.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 84
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти как го откри?
    Има си методи. Даж е не мога да му прочета жалките постове. Честно се моля да е трол защото иначе е страшно какви неща може да им причини главата на хората. Слаб, Слаб, слаб, слаб, слаб... това са думите за него. Слаба глава, но нищо не е безнадеждно и всичко се мени. Цаката е някой да въздейства навреме преди такива лабилни изкукали кутелници да сътворят глупост която касае и някой околен. Такива глупаци са влюбени само в едно нещш, в мъката, в чувството за мъченици и жертви, в търсенето на съчувствие чрез съпричастие на болезненото състояние на съзнанието им. Клин, клин избива и или нещо наистина огромно и шок може да дефибрилира тъпотията на такъв тъпак. Всичко хубаво което му се даде на тепсия той ще принизи и трансформира до неговото си ниво. Накрая ше е от онея дето една им е обърнала внимание и той чака спасение от нея и като се разпърдят нещата ще си бълне психото по нея, като горко му на момичето как ще финишира. Пич, честно ти казвам всеки ден бих ти дънил изтрезнителни думи и шамари във все още празната NFS главица. Пиши кратко за да може някой изобщо да ти изтърпи и изчете жалкарията и не си търси поредната болка и оправдание че тука сме офанзива. Напротив, това е разбирането, а ти разбираш ли че така срещаш разбиране или си изобретяваш поредното мрънкане и поредния проблем? ЕЙ ГЛУПАК ГЛУПАВ, хората се борят с нелечими диагнози, събират фондове, на някой му е изкривен гръбнака, на трети майка му е умряла на 30 шото химиотерапиите са й отслабили организма до степен до която да не може да изкара иначе преодолими неща, а ти се вайкаш на собствената си неблагодарност. ГНУСЕН НЕБЛАГОДАРНИК. Няма да те събуди момичето, най-големия ти проблем мислиш че нямаш с какво да замениш чекиите и на кого да се оплакваш ежедневно, но всъщност най-големия проблем много добре знаеш кой е. Ръката ти е подадена, ела в Пловдив глупако.

  2. #27
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FemaleEyes Виж мнението
    Честно казано след всеки мой пост се надявах някое момиче да ми пише на лично или да ме добави в фейса да се запознаем.
    Извинявай пич, но всичко това е доста наивно !
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    пандата, галакси, ивето, се топ мацки маа и те си имат надежди
    Те ако чакат чичко-паричко да ги намери в тийн-форум като тоя, значи са още по-големи жалкарки !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Извинявай пич, но всичко това е доста наивно !
    Те ако чакат чичко-паричко да ги намери в тийн-форум като тоя, значи са още по-големи жалкарки !
    Така или иначе ще го намерят , не се тревожи.

  4. #29
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Е, то няма достатъчно паричковци за всички. В краен случай ще се задоволят с някой със стабилни доходи, не чак богат, а може и да не е чичко ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  5. #30
    user666
    Guest
    Последно редактирано от user666 : 07-13-2017 на 21:28

  6. #31
    user666
    Guest
    Не! Не мога просто, нямам нерви да пиша с такива утрепки като теб, трия си и тоя акаунт и вече наистина забравям за тоя сайт.

  7. #32
    ПРОСТ, ЛАБИЛЕН, ОБЪРКАН, БЕЗНАДЕЖДЕН ГЛУПАК. Провокацията също е за да ти помогна пиле. Препрочитай си по 500 пъти нещата за да осъзнаеш какви глупости пишеш. Как ще твърдиш че ще отвличаш и убиваш някого ве нищожество-подобно? Имаш нерви да пишеш, това ти осмисля жалкото битие. Имаш и желание да пишеш, нямаш желание да си прекратиш бъркотията. Пренареди си приоритетите като не гледаш тези които са по-зле, защото трябва да ги погледнеш и то много сериозно за да се отблагодариш че имаш възможността да си нещастника, който си. И не, аз не съм неграмотен, но и цялата неграмотност да беше събрана в мен, това мислиш ли че по някакъв начин извисява теб, тъпата ти тема, обърканата ти кутелница и всички глупости заради които честно, ако заяви човек пред мен и то насериозно че ще убива някой просто ще го връхлети кармата за секунди и няма как да не ти просна зъбите на земята. Като можеш да направиш всичко за което се сетя, защо примерно не осмислиш живота си и не дрънкаш глупости във виртуалния свят ? Едно мега-добро начало на твоето "правене на всичко" е да спреш с виртуалната си тъпотия. Аз проявявам много голямо разбиране гнусно същество такова, просто трябва да успееш да се абстрахираш за да осъзнаеш защо е погнусата и тогава тази моя погнуса ще ти е полезна да се отблъснеш и ти от гнусотията си! И започни да правиш това което казваш. Регистриа, трие, регистрира трие... лабилна объркана неуравновесеност. Възможно най-големите тъпотии си избрал тъпака. Сатанизъм, паранормални самонавивки и то на някакво мегаповърхностно ниво само и само защото да си четеш и да си измисляш простотии които са мистични само и само за да не ги разбира никой, защото това неразбиране ги прави смислени за вас, обърканите твари. Защо не си замениш сатанизма с физика, нещо молекулярно така, програмиране и все потребни неща чрез които да започнеш да създаваш ? Нарисувай сатанински кръг с кетчуп в центъра на стаята си, гледай да е върху килим за да остане мизерия и ритуално натисни копчето Delete на профила си. Земята се огъва от шъшкъни.

