.
Отговор в тема
Страница 2 от 8 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 187
  1. #26
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Значи си, си ветеринар.. и не си там просто за да помагаш на истинският ветеринар докато учиш?
    Извинявай как си ветеринар без да си завършила и да си положила държавен изпит и да си придобила лиценз/ диплома / правоспособност (или там каквото се дава, не съм в час?)
    Може ли и аз да дойда да бачкам при теб като ветеринар... Гледал съм доста animal planet, Мисля че ще се справя.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  2. #27
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Не е лошо човек да има самочувствието, че се справя сам. Какъв ви е проблемът? Дори да приемем, че получава малко помощ, вас това какво ви вълнува?
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  3. #28
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Нищо поне, с тази професия винаги можеш да си изядеш пациента ако нещо се провали.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  4. #29
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    абсолютно съм част от лекарският екип, да. част от работата ми освен профилактични прегледи е и асистиране по време на операции, а в последно време се налага и попълване на документации, тъй като лятото хората се сещат да си слагат чипове на животинките.
    Последно редактирано от pandabear : 07-07-2017 на 15:32

  5. #30
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Не е лошо човек да има самочувствието, че се справя сам. Какъв ви е проблемът? Дори да приемем, че получава малко помощ, вас това какво ви вълнува?
    Бате тя се изкара ветеринар при све, че е още студент..
    Живее в "лично нейн" апартамент, купен от родителите й
    Купува си разни "помещения", които се оказват съмнителни "гаражи"
    Дава по 1000 лева на месец за кучето си.. (като това й е стипендията, което и мен ме озадачи каква да фак е тази стипендия)
    Смятай колко харчи за живота отделно.. тук отиваме на ебати разхода.. и харча
    Отделно ходи по разни почивчици с огромната си /стажантска заплата/
    И никой не й помага.. сама го е постигнала...

    Мда.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #31
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    абсолютно съм част от лекарският екип, да. част от работата ми освен профилактични прегледи е и асистиране по време на операции, а в последно време се налага и попълване на документации, тъй като лятото хората се сещат да си слагат чипове на животинките.
    Значи си, стажант сестра.. така ли да го разбираме?
    Защото това, което казваш е равно на стажант сестра.. / секретарка
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  7. #32
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Не е лошо човек да има самочувствието, че се справя сам. Какъв ви е проблемът? Дори да приемем, че получава малко помощ, вас това какво ви вълнува?
    И ти ли почна да сваляш Пандата? Затруднявате ме така. Не мога да я омъжа за трима едновременно. Ще ме разпопят.

    На теб ти предлагам dreamwalker. Искаш ли я?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #33
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    ако те интересува как наемат студент в 4ти курс, при положение, че има още 2 години: трябва да си положил успешно всички практични изпити в досегашното си обучение: това включва, анатомия и обща хирургия. другото е преди това да си имал поне 2 години в клиниката стаж, които аз имам, и да преценят, че си надежден кадър, това е.

  9. #34
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    И ти ли почна да сваляш Пандата? Затруднявате ме така. Не мога да я омъжа за трима едновременно. Ще ме разпопят.

    На теб ти предлагам dreamwalker. Искаш ли я?
    Дядо попе пред теб никога не съм бил грешен, така като те гледам си тръгнал да предлагаш.. Я предложи нещо и на един послушен самарянин..
    Па ш почерпим на сватбата.. и ракия и вино и бира и курви..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  10. #35
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    И ти ли почна да сваляш Пандата? Затруднявате ме така. Не мога да я омъжа за трима едновременно. Ще ме разпопят.
    Дори не я харесвам. Ама външно става, бих й го подал ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  11. #36
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    очевидно с работа и много спестявания.
    очевидно обясних по-горе че един студент няма как да има много спестявания
    а също и от факта че не пасем трева е ясно че медиците са най-ниско платените на пазара
    та на мен ми стана много интересно как от стипендия която се оказа 1000 лв на година и заплата която да кажем си на редовна ставка е 600лв ( но в такъв случай просто не ми е ясно кога учиш, т.е. заключвам че не учиш достатъчно но пък това няма как да стане ако си отличничка- нещо има нередно тука медик да работи на пълен работен ден чат ли си) изхранваш куче което ти е 500лв на месец (така е кучетата са разход)
    ти не правиш разлика между "спестих от заплата' и 'спестих 1000лв дето наще ми дадоха за екскурзия'
    пак не си чат май, спора е излишен

    работещ човек който се издържа сам няма как да има спестявания, да има куче, да има хубаво жилище, храна и дрехи, екскурзии и да спестява, а и да си студент хаха

