.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 84
  1. #1
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473

    Post Цял живот не съм докоснал момиче.( Последната ми тема в форума.)

    Преди всичко ето всичките ми снимки които сега имам в компютъра.
    https://postimg.org/gallery/j8yjxvui/7ef3c29e/
    Какво има?? Грозен ли съм какво? Не знам... има нещо в мен което отблъсква момичетата и не знам какво е. Не мога да опиша колко проблеми имам в живота, но най-големия е че си нямам приятелка. От 1 година съм самостоятелен защото нашите ме изгониха от у нас, ужасно трудно ми е да бачкам всеки ден само за да съм жив. Ако имах приятелка... щях да си бачкам с кеф знаейки че след работа тя ще ме чака да се видим. Щях да забравя за всичките ми проблеми защото ще знам че имам нея, ще знам че не ми трябва нещо повече в живота освен нея. Имал съм шанс да спя с момиче, но нарочно не съм го направил защото си търся сериозна връзка(а не 1 вечер). Все пак... какво ли не съм правил за да имам близост с някакво момиче. Аз нямам приятели по принцип, когато и да съм имал "приятели" аз съм ги използвал за да се доближа до момичета. Но всичко през годините беше провал. Зарязах всичко и всички, ето ме отново сам без приятели, без приятелка. Опитвал съм АБСОЛЮТНО всичко за да се сближа с някое момиче, като казвам всичко, имам предвид всичко. Стигнах дори до ритуали и глупости... неща за които съжалявам че съм си изгубил времето. Опитвах ритуали за да сънувам каквото си искам. Исках да си имам някакво въображаемо момиче и да си я сънувам всяка вечер... да заспивам с кеф и да си знам че тя ме чака там някъде. И понеже съм в съня си, мога да имам супер якото BMW и да си карам с момичето ми всяка вечер. Мога там в съня си да имам къща за 100 бона. Няма да казвам имената на ритуалите и нещата от тоя сорт които съм правил, за да предотвратя някой от вас да направи същото. Това което съм правил дори не е християнско. Започнах да правя едно нещо като ритуал, няма да кажа какво - когато заспивам душата ми излиза от тялото ми и ходя по света все едно сънувам, само дето е осъзнат сън и мога да правя каквото си искам. Надявах се когато изляза от тялото ми да срещна моето момиче което ще ме чака... но нещо се обърка. Два поредни пъти опитах това и не можех да изляза от тялото ми, по ръцете ми усещах някакви вибраций, бях пуло-заспал и не можех да се движа. Опитах се да викам но ме можех. Беше ме страх и исках да се събудя. Третия път се напих яко преди да си легна и вече се получи! Излязох от тялото си, излязох от къщата в която живея и ходих по улицата. Беше нощ, това преживяване беше изпълнено с негативни чувства. Изобщо не беше както очаквах, не видях никакво момиче, походих още малко и се върнах в тялото ми. Беше ужасно когато се събудих... негативните чувства от съня ми влияеха и когато бях буден, чувствах се адски ужасно, негативно. Казах си че никога няма да правя такива неща отново. ВИЖТЕ ДО КЪДЕ СЪМ СТИГНАЛ САМО И САМО ДА СЕ ДОБЛИЖА ДО МОМИЧЕ? НИКОЙ ОТ ВАС НЕ Е ПРАВИЛ ТАКОВА НЕЩО. Та си казах нали господ е създал света итн. Ще се обърна към него. Аз, като интернет зависим обещах на господ да си счупя компа и телефона и никога вече да не притежавам такива вещи, но само ако той ми даде момиче. Не знаех господ дори как ще ми отговори но без съмнение знаех че той съществува. Психически съм така настроен че не бих се учудил ако се случи чудо, но ще се учудя ако не се случи. Тъй че щях много да се учудя ако господ ми обърне гръб. Аз молих господ специално за русо момиче, все тая дали изрусено или естествено русо. Казах му това да е знак, че това момиче е от него. Един ден си спомням много мътно.. отивах до мивката да си сипя водя и видях някакъв текст в ума ми, в главата ми. Текстът беше "lanely". Викам си кво по дяволите беше тва? Реших да напиша в гоогле както обикновенно. И първата снимка от резултатите беше русо момиче. Та си викам господ ми е дал знак че ще ми даде това което искам? Една седмица по-късно си счупих компа и започнах да ходя на църква всеки ден. Не пропусках нито един ден в продължение на 6-7 месеца. НИТО 1 ДЕН НЕ ПРОПУСНАХ ЗА ЦЯЛОТО ТОВА ВРЕМЕ. Никъде не видях русо момиче, и не спирах да говоря и да се моля на господ. Непрекъснато му напомнях какво пише в библията "Който търси намира" и куп други слова. Знам библията почти на изуст. Но от него никакъв отговор. Накрая си викам ебал съм му и църквата и господ и планирах да се върна към виртуалния живот, да не излизам навън, да прекарвам цялото си време пред компа итн. И тогава МНОГО рязко се случи нещо. УЖАСНО ТРУДНО МИ Е ДА ОПИША! Нещо като глас ли беше, или просто видение в главата ми. Да кажем че в главата ми чух следното "Имаш много грехове за да имаш такова момиче" като после в главата ми видях изображения на себе си как съм мастурбирал през годините (2 години всеки ден). Това което се случи направо ме ПОРАЗИ. Дни наред плачех, повръщах, не можех да спя и да ям. Казвах си че трябва да има начин да имам това което искам? Това донякъде е просто смешно... всеки мастурбира. Само аз където малко съм прекалил и то защото съм нямал момиче в живота ми ;( ... Та нали христос е умрял за нашите грехове, за да ни очисти от тях? Питах го защо тогава не ме очисти от моите и не ми даде момичето ми. Това беше единствения ми въпрос към него, единствения неотговорен до днес въпрос. Щом той не ме учиства МЕН от греховете ми като е умрял на кръста. Значи той е умрял напразно или за някого другиго. Един вид ме е отписал без причина... а аз исках от него най- невинното нещо. Не съм искал от него пари коли и курви, а само едно момиче което да ме обича, момиче което той не ми даде. Аз знам че ако господ не може да ми даде това което искам значи никой не може. Тази година ще ставам на 20 години, през целия ми живот съм се опитал да се сближа с момиче, но всички опити бяха провал. Какви неща съм правил за момиче хмм? Ритуали църкви сатанизми и само и само да имам това което искам, и пак съм без нищо. Нямам нито семейство, нито приятели, нито приятелка. Абсолютно сам в целия свят. Пиша всичко това защото съм решил това да ми е последната тема в тоя форум. Тук никога не съм получил специално внимание. Но очаквам коментари преди да си тръгна завинаги.
    ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FemaleEyes Виж мнението
    Какво има?? Грозен ли съм какво?
    Най-вероятно да, особено ако не палагаш грижи за външния си вид.
    Цитирай Първоначално написано от FemaleEyes Виж мнението
    Имал съм шанс да спя с момиче, но нарочно не съм го направил защото ...
    "Защото" няма значение! Както сам казваш - имал си шанс, но не си го направил! Кой ти е крив?! Който подбира - мастурбира !

