.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 31 от общо 31
  1. #26
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Любовта не съществува, набий си го в главата.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Любовта не съществува, набий си го в главата.
    По скоро съществува, но наистина няма нищо вечно. Глупаво е от страна на родителите това че не се замислят за децата си, не знаят или по скоро не ги интересува че всичко това което става между тях натоварва най много децата си. Но трябва да ти е ясно че няма такава любов като по филмите а и да има тя продължава докато не опознаеш човека до себе си толкова добре че ти писне.

    ПО ТЕМАТА - Казала си на мама казала си на тате.. Не случайно са родители преживяли са повече от теб и много по-добре знаят какво е правилно да направят. Баща ти може да изневерява на майка ти, но не мисля че щеше да ти е по-добре ако майка ти се съсипе от тази новина, или пък не може да го преживее. А и щом реагирала така, явно те си имат някакви по несериозни отношения за които не са ти казали защото все още не си достатъчно голяма за да ги разбереш. Не прави нищо гледай си живота и бъди с вдигната глава, все пак каквото и да стане между тях те ти остават родители.

  3. #28
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Продължавай да се самозалъгваш.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #29
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Любовта не съществува, набий си го в главата.
    Не е вярно! Това , че любовта липсва в твоето семейство и други близки до твоето, т'ва не значи, че в всички семейства е така, по всичко изглежда, че си доста късоглед мен.
    Защо си мисля, че някой те е здухал умишлено или пък втория вариант е, че ти сам си се здухал.

  5. #30
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от ПyРкО ♠ Виж мнението
    Не е вярно! Това , че любовта липсва в твоето семейство и други близки до твоето, т'ва не значи, че в всички семейства е така, по всичко изглежда, че си доста късоглед мен.
    Защо си мисля, че някой те е здухал умишлено или пък втория вариант е, че ти сам си се здухал.
    Здухан може и да съм, но не съм сдухан.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #31
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    По важно е , че знаеш къв си.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си