.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Дали ме харесва?

    Здравейте! Аз съм момче на 14 от София, тъкмо завършил 7 клас. Тази учебна година опознах по-добре една съученичка, която много не контактуваше с другите от класа. Открих, че е геймър и че има много приятели от целия свят, с които си пише по ФБ, както и че слушаме сходна музика. Започнахме да ходим заедно за закуска в голямото междучасие и да обсъждаме какви ли не теми. Първоначално се държах с нея като с приятел, но след време осъзнах, че я харесвам и започнах да й привличам вниманието. Дойде Коледа, когато по традиция с томбола си избираме човек, на който да подарим някакъв подарък. Е, паднахме се взаимно и си разменихме неща, свързани с любимите ни групи. Даде ми и бележка, в която ми каза колко специален съм за нея, но също така пишеше, че се радва на нашето ПРИЯТЕЛСТВО. В същото време целият клас ни бъзикаше, че сме заедно. След време обаче тя ми каза да спра да флиртувам, защото си има приятел. Отдалечих е от нея и щях да я забравя, но тя продължи да си говори с мен. Все пак реших да й призная чувствата си на 15.06, тъй като това щеше да ни бъде последния ден, когато се виждаме. Взех й тениска и й написах бележка, но така и не останахме насаме, за да й ги дам. Тя си тръгна и бях тъжен, но се сетих да й пиша, за да се видим на другия ден. Така и стана. Разхождахме си и квартала, говорехме си и усещах, че и двамата си прекарваме страхотно. Като я изпращах до спирката на трамвая тя каза, че може пак да се виждаме лятото и ме прегърна. Беше страхотно, но тя обаче не е прочела онази бележка, защото иначе щеше да ми пише. Аз й предложих да се мотаем из центъра и да ми прави компания, докато ходя до един магазин, но тя ми отговори, че не обича места с много хора. Смених тактиката и й предложих пак да отидем в местния парк, но тя отказа. Сега мисля отново да й предложа да се видим и там да й кажа, че я харесвам, но се чудя дали ме отбягва. Какво да правя? Как по-точно дай кажа, че я обичам? Не мога да спра да мисля за нея.

  2. #2
    Не казвай, че я обичаш. Звучи грозно за хора, който нямат връзка повече от месец.
    Отново й предложи да излезете, но я остави тя да избере мястото. Тя все още ли има приятел?

  3. #3
    Скъсали са, но се притеснявам, че ако не й кажа веднага ще си намери друг ако не ме харесва де. Ии това с прегръдката стана на 16.06, после бях извън града и като се прибрах веднага я попитах дали иска да се видим и тя отказа без да каже защо.

  4. #4
    Може би не е най-подходящият момент, но очевидно има нещо повече от приятелство между вас, предлагам да изчакаш - може би тя е тъжна защото е скъсала с приятеля си, и на нея й трябва време.

  5. #5
    Скъсаха преди много време, не мисля, че още го помни. А и той не е от България. Като я питах дали са се виждали на живо, тя с притесни.

  6. #6
    Не мисля, че те харесва.

  7. #7
    Само на 14 си, ама плииз донт би а пуси. Трии я от всякъде и пълен игнор

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от MultiVitamin Виж мнението
    Само на 14 си, ама плииз донт би а пуси. Трии я от всякъде и пълен игнор
    Не разбирам какво имаш предви.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от MBX Виж мнението
    ...тя ми каза да спра да флиртувам, защото си има приятел.
    ...тя ми отговори, че не обича места с много хора. Смених тактиката и й предложих пак да отидем в местния парк, но тя отказа.
    Тя не те харесва истински - просто си е губила времето с теб!
    Било и е скучно, нямало е с кого да излезе и затова е избрала теб! Ти не си нищо особено за нея, просто играчка за през свободното време и повече не си и нужен и тя те е захвърлила.
    Спри да комуникираш с нея под каквато и да е форма и я забрави!
    Цитирай Първоначално написано от MultiVitamin Виж мнението
    Само на 14 си, ама плииз донт би а пуси. Трии я от всякъде и пълен игнор
    Това е най-правилното решение!
    Цитирай Първоначално написано от MBX Виж мнението
    Не разбирам какво имаш предви.
    Означава да спреш да се лиготиш, да не и пишеш повече или да я каниш да се виждате!
    Тя не се интересува от теб!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Не знам изобщо момичетата харесват ли някой истински и дали изобщо го показват или разкриват чувствата си или винаги чакат момчето да го направи и после или да му бият шута и да почнат да го избягват или пък да го водят за носа като знаят вече какво изпитва към тях!???

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Не знам изобщо момичетата харесват ли някой истински и дали изобщо го показват или разкриват чувствата си или винаги чакат момчето да го направи и после или да му бият шута и да почнат да го избягват или пък да го водят за носа като знаят вече какво изпитва към тях!???
    Добре си си научил урока!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    LightBearer
    Guest
    Грозния го каза много правилно деба. Махни го т'ва същество.
    Сладура, често показват чувства и предприемат първи инициативата, разбира се. В повечето случаи такива са от леките, но не е задължително.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от LightBearer Виж мнението
    Грозния го каза много правилно деба. Махни го т'ва същество.
    Сладура, често показват чувства и предприемат първи инициативата, разбира се. В повечето случаи такива са от леките, но не е задължително.
    Хахахаха всяка бивша освен 1 започваше да си признава чувствата и да ми се обяснява в любов, не съм им се връзвал на нито една, с всяка от бившите не сме ходили повече от месец. Използват те докато имат изгода, като им омръзнеш те "хвърлят в боклука" и колкото по-рано го разберете всички, толкова по-добре.

  14. #14
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Добре си си научил урока!
    Имам добър учител- Живота!

  15. #15
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от LightBearer Виж мнението
    Грозния го каза много правилно деба. Махни го т'ва същество.
    Сладура, често показват чувства и предприемат първи инициативата, разбира се. В повечето случаи такива са от леките, но не е задължително.
    Все още не съм попадал на такива, но щом казваш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си