.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: ПОМОЩ

  1. #1

    ПОМОЩ

    Здравейте,имам голям проблем....доставя ми голямо удоволствие да си вкарвам неща в дупката на пениса,правил съм го много пъти с различни предмети,обаче съм сам за няколко дена и вчера реших да се позабавлявам.Взех една игла и си я набутах в оная работа.Обаче влезна навътре и се панирах не можех да я извадя, опитах с пинсети обаче не стана и реших да я извадя по следния начин:взех една клечка за уши,махнах памука сложих малко лепило(капчица) и го вкарах с цел да се залепи за иглата и да я изкарам,но не стана така както го бях планирал.Залепна 2-3 сантиметра навътре и не мога да я изкарам,опитах да я дръпна обаче много боли...а когато пикая е ужасно..сега ми стърчи и не мога да седя нормално,какво да правя..страх ме е да кажа на родителите ми,а камоли да отида на доктор...всякакви съвети ще са ми от полза...наще се прибират понеделник и се надявам до тогава да съм ги изкарал..ПОМОЩ

  2. #2
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Ебаси тролската история ......

  4. #4
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Както и друг път съм казвал, ваканцията трябва да се забрани или поне да се намали. На децата им е скучно и почват с простотийте.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си