    казвам ти, не правиш разликата между "направих са' и 'спестих от екскурзия подарена от наще' или да не изпадам в подробности като 'Аз ходя на работа и се издържам сама като си плащам тока и храната но спестявам всичко което ми дадат наще което е над 500лв месечно'
    ти просто не правиш разликата

    искам да си направиш експеримент, с тая заплата дето я вземаш да си храниш кучето, себе си, и да спестяваш
    много ми е интересно как ще разхвърлиш разходите- ама ми докажи че е възможно като го напишеш подробно

  12. #37
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Дядо попе пред теб никога не съм бил грешен, така като те гледам си тръгнал да предлагаш.. Я предложи нещо и на един послушен самарянин..
    Па ш почерпим на сватбата.. и ракия и вино и бира и курви..
    Да, странно е, че никога не си се заяждал с мен, ти си един от малкото такива. Не си далеч от Царството Божие.

    Сега по същество, ти нали си имаш някаква любов. На теб не се полага жена от форума. Иначе свободните са ми пандата, dreamwalker и Indistinct. Ама ако виното е червено и качествено може да измислим нещо.
    Пепел ти на устата, чадо. Какви курви, попадията ще се сърди.
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Дори не я харесвам. Ама външно става, бих й го подал ;д.
    Е, да, ама докато другите не се откажат не я давам. То това да не ти е вертеп тука.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  13. #38
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Не е лошо човек да има самочувствието, че се справя сам. Какъв ви е проблемът? Дори да приемем, че получава малко помощ, вас това какво ви вълнува?
    не наричай МАЛКО помощ дългогодишна месечна издръжка от родители + обзаведен апартамент
    ако обичаш
    това е проблема казвате на многото малко и на малкото много
    а колко по-лесен и чист щеше да е света ако нещата се наричаха със собствените им имена

  14. #39
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Попе, те от форума са ми вече скучно, но за Indistinct, може да измислим нещо...
    Виното е червено и качествено..
    Ракията е черешова..
    А попадията няма да разбере, ние ще я занимаваме цела вечер с момчетата..

    Иначе зако да те хейтвам ти си пич и не ме натоварваш с няк'ви си простотии и измислици... ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  15. #40
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    не наричай МАЛКО помощ дългогодишна месечна издръжка от родители + обзаведен апартамент
    ако обичаш
    това е проблема казвате на многото малко и на малкото много
    а колко по-лесен и чист щеше да е света ако нещата се наричаха със собствените им имена
    Не бе и на мен ми е интересно как 20Ish годишен келеш, работещ като стажант, все още студент може да си позволи апартамент...

    На мен апартамента ми коства.. 12 годишен кредит (legit се заробих за толкова)/ отделно едногодишни спестявания / ОГРОМНА помощ от родителите (ОГРОМНА)... и всички ремонти сме ги правили аз и баща ми.. за да спестим от майстори.. нз нз...

    А заплатата ми е два/три пъти по-голяма от тази на пандата и отделно помагам в семейния бизнес на баща ми...
    Честно казано, факта че мойта работи ми позволява да глътна свеж въздух и да мога да си позволя разни по-така неща.. Иначе реално... само разходите по колата и сметките ме приключват всеки месец ;д // като гледам да не тормозя баща ми за пари.. макар, че ми помага..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  16. #41
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Попе, те от форума са ми вече скучно, но за Indistinct, може да измислим нещо...
    Виното е червено и качествено..
    Ракията е черешова..
    А попадията няма да разбере, ние ще я занимаваме цела вечер с момчетата..

    Иначе зако да те хейтвам ти си пич и не ме натоварваш с няк'ви си простотии и измислици... ;д
    Ти па точно Indistinct избра. Та тя е още дете. Ама всеки си има вкус.
    За виното и ракията добре, ама попадията никой нема да я занимава. Тя е скромна жена. Пък и достатъчно си играем, не й трябват твоите момчета.

    Не си ми чел мненията във "Философия и религия" явно.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #42
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ти па точно Indistinct избра. Та тя е още дете. Ама всеки си има вкус.
    За виното и ракията добре, ама попадията никой нема да я занимава. Тя е скромна жена. Пък и достатъчно си играем, не й трябват твоите момчета.

    Не си ми чел мненията във "Философия и религия" явно.
    Попе аз съм на 22... Тя е на 19? ;д

    Чел съм ги, не ми пречат..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #43
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Впрочем евала корб, темата е важна и като гледам ще просперира.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #44
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Е, аз не видях да е казала как е придобила апартамента. Каза само, че е неин.

