.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    xpr0Hunter
    Guest

    Любов, какво повече да кажа.......

    За първи път пиша в този сайт и вероятно за последен . Така директно се насочвам към “teen ” проблема си . Та той е от сферата на любовта . Да, тук е пълно с такива теми, но просто имам нужда да споделя с някого, различен от самият себе си . Изпитвам много смесени чувства към това, че пиша тук , особено по такава тема.
    Е какъв е проблемът – разбира се, че момиче. Харесвам го от известно време ( вече 1 година) , но прекалено много се притеснявам да разкрия чувствата си . Разбира се, в началото беше доста трудно, но с времето свикнах и стана като ежедневие. (и да разбирам, че решението е едно единствено – да отида и да поговоря с нея) Но тук се появява моята нерешителност. Да, 100 процента бих се нарекъл много думи в този момент, но проблемът който много ме притеснява е че след като й призная и бъда отрязан (не е сигурно, може пък нещата да потръгнат), тя ще се отдръпне от мен. А аз не искам да става така , тъй като в момента сме наистина близки приятели.

    Просто не искам да я загубя като приятел, защото наистина ценя нейното присъствие.

    Ако някой има мнение по този мой глупав тийнейджърски сополив проблем, може да го сподели.

    ПС: Заради тази любов, чак профил си направих.

  2. #2
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Ако е разбрана просто ще ти каже, че не иска да сте заедно, но вероятно ще си останете приятели. Ако не поиска да останете приятели значи впечатленията ти за нея са били неправилни и е човек, с когото не си струва дори да си приятел.

    Въпреки че ако те отреже ти си тоя, който трябва да прекъсне всякакъв контакт с нея, ама то това си е твоя работа.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си