    За останалото - не се занимавай с глупости, не вярвай и не очаквай чудеса! Хубаво е че работиш - така по-малко ще мислиш за проблемите си. През свободното време, прави каквото ти е кеф. Някои хора никога не намират приятел/ка в живота си!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Според мен ще е добре да поговориш с професионалист относно твоя проблем. Не мисля, че някой ще ти даде някакъв адекватен отговор на въпросите ти.

  4. #4
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Като изключим, че си трол с история във форума-
    Много си глезен
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #5
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Най-вероятно да, особено ако не палагаш грижи за външния си вид.
    Аз качих мой снимки в темата, какво мислиш? Как съм? Грозен/среден/красив?
    Освен това аз не съм написал темата за да търся помощ или съвети, в тоя форум такова нещо не съм получил никога. Реших накратко да си опиша част от живота като за последна тема. Жалко че трябваше да свърша така...
    Последно редактирано от FemaleEyes : 07-09-2017 на 16:32
    ..

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    С тея зловещи татуировки, лоши погледи, снимки на надрани/нарязани ръце, комбинацията от зловещ поглед, емо прическа и черни дрехи, ми ддз, и аз да съм, и аз ще избягам от теб. Иначе не си грозен. Може и много добричък да си, ама като за първо впечатление малко приличаш на човек с когото не искаш да си имаш работа и по-добре да отбягваш

  7. #7
    Голям фен Аватара на G3GaSa
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    672
    Освен че искат красив Мъж, Жените избират той да бъде и интелигентен!
    Както казва @номномном, Родителите ти са те разлигавели прекалено много, обеден съм, че ти дори един домат не можеш да посадиш и не знаеш как да го отгледаш младеж, на този етап ще си бъдеш сам..

