.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Въпрос за фейсбук и една потенциална неловка ситуация

    Представете си ,че сте касиер в голяма верига за хранителни стоки и има някакво момиче което постоянно минава и вече сте на здрасти чао и си се усмихвате и сте мили един към друг.. би ли билоо странно ако това момиче прибави момчето във фейсбук след като му знае името му само от баджа. По скалата от едно до десет колко би било странно..на вас би ли ви направило лошо впечатление?

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    ако интелект и външност ти се припокриват
    със сигурност ще му стане неприятно

  3. #3
    Може ли малко по-сериозно, не мисля че въпроса е крайно нелогичен.. фейсбук играе много голяма роля в живота ни и понякога всеки се чуди как да го използва така че да е в негова полза..

  4. #4
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от SunSetBeach Виж мнението
    фейсбук играе много голяма роля в живота ни и понякога всеки се чуди как да го използва така че да е в негова полза..
    само доказваш правотата в първия ми пост
    повече от година точиш лиги по тоя продавач
    ако още е само продавач, а не някъв шеф
    значи те възбуждат продавачи, а не определен човек

  5. #5
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Абе то няма лошо да го добавиш, но после и да му покажеш интерес. А не да го чакаш той да ти пише, защото бил мъж.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Абе то няма лошо да го добавиш, но после и да му покажеш интерес. А не да го чакаш той да ти пише, защото бил мъж.
    правило е жената да пише първа и тва се знае от всеки

  7. #7
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Ми защо да е проблем, като имаш интерес дай му приятелство пиши му ти, покажи че имаш интерес, даже можеше и да го поканиш да излезете нали сте се виждали много пъти, знаете се къде е проблема?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    правило е жената да пише първа и тва се знае от всеки
    Не говори глупости, никъде не е посочено че жената трябва да пише първа. Колкото до това, предлагам да не му казваш как си го открил и добавил във Facebok.

  9. #9
    Добавяй бе, един път се живее, няма какво толкова да му мислиш. Да си мисли каквото си иска. Ако не те приеме, не си загубил нищо, спестил си време дори.
    Харесайте моя фейсбук профил!

    https://www.facebook.com/glanc.bg/

  10. #10
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от John_Doe123 Виж мнението
    Добавяй бе, един път се живее, няма какво толкова да му мислиш. Да си мисли каквото си иска. Ако не те приеме, не си загубил нищо, спестил си време дори.
    Така е колко момичета са ме рязали у ФБ и даже са ми забранявали приятелство или са ме блокирвали без причина, само защото съм им дал приятелство, и кво от това дреме ми на дедовия да не е икона, че да и се моля!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    само доказваш правотата в първия ми пост
    повече от година точиш лиги по тоя продавач
    ако още е само продавач, а не някъв шеф
    значи те възбуждат продавачи, а не определен човек
    Сега я видях и аз тази тема от преди 1 година. Казват й, че човекът е просто любезен, но тя си настоява и не прави нищо по въпроса.

    Авторке, прати му приятелство във факбука, а ако не ти го приеме, пиши една жалба до който и да е там хипермаркет, че те е сексуално harass-вал, както правят американките. Та да може след като го уволнят да си пазаруваш оттам спокойно, без никой да знае че имаш аОтизАм.
    Мгву стаа, жаwкари? Пуситети НАЙ-ВИЛИКУТУ ШОУ в ютуп на адрес: https://www.youtube.com/channel/UCB8Cb_5uDQbdP_poOwd_bcg

  12. #12
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Твърдо против съм,да се добавят хора,които просто си срещнал,без да сте се запознавали и искали контакт лично.
    Това е странно и глупаво,като искаш контакт от определен човек му казваш директно,а не с недомлъвки ( с пращане на покана във фейсбук).

  13. #13
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от KaRiNa.Ni Виж мнението
    Твърдо против съм,да се добавят хора,които просто си срещнал,без да сте се запознавали и искали контакт лично.
    Това е странно и глупаво,като искаш контакт от определен човек му казваш директно,а не с недомлъвки ( с пращане на покана във фейсбук).
    Ами принципно няма нищо лошо в това, но е по-добре на живо да поискаш фейса, ако имаш такава възможност де!

  14. #14
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от OwnWorstEnemy Виж мнението
    Не говори глупости, никъде не е посочено че жената трябва да пише първа. Колкото до това, предлагам да не му казваш как си го открил и добавил във Facebok.
    ahhahahahah
    много интересно
    а иначе ше кажеш ли къде са посочени тия работи

  15. #15
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Защо не, той не може, дори да иска, да се запознава с клиенти, докато работи на касата, защо да не пробваш да се запознаеш ти? Според мен неловка е ситуацията, в която човек не се пробва, когато иска да се запознае с някого, с когото иска. Нищо не губиш, а да се скумросаш е тъпо, така че аз лично съм за
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си