.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 66
  1. #1
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711

    Post Система с черни точки и баНанИ.

    Слънцето грее, причките пеят, а форумът си остава със същите правила.
    Последно редактирано от Indistinct : 07-08-2017 на 21:30
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  2. #2
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Аз мисля че трябва незабавно да ви сменят от тези постове модератор
    нещо не е наред пак
    Лейди Ди скоро не е идвала насам
    Какви са тия още и още иоще правила все едно някой ще ги спазва или ще се трогне

  3. #3
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    2.2 Позволено е да се постват расистки и дискриминращи вицове само и единствено ако поста е започнал с голям
    болднат надпис "ВИЦ/ШЕГА"
    При нарушения: - ако няма надпис и поста е извън кофата 2 седмици бан,
    - ако е в кофата, но няма надпис 2 черни точки.

    kАji 4estno
    tova ti li si go izmisli?

  4. #4
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Брат 2017 е дори негрите постват вицове за негри.
    Въпроса е да е в кофата.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #5
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Аз мисля че трябва незабавно да ви сменят от тези постове модератор
    нещо не е наред пак
    Лейди Ди скоро не е идвала насам
    Какви са тия още и още иоще правила все едно някой ще ги спазва или ще се трогне
    Абе нека модераторите избанят грозния някойтам и прочие пък к'во ти дреме?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #6
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Абе нека модераторите избанят грозния някойтам и прочие пък к'во ти дреме?
    дреме ти че после ще баннат и теб поради налудничевите нови правила и дори да не искат се ше изкочи някой да каже че не е спазил собствения си закон
    Не трябва да се обръща толко внимание особено на "провокатори"
    А и най-добрите модератори са тея дето не задълбават много много
    Напоследък модерирането си е в час, банват само случайни фейкове
    няма неадекватни предупреждения, има скандали което е нормално
    Ива че си е решила да не пише ко да направим. тя ако иска ще блокира грозния и няма да го чете като и е толкова гнусен
    Това че някой "заявява" че си ходи заради друг, че кво да се направи? Нали има Блокиране на потребител, УОУ

  7. #7
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    налудничевите нови правила
    Смисълът на цялото това нещо е да кажете с кое не сте съгласни и да дадете идеи според вас в еди си какви ситуации как да се процедира, така че което не смяташ за правилно, кажи. Не е казано правилата да са тези, но трябва да има нещо, по което да се работи.
    Благодаря, че си мислел, че модерирането напоследък е в час, но останалите не са на това мнение.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  8. #8
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    но кои са останалите, антракс ли?
    той иска да се банне грозния
    това видях аз

  9. #9
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    но кои са останалите, антракс ли?
    той иска да се банне грозния
    това видях аз
    Въпросът е, че това не е проблем от вчера.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  10. #10
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Въпросът е, че това не е проблем от вчера.
    ами ти нищо не можеш да направиш по въпроса защото грозния не е нарушил ясно и категорично правилата
    аз лично го игнорирам
    относно другите ако бяха толкова много имаше няколко теми за грозния, да бяха писали там
    аз съм правил тема за грозния и там писа само антракса
    1 човек много много ко да се гледа кво иска при условие че другите дето мрънкат против него не пишат когато трябва да се обсъжда нещо важно и при условие че обидите му са точно като на другите, т.е. 1 обида може да се пренебрегне а за провокация не знам как се банва, вече може да решиш да го баннеш за спам ако спами
    Ми според мен други правила не са необходими щото ще стане по-зле

    Ако проблема е грозния не са нужни повече правила от моментните.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Съгласен съм с новите правила. И докато още мога да кажа, че Рънъра е въртиопашка ветропоказател дето хем го боли, хем го сърби и не може да разбере кое е по-силно от двете.

    А Анархи се надявам само да троли и да не е и той от мечтателите модераторите да ме баннат.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #12
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    И докато още мога да кажа, че
    Ти не си фактор че като казваш някакви работи някой да се трогва или да ги взима под внимание
    ок?
    колкото повече правила толкова по-зле

  13. #13
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Съгласен съм с новите правила. И докато още мога да кажа, че Рънъра е въртиопашка ветропоказател дето хем го боли, хем го сърби и не може да разбере кое е по-силно от двете.

    А Анархи се надявам само да троли и да не е и той от мечтателите модераторите да ме баннат.
    Голяма играчка ще падне със следенето на точките, но това не е чак толкова голям проблем.
    Някакви възражения/ предложения относно правилата?

    И всъщност наистина кажете дали според вас е добра идея повечето правила. Loadrunner вече гласува с не.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  14. #14
    Правилата са хубави, но не ми допада това, уважаема Модераторке, че се ръководите по чуждите мнения! Аз съм напълно реален профил, който иска да споделя тук, а бях обвинена от няколко особи в тролене, незнайно защо и получих бан на предишния си профил, и сега съм с нов, който НЕ ЖЕЛАЯ да наказвате, защото съм си обикновен човек.