  8. #33
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Ееее ... Пак закъснях ... Пак го изпуснах .. какво лошо има да си Емо както и психопат ?
    Death is not the end, it is only the beginning

  9. #34
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от FemaleEyes Виж мнението
    Напускам форума завинаги и не ме интересува дали на някой му пука, няма такъв човек по принцип. Това ще ми е и последното мнение в форума за това ще напиша каквото ми иде без никакъв срам. Аз съм най-милия човек във форума... това че не съм писал мили неща е защото никога не съм намерил подходящите хора към които да се държа така. Аз съм и най-романтичния човек в форума. Никое момиче не е дошло някога в живота ми за да и покажа това. В целия форум няма човек който да е способен да обича повече от мен. Това че бях лишен цял живот от това да имам момиче което да обичам ме побърка и само ми увеличаваше желанието да обичам. Когато много време си лишен от нещо с времето го искаш все повече и повече. Имах толкова мисли и желания... представях си как и докосвам лицето, как стойм на покрива на блока цяла нощ прегръщайки се и после спим цял ден заедно. Ако трябва да съдя мисленето на мъжкия пол, от толкова разговори с фалшиви приятели, виртуални приятели съм стигнал до заключението че за момчетата най-хубавото нещо което можеш да правиш с момиче е секс. Моето мислене изобщо не е такова НО МЕ Е ЯД ЧЕ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГО ОЦЕНИ И ДА МЕ РАЗБЕРЕ! Най-приятното нещо което мога да си представя с момиче е просто да стоя с нея прегърнат цяла нощ на покрива на блока докато вали много лек дъжд. Дори и в секса за мен половия контакт е на последно място, няма да описвам в дейли .. или защо пък не? Това ми е последното мнение така или иначе. Как ви се струва по време на секс да я гледаш в очите да и галиш косата и да ЗНАЕШ че тя ти ДАВА. Докато го правите нежно да и целуваш ръцете да я докосваш. Толкова мисли фантазии мечти... всичко което искам да правя с момиче само съм го сънувал. Наистина сърцето ми бие силно докато пиша това. Мисля че това е края. Напускам форума. НАЙ-МНОГО ме е яд за това че тук някъде по света, не знам къде, но има множество момичета които плачат и се самоубиват заради разбито сърце. Защо не съм попаднал на такова момиче да и дам каквото заслужава? ЗАЩО? Сбогом на всички, повече няма да ме видите. Ще си сменя паролата на акаунта и на емайла с такава че да не мога да я запомня за да си дам гаранция че никога няма да стъпя вече тук. Иде ми да заплача, но не мога защото от толкова плачене в миналото вече съм си изплакал сълзите.
    има хиляди сайтове за запознанство, спомням си, че преди години се бях регистрирал в един, и веднага около пет момичета ми бяха писали (от които три от сащ), при все че не бях публикувал/постнал снимка, а само малко данни за години, ръст и пр. - нищо не ти пречи да се пробваш, след като имаш компютър

  10. #35
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    има хиляди сайтове за запознанство, спомням си, че преди години се бях регистрирал в един, и веднага около пет момичета ми бяха писали (от които три от сащ), при все че не бях публикувал/постнал снимка, а само малко данни за години, ръст и пр
    Чудя се колко наивен може да си ?! Това са били ботове/фейкове!
    Не случайно кълвеш на Друмлюка като шаран на гола кука !

    П.С. Или ти самия си фейк на Друмлюк!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #36
    Супер фен Аватара на killemall_2002
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    1 008
    Виж пич проблема ти е във външния вид, но не е в това ,че си грозен или нещо подобно ,а просто по начина по който си се направил да изглеждаш плашиш хората не само момичетата.Никой не би се влюбил в човек от когото го е страх. Просто примени външния си вид по някакъв начин спри да се оплакваш и се социализирай.
    Born to lose,Live to win

  12. #37
    Проблема му ако беше във външния вид, щеше да е поправим, а той не е
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #38
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Чудя се колко наивен може да си ?! Това са били ботове/фейкове!
    Не случайно кълвеш на Друмлюка като шаран на гола кука !

    П.С. Или ти самия си фейк на Друмлюк!
    трол си ти

    ако бяха фейкове, нито те щяха да им пиша, нито аз, но сме си писали неколцина пъти...

