.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Аз съм му 3тата любов...

    Здравейте , въпроса ми е по-скоро към момчетата , тъй като повече могат да се поставят на мястото в случая на приятеля ми , но и някоя мацка ако даде съвет ще съм благодарна


    С приятеля ми сме заедно от 1 г. ,преди мен е имал 3годишна връзка и още една 2 годишна. Знам че е бил много щастлив и с двете момичета , но до колкото помня са му изневерили и за това ги е оставил .Живял е и с двете е бил нон стоп. Тръгна с мен 2 месеца след като се е разделил с предишната му . Разказвал ми е в началото за нея и наистина много са се обичали . Малко ми е кофти като гледам спомените му във фб ,а те са постоянно с нея . Ходили са постоянно някъде , правил и е разни изненади , снимки и т.н. Знам че ме обича , държи се много добре с мен и прави всичко за мен , но си мисля че е обичал бившата му повече Той от край време ми е казвал че няма нищо към нея , но нали има едно лафче ,че първата любов не се забравя , заменя и т.н. Дали изобщо някога ще ме обича колкото е обичал нея ? Аз имам чувството че ако имам 2 3 сериозни връзки и ме наранят , после ще стана безчуствена или поне няма толкова да ми пука. Аз лично имах 4-5 годишна връзка преди него , но в моя случай сегашния ми го обичам повече от бившия ми . Но нали при момчетата е по-сложно .....Не знам , гложди ме много това нещо и не знам как да си го избия от главата ...

  2. #2
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Зарежи го и всичките ти проблеми моментално ще изчезнат...

    А може направо и ти да му изневериш о време.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Зарежи го и всичките ти проблеми моментално ще изчезнат...

    А може направо и ти да му изневериш о време.
    хаахахха тъкмо и мен да ме запомни ;д

  4. #4
    Според мен си поговори с него. Нека, ако все още има чувства към някое от предишните момичета ти каже. Помоли го да бъде максимално откровен в разговора, защото ако наистина изпитва чувства към някое от предишните две момичета, няма смисъл да си губите времето заедно.

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Според мен ги е преживял иначе щеше да пробва пак да се събере с тях, освен това щом не е могъл да им прости явно не ги е обичал достатъчно, но все пак няма как да знам де всеки човек е различен в крайна сметка! А и именно заради това не е хубаво да се говори за бивши или да се сравнява сегашен приятел с предишен и т.н. стават много фалове така!

  6. #6
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от -Andrea- Виж мнението
    Според мен си поговори с него. Нека, ако все още има чувства към някое от предишните момичета ти каже. Помоли го да бъде максимално откровен в разговора, защото ако наистина изпитва чувства към някое от предишните две момичета, няма смисъл да си губите времето заедно.
    Ако каже, че има чувства към някоя от предишните това с какво би помогнало на връзката им? Само би сложило края, освен това е логично и нормално, че човек може да изпитва чувства към повече от 1 човек, важно е обаче какви действия прави и с кой иска да бъде в крайна сметка, а не какво е изпитвал или изпитва миналото си е минало, трябва да се живее в настоящето!

  7. #7
    Много лошо човек да се филмира така и да базира мирогледа си на тийн сериали. На кого му пука колко връзки е имал преди теб, след като очевидно не е вече с тези въпросните и прави всичко по силите си, за да ти докаже, че държи на теб. Ако нещо развали връзката ви, то това ще си ти.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Не сравнявай кого е обичал повече. Какво значение има.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #9
    просто ми е кофти като виждам че е бил по-щастлив с друга....

  10. #10
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от your_baby Виж мнението
    Ходили са постоянно някъде , правил и е разни изненади , снимки и т.н.
    ...после е видял всичката "благодарност" на света и вече не му се наливат време, емоции и пари в нещо такова. Нормално. Вероятността и ти да го издъниш е доволно голяма, така че вече си има едно на ум явно преди да се хвърля с главата напред. Що не се опиташ ти да му покажеш, че заслужаваш нещо повече, вместо да чакаш той да си стъпва на врата, за да те убеждава, че те обича? Щом в момента е с теб, нямаш повод да се притесняваш, камоли да мрънкаш. Не очаквай, обаче, че въпросният ще вземе да дава мило и драго срещу едната ти усмивка и благоволение, както е правил преди, щото вероятно си е научил урока вече.

  11. #11
    Аз наистина давам всичко за него , той ми вярва и знае че не бих направила нищо лошо спрямо него. Вчера му намекнах малко за мойте глупости , казах му че няма една и съща любов 2 пъти и че веднъж като е обичал , то следващите пъти не са като предишните и той каза да така е ,но това не значи че не те обичам или че правя по-малко за теб . Някак си не знам как да си го изтълкувам , хем добре звучи хем зле ...

  12. #12
    Радвай се,че го имаш и стига си го мислила.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ако нещо развали връзката ви, то това ще си ти.
    Напълно съгласен.

    Цитирай Първоначално написано от your_baby Виж мнението
    Аз наистина давам всичко за него , той ми вярва и знае че не бих направила нищо лошо спрямо него.
    Те често така говорят хората,но...и често излиза друго...

    Един съвет. Спри да се филмираш и живей за мига с тази връзка,защото сама си я прецакваш с постоянните си подозрения и въпроси. Ами не си първата му, а си третата. Свършен фак и толкова. Опитай се да му покажеш,че не си като другите две, и...дано в един момент да не се разколебаеш и да постъпиш точно като предишните две. Защото четвъртата вече още по-трудно ще го убеди,че именно тя е различната.

    Цитирай Първоначално написано от Бау Виж мнението
    Радвай се,че го имаш и стига си го мислила.
    Именно.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #14
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от your_baby Виж мнението
    просто ми е кофти като виждам че е бил по-щастлив с друга....
    Това как го разбра да няма уред за измерване на щастието, или мерна единица за щастие, може би само така ти се струва!

  15. #15
    Повече от фен Аватара на fls63
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    376
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Много лошо човек да се филмира така и да базира мирогледа си на тийн сериали. На кого му пука колко връзки е имал преди теб, след като очевидно не е вече с тези въпросните и прави всичко по силите си, за да ти докаже, че държи на теб. Ако нещо развали връзката ви, то това ще си ти.
    +1

  16. #16
    Фен Аватара на EffinSick
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Кофата.
    Мнения
    223
    Ко ти пука бивша му е. Сега е с теб и само това има значение Няма значение колко я е обичал преди щом вече не я. А ти най - добре не показвай, че това те касае щото е отблъскващо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си