    Също и не ми допада това, че искате някакви доказателства, за да съм докажела, че не съм трол, това е абсолютна тъпотия! Уважавам Ви и това, че заемате такъв пост, но проявявайте малко повече уважение към потребителите на този форум, защото се броят на пръсти!

    Препоръката ми е : не се ръководете по чуждото мнение, а си изграждайте свое.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Аз имам предложение. Направете ме мод за да банна перманентно Рънъра и всички появяващи се фейк профили.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #16
    10 човека на кръст пишат в този форум, а понякога и по-малко. Има 2-3 теми в целият форум които са все още активни, всички други умират с по 1-2 мнения, а вие се чудите как още да ограничите малкото останали потребители. Какви са тези цензури за шеги и мнения? На някой като не му харесва какво се казва за него, нека репортва а вие ще следите, като нямате време слезте от поста на модератор, все пак по желание се станали такива
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #17
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    4.2. е глупаво. Защо да не се обсъждат ефектите, трябва да се знае какво причиняват наркотиците на телата ни, за да не се употребяват.

    Продължавам да чета.

    едит: А за потребители, които в даден период не са събрали точки, ще има ли наградка? *ангелче*
    Последно редактирано от Lilanda : 07-08-2017 на 14:33

  18. #18
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    [size=00000000000]
    Обиди към модераторите не се толерират въобще.
    При нарушения :Всяко провинение е равно на 1 месечен бан.

    който има идеи какво може да се добави или промени, нека каже, за да възможно всеки да е изразил мнение относно правилата
    От къде накъде една обида срещу теб ще се равнява на не знам си колко точки, респективно n на брой обиди към мен? Каква си ти? Има някаква огромна пробойна в идеите ти, която парадоксално на уж заглавието и апела за по- малко обиди подкопава авторитета на всеки единпотребител, който не е със статут на модератор.
    Последно редактирано от therichbitch : 07-08-2017 на 16:10

  19. #19
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    От къде накъде една обида срещу теб ще се равнява на не знам си колко точки, респективно n на брой обиди към мен? Каква си ти? Има някаква огромна пробойна в идеите ти, която парадоксално на уж заглавието и апела за по- малко обиди подкопава авторитета на всеки единпотребител, който не е със статус модератор.
    Правилата са предложени от друг потребител от форума и подлежат на обсъждане. Какво предлагаш да бъде наказанието и изобщо да има ли подобна точка?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  20. #20
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    4.2. е глупаво. Защо да не се обсъждат ефектите, трябва да се знае какво причиняват наркотиците на телата ни, за да не се употребяват.

    Продължавам да чета.

    едит: А за потребители, които в даден период не са събрали точки, ще има ли наградка? *ангелче*
    Съгласна съм, отпада.

    Ще го измислим.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  21. #21
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Правилата са предложени от друг потребител от форума и подлежат на обсъждане. Какво предлагаш да бъде наказанието и изобщо да има ли подобна точка?
    Предлагам, че щом аз трябва да броя 10 овце, докато баннат някого, който ме обижда, и ти да броиш до 10, вместо да бъде наказван при първата обида към теб. Дали ще са 10 или 50, все ми е тая. Но да са равни за потребителите и модераторите.

  22. #22
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Indistinkt предлагам напълно в реда на нещата да изтриеш темата и все едно нищо не е било.
    Иначе не виждам защо ще си самоназначаваш правила.
    Направи си сайт и си напиши там тези правила с тези банове по 1 месец ;д що за диктатура?

  23. #23
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Правилата са предложени от друг потребител от форума и подлежат на обсъждане. Какво предлагаш да бъде наказанието и изобщо да има ли подобна точка?
    Абе човеко, разбери че ти не пишеш правила ОК.
    Правила си има в тоя форум. Винаги можеш да ги прочетеш отново и отново и да ги спазваш ако толкова искаш. И не разбирам защо обръщаш внимание на ненужни неща и защо изобщо се обръща внимание на неща от сорта "а пък той ми каза лайно- банни го!"
    Направи си форум и диктувай там правилата.

  24. #24
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Indistinkt предлагам напълно в реда на нещата да изтриеш темата и все едно нищо не е било.
    Иначе не виждам защо ще си самоназначаваш правила.
    Направи си сайт и си напиши там тези правила с тези банове по 1 месец ;д що за диктатура?
    За пореден път повтарям. Вие решете дали искате да имаме нови правила, които общо да сме изготвили. Това е примерен шаблон, предоставен от потребител на форума и могат да се променят нещата по него, само казвайте какво според вас е правилно.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  25. #25
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Аз бих баннала всички, които прекалиха с/у пандата
    И всички, които прекалиха с/у някойтам
    Без значение кой крив, и кой прав.
    Всичко останало е окей във форума, просто тези скандали са груби, вкл и за кофата

    Да си казваш мнението е едно, да нападаш на лична основа е др
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си