.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 62
  1. #26
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Истината е това
    мда, ама една конкретна не е равна на десетина други, даже да са в нета/не една жена срещу десет, а за комуникацията изобщо/
    друго е вече при фейса, там наистина се компенсира нещо липсващо
    Последно редактирано от papugai : 06-24-2017 на 10:33

  2. #27
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Какво за мен???? Нещо не разбрах???

  3. #28
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    папагалчо иска да се влюбя в теб.

  4. #29
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Макар, че ми е супер изморено и след малко най-вероятно ще си легна да поспя, но ти прочетох темата! Мхм, еми то и аз съм си в същото положение само където ми се струва, че ти поне си постигнала нещо, докато при мен не знам дали е така!
    И ти може би имаш някакви приятели, докато при мен, ако ги има са може би много, много малко, а и даже и те не се сещат хич за мен, нито да ме викнат някъде да ходим или да се видим, или ако аз им пиша все са заети и така! Колкото до емоционални липси, ами опитвал съм с много методи да ги запълня, дали ще е гледане на най-различни филми, играене на какви ли не видео игри, ядене на вкусна храна по много, работохолизъм, четене на книги, за да не мисля за проблемите, но факта е че това не решава проблема, а само го избягва за момента, но времето си минава! Аз преди известно време някоя и друга седмица също се чувствах едва ли не депресиран и не излизах никъде освен на работа и пак в нас, сега поне чат пат малко да излезна някъде! Мхм факта, е че никога явно не съм се чувствал обичан, ако съм имал някоя и друга връзка то момичетата едва ли са имали чак толкова силни чувства, някои са били с мен, понеже съм им бил интересен и да видят дали ще се получи, други предполагам, че от страх да не останат сами, но едва ли някога някоя ме е обичала, аз естествено съм се влюбвал повече от 1 или 2 пъти, но несподелено обикновено и беше толкова гадно, че повече пожелах да не го правя и ето от 9-ти или 10ти клас насам май повече не ми се е случвало, а това са си повече от 10 години! Всеки човек иска да бъде обичан и да обича някой и да е взаимно дори да не си го признава, когато това му липсва се получава някаква празнота и в един момент може коренно да се промени или да започне да се държи гадно с другите или нещо да се депресира или кой знае! Факта е обаче, че не се познаваме, само сме се виждали на снимка, а за да се случи това трябват живи контакти и опознаване и не знам дали може да стане като с магическа пръчица, но аз и последно време не търся връзка явно, защото все съм попадал на неподходящи и явно, защото не желая да бъда наранен, а и нямам много опит в тези сериозни отношения и за това явно търся само забавление без да усложнявам нещата, защото явно си мисля, че няма да се получи!!!
    П.П. В училище и университета много трудно се социализирах с другите не знам защо, явно ме мислят за странен и обикновено гледат как да ме мачкат или да ме избягват, специално за колегите ми от университета бих казал, че не ставаха всичките един ден ходих специално да ги видя и да излезем с някой на кафе нещо всичките се направиха на ударени и се измъкнаха и от тогава повече не съм търсил никой от тях!

  5. #30
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Ето какво четох в един сайт за зодията ми, пък и се оказа много вярно в интерес на истината!!!

    >>Вие сте харесвани от всички, мили и много гъвкави. Също така сте доста чувствителни, всяка болка ви пронизва цялостно. Страхувате се да не разбият сърцето ви и преди всичко, страхът ви е от влюбването.
    Когато сте във връзка, един скандал с половинката е способна да развали деня ви. Не обичате да разстройвате хората и често сте склонни на компромиси, за да избегнете подобни неща.<<

    А това съм го публикувал тук преди месец и аз не знам в коя тема, ама само по себе си говори много, кръстил съм го като файл една изповед!

    "Напоследък всички ме игнорират и отрязват, приятели, в които съм вярвал че сме наистина добри и близки приятели ме разприятеляват от ФБ без видима причина, нито ми дават обяснение, хора с които съм си мислел, че сме в добри отношения ме блокирват и във ФБ и отвсякъде, но нищо просто ще започна и аз да игнорирвам другите и да ги блокирам без причина и ще сме квит мисля!!! Все повече почва да не ми пука за нещо и от нещо, чудя се какъв ли е смисълът на живота ни на Земята, или поне моят смисъл не виждам такъв, нито нещо което да ме радва или носи удовлетворение в живота, напоследък става все по сив и скучен като времето навън, което постоянно е облачно и вали, вали съсипа се от дъждове тази пролет, дано поне има някакво лято, че ако само вали не знам много ще е тъпо!!!"

  6. #31
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Факта е обаче, че не се познаваме, само сме се виждали на снимка, а за да се случи това трябват живи контакти и опознаване и не знам дали може да стане като с магическа пръчица, но аз и последно време не търся връзка явно, защото все съм попадал на неподходящи и явно, защото не желая да бъда наранен, а и нямам много опит в тези сериозни отношения и за това явно търся само забавление без да усложнявам нещата, защото явно си мисля, че няма да се получи!!!
    факт е също, че тва изречение е 5 реда дълго
    май някой е влюбен и не се усеща

  7. #32
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696

  8. #33
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    любовта на живота ми, дами и господа
    http://i.imgur.com/9G1O1CQ.jpg
    http://i.imgur.com/m4LITjJ.jpg

  9. #34
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    факт е също, че тва изречение е 5 реда дълго
    май някой е влюбен и не се усеща
    Тя мисълта като ми тече, не ми тече в изречения! И 20 реда да е какво значение има нали се разбира за какво говоря!??

  10. #35
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ами щом е така добре, имате моята благословия
    вижте се пък да видим ко ще стане

  11. #36
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Ще имаме ли форумна двойка?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  12. #37
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    ако w0sh се върне във форума, ще има и форумна сватба, обещавам ви.

  13. #38
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Как пък никой не се сети, че пандата отчаяно се лигави в търсене на внимание, подобно на Дивергюна преди няколко месеца, когато нямаше кой да я "уважи" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #39
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    уважи ме и ми излез от темата, ако пък не, яж лайна на крава с кетоза.

  15. #40
    LightBearer
    Guest
    Ама тук ли ще се влюбваш? о.е

  16. #41
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    ако w0sh се върне във форума, ще има и форумна сватба, обещавам ви.
    Аз за sladura89 говорех. Какво ти пречи да пробваш. Обещавам да се моля за вас.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #42
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    сладура е дърво
    тя е готова, а той седи като пън
    плюс това продължава да се оплаква

  18. #43
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Да, и аз мисля, че трябва малко да се активизира. Ама може пък тя да поеме нещата, какво толкова.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  19. #44
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    е, чак толкова не е закъсала тя, пък и си търси мъж, не няква ревла, която не прави първата крачка

  20. #45
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Аз се чудя дали да не я уредим с M****. Гледам, че се появява от няколко дни насам.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  21. #46
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Тя не харесва Милен, а той заради друга влиза

  22. #47
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Тогава остава сладура. Него поне го харесва.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  23. #48
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    много мило ми стана, че сте загрижени за любовното ми състояние, момчета.

  24. #49
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    После да ме споменаваш с добро ако ти се получи с момчето.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  25. #50
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    После да ме споменаваш с добро ако ти се получи с момчето.
    много си нагъл, аз първи ги събрах, даже ще поискам първото им момче да го кръстят на мен

    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    любовта на живота ми, дами и господа
    http://i.imgur.com/9G1O1CQ.jpg
    http://i.imgur.com/m4LITjJ.jpg
    http://imgur.com/a/iIiyV

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си