  14. #39
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    трол си ти

    ако бяха фейкове, нито те щяха да им пиша, нито аз, но сме си писали неколцина пъти...
    Видяхте ли се?
    Срещнахте ли се?
    Правихте ли секс?

    Дори да са били "истински", тия "жени" от сайтовете за запознанства не са имали намерение да излизат или правят секс с теб! Повечето жени са там за да убиват време и да си помпат самочувствието, че флиртуват с мъж, да получат някой виртуален комплимент и нищо повече !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    трол си ти

    ако бяха фейкове, нито те щяха да им пиша, нито аз, но сме си писали неколцина пъти...
    Има едно такова много интересно предаване, че и документален филм даже, Catfish. Във всеки епизод има по един наивник като теб
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #41
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Тъкмо си помислих че тая тролска тема не може да стане по-добра, и изведнъж чета това....
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    има хиляди сайтове за запознанство, спомням си, че преди години се бях регистрирал в един, и веднага около пет момичета ми бяха писали (от които три от сащ), при все че не бях публикувал/постнал снимка, а само малко данни за години, ръст и пр. - нищо не ти пречи да се пробваш, след като имаш компютър
    Хахахахаххаха. Нпп винаги е едно ниво аутизъм нагоре, дори и на фона на крайни аутисти като автора на темата.

  17. #42
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Видяхте ли се?
    Срещнахте ли се?
    Правихте ли секс?

    Дори да са били "истински", тия "жени" от сайтовете за запознанства не са имали намерение да излизат или правят секс с теб! Повечето жени са там за да убиват време и да си помпат самочувствието, че флиртуват с мъж, да получат някой виртуален комплимент и нищо повече !
    нещо бъркаш, не беше сайт за секс, а за сериозни запознанства с цел брак

    единствената причина, поради която не се срещнахме беше, че аз не пожелах да продължа нататък - имах си сериозна причина, но иначе онези момичета бяха доста сериозни, като американките действаха през агенция за запознанства, но не говоря за такива сайтове като adult friend finder

  18. #43
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Има едно такова много интересно предаване, че и документален филм даже, Catfish. Във всеки епизод има по един наивник като теб
    на форумния клоун няма какво да му кажа освен да продължава да забавлява хората все така...

  19. #44
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Тъкмо си помислих че тая тролска тема не може да стане по-добра, и изведнъж чета това....


    Хахахахаххаха. Нпп винаги е едно ниво аутизъм нагоре, дори и на фона на крайни аутисти като автора на темата.
    тук не е съвсем ясно кой кой е

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    на форумния клоун няма какво да му кажа освен да продължава да забавлява хората все така...
    Не съм аз тази, дето върти оналайн гаджета в Елмаз
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #46
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    нещо бъркаш, не беше сайт за секс, а за сериозни запознанства с цел брак
    О, извинявай, оженихте ли се ?
    Сега изглеждаш още по-наивен отколкото преди малко.
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    единствената причина, поради която не се срещнахме беше, че аз не пожелах да продължа нататък - имах си сериозна причина
    Ти какво правеше/търсеше в такъв сайт тогава?
    Не си търсел секс, нито брак - тогава какво?!
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    ...но иначе онези момичета бяха доста сериозни, като американките действаха през агенция за запознанства, но не говоря за такива сайтове като adult friend finder

    Колко си наивен, не е истина !
    Извинявай за въпроса, но ти на колко години си?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #47
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Не съм аз тази, дето върти оналайн гаджета в Елмаз
    не съм сигурен дали беше елмаз, но съм със спомен, че беше български сайт

  23. #48
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    О, извинявай, оженихте ли се ?
    Сега изглеждаш още по-наивен отколкото преди малко.
    Ти какво правеше/търсеше в такъв сайт тогава?
    Не си търсел секс, нито брак - тогава какво?!

    Колко си наивен, не е истина !
    Извинявай за въпроса, но ти на колко години си?
    вие да не сте от една клоунска школа с холи?

  24. #49
    Единственият клоун в случая си ти. Огромен процент от хората в тези сайтове са фейк. Има хора които са във виртуални връзки с години и след това откриват че си пишат с напълно различен човек от това, за което се е представял отсрещният. Но ти си вярвай, няма лошо. Не малко изгоряха по този начин
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #50
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Единственият клоун в случая си ти. Огромен процент от хората в тези сайтове са фейк. Има хора които са във виртуални връзки с години и след това откриват че си пишат с напълно различен човек от това, за което се е представял отсрещният. Но ти си вярвай, няма лошо. Не малко изгоряха по този начин
    нямах предвид сайтове като gepime, а по-скоро сайтове за сериозни запознанства с цел брак, но дори и там човек е добре да си направи сериозен профил, например да показва, че си търси брачен партньор, а не просто човек за секс, иначе това, за което говориш ми е известно, и една от причините за тези недоразумения е, че се допусна границите между сериозните сайтове и сайтовете за лафене да бъдат размити...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си