    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Впрочем евала корб, темата е важна и като гледам ще просперира.
    Хаха, благодаря ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  20. #45
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Попе аз съм на 22... Тя е на 19? ;д

    Чел съм ги, не ми пречат..
    Абе, казвам ти, че е дете. Правила ти се е на пълнолетна нещо.

    Странно. Някои дори на мен ми пречат.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  21. #46
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    аз и никъде не съм казала, че не получавам помощ, когато си я поискам.
    има неща, които съм постигнала сама и точно за тях аз говорех: това е успехът ми в университета, които ми помага с допълнителните доходи под формата на стипендии (оттук тръгна всичко, 'щото оня лумел някой там ми каза, че т'ва са пари паднали от небето). сама съм постигнала и това, че съм успяла добри специалисти в моята професия да ми се доверят и да ми предложили да стана част от екипа им, сама съм постигнала и това, че съм успяла да сбъдна част от мечтата си, правейки крачка със закупуването на това помещение. сама съумявам да отделям пари (от заплата ми) и да си правя почивки. може би някой ден ще си купя със собствени пари и апартамент. дотогава си имам такъв, който само по документи е мой, но при положение, че част от заплатата ми отива по разходите на този апартамент, също е стъпка в пясъка.

    анар4и, т'ва което го написа малко по-нагоре ще си затворя очите за него. 'щото има около 15% истинност в него. не си мисли, че дори след толкова време хората забравят за лайната, които си ръсил.
    Последно редактирано от pandabear : 07-07-2017 на 15:53

  22. #47
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    70 % от апартамента ми, реално е с помощ от родителите ми...

    // Като плащам месечен кредит... И пак не казвам "апартамента е изцяло мой", макар да е на мое име..
    Тя най-вероятно плаща тока/водата и нета и казва "нейн"
    Данък едва ли знае как и къде се плаща... А като се счупи нещо брат й/баща й го купуват/оправят.. сто про
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  23. #48
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Не бе и на мен ми е интересно как 20Ish годишен келеш, работещ като стажант, все още студент може да си позволи апартамент...

    На мен апартамента ми коства.. 12 годишен кредит (legit се заробих за толкова)/ отделно едногодишни спестявания / ОГРОМНА помощ от родителите (ОГРОМНА)... и всички ремонти сме ги правили аз и баща ми.. за да спестим от майстори.. нз нз...

    А заплатата ми е два/три пъти по-голяма от тази на пандата и отделно помагам в семейния бизнес на баща ми...
    Честно казано, факта че мойта работи ми позволява да глътна свеж въздух и да мога да си позволя разни по-така неща.. Иначе реално... само разходите по колата и сметките ме приключват всеки месец ;д // като гледам да не тормозя баща ми за пари.. макар, че ми помага..
    еми да, нормално, така се изразяват и всички останли хора
    това вече са неща в реда на нещата и не те надценяват драстично в дадения случай / макар че в някоя друга тема точно ти би се изтърсил досущ като пандата, че си си купил сам апартамент и кола с 1 година стаж кикик/
    ваще са ти дали половината пари за апартамента или там колкото е първата вноска и ти ще изплатиш САМ или с тяхна помощ, там кой колкото пари има останалото
    Последно редактирано от LoadRunner : 07-07-2017 на 15:53

  24. #49
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Абе, казвам ти, че е дете. Правила ти се е на пълнолетна нещо.

    Странно. Някои дори на мен ми пречат.
    Дай dreamwalker тогава, че ако с пандата се съберем.. много пари много нещо... ще ме развали като човек..

    Въобще не ми пречат, с годините и професията и обкръжението ми... станах адски чил..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #50
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    еми да, нормално, така се изразяват и всички останли хора
    това вече са неща в реда на нещата и не те надценяват драстично в дадения случай / макар че в някоя друга тема точно ти би се изтърсил досущ като пандата, че си си купил сам апартамент и кола с 1 година стаж кикик/
    ваще са ти дали половината пари за апартамента или там колкото е първата вноска и ти ще изплатиш САМ или с тяхна помощ, там кой кокото паи има останалото
    Не се оплаквам, но от 15ти като почнат да идват сметките.. и си правиш сметка всеки месец какво правиш точно..
    Колата ми е с пари от моята стара (купена и продадена от мен) + пари от баща ми..
    Аудито, а опела беше не брат ми, но замина за чужбина (вече 3 години) и ми го остави, аз го стопанисвам и поддържам.. в момента го карат майка ми и приятелката ми
    Но пак, аз помагам в семейния бизнес безвъзмездно.. А притрябват ли ми пари / примерно за кола.. питам..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си