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FemaleEyes Виж мнението
    Аз качих мой снимки в темата, какво мислиш? Как съм? Грозен/среден/красив?
    По-добре беше жена да ти го каже:
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    С тея зловещи татуировки, лоши погледи, снимки на надрани/нарязани ръце, комбинацията от зловещ поглед, емо прическа и черни дрехи, ми ддз, и аз да съм, и аз ще избягам от теб.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от FemaleEyes Виж мнението
    Преди всичко ето всичките ми снимки които сега имам в компютъра.
    https://postimg.org/gallery/j8yjxvui/7ef3c29e/
    Какво има?? Грозен ли съм какво? Не знам... има нещо в мен което отблъсква момичетата и не знам какво е. Не мога да опиша колко проблеми имам в живота, но най-големия е че си нямам приятелка. От 1 година съм самостоятелен защото нашите ме изгониха от у нас, ужасно трудно ми е да бачкам всеки ден само за да съм жив. Ако имах приятелка... щях да си бачкам с кеф знаейки че след работа тя ще ме чака да се видим. Щях да забравя за всичките ми проблеми защото ще знам че имам нея, ще знам че не ми трябва нещо повече в живота освен нея. Имал съм шанс да спя с момиче, но нарочно не съм го направил защото си търся сериозна връзка(а не 1 вечер). Все пак... какво ли не съм правил за да имам близост с някакво момиче. Аз нямам приятели по принцип, когато и да съм имал "приятели" аз съм ги използвал за да се доближа до момичета. Но всичко през годините беше провал. Зарязах всичко и всички, ето ме отново сам без приятели, без приятелка. Опитвал съм АБСОЛЮТНО всичко за да се сближа с някое момиче, като казвам всичко, имам предвид всичко. Стигнах дори до ритуали и глупости... неща за които съжалявам че съм си изгубил времето. Опитвах ритуали за да сънувам каквото си искам. Исках да си имам някакво въображаемо момиче и да си я сънувам всяка вечер... да заспивам с кеф и да си знам че тя ме чака там някъде. И понеже съм в съня си, мога да имам супер якото BMW и да си карам с момичето ми всяка вечер. Мога там в съня си да имам къща за 100 бона. Няма да казвам имената на ритуалите и нещата от тоя сорт които съм правил, за да предотвратя някой от вас да направи същото. Това което съм правил дори не е християнско. Започнах да правя едно нещо като ритуал, няма да кажа какво - когато заспивам душата ми излиза от тялото ми и ходя по света все едно сънувам, само дето е осъзнат сън и мога да правя каквото си искам. Надявах се когато изляза от тялото ми да срещна моето момиче което ще ме чака... но нещо се обърка. Два поредни пъти опитах това и не можех да изляза от тялото ми, по ръцете ми усещах някакви вибраций, бях пуло-заспал и не можех да се движа. Опитах се да викам но ме можех. Беше ме страх и исках да се събудя. Третия път се напих яко преди да си легна и вече се получи! Излязох от тялото си, излязох от къщата в която живея и ходих по улицата. Беше нощ, това преживяване беше изпълнено с негативни чувства. Изобщо не беше както очаквах, не видях никакво момиче, походих още малко и се върнах в тялото ми. Беше ужасно когато се събудих... негативните чувства от съня ми влияеха и когато бях буден, чувствах се адски ужасно, негативно. Казах си че никога няма да правя такива неща отново. ВИЖТЕ ДО КЪДЕ СЪМ СТИГНАЛ САМО И САМО ДА СЕ ДОБЛИЖА ДО МОМИЧЕ? НИКОЙ ОТ ВАС НЕ Е ПРАВИЛ ТАКОВА НЕЩО. Та си казах нали господ е създал света итн. Ще се обърна към него. Аз, като интернет зависим обещах на господ да си счупя компа и телефона и никога вече да не притежавам такива вещи, но само ако той ми даде момиче. Не знаех господ дори как ще ми отговори но без съмнение знаех че той съществува. Психически съм така настроен че не бих се учудил ако се случи чудо, но ще се учудя ако не се случи. Тъй че щях много да се учудя ако господ ми обърне гръб. Аз молих господ специално за русо момиче, все тая дали изрусено или естествено русо. Казах му това да е знак, че това момиче е от него. Един ден си спомням много мътно.. отивах до мивката да си сипя водя и видях някакъв текст в ума ми, в главата ми. Текстът беше "lanely". Викам си кво по дяволите беше тва? Реших да напиша в гоогле както обикновенно. И първата снимка от резултатите беше русо момиче. Та си викам господ ми е дал знак че ще ми даде това което искам? Една седмица по-късно си счупих компа и започнах да ходя на църква всеки ден. Не пропусках нито един ден в продължение на 6-7 месеца. НИТО 1 ДЕН НЕ ПРОПУСНАХ ЗА ЦЯЛОТО ТОВА ВРЕМЕ. Никъде не видях русо момиче, и не спирах да говоря и да се моля на господ. Непрекъснато му напомнях какво пише в библията "Който търси намира" и куп други слова. Знам библията почти на изуст. Но от него никакъв отговор. Накрая си викам ебал съм му и църквата и господ и планирах да се върна към виртуалния живот, да не излизам навън, да прекарвам цялото си време пред компа итн. И тогава МНОГО рязко се случи нещо. УЖАСНО ТРУДНО МИ Е ДА ОПИША! Нещо като глас ли беше, или просто видение в главата ми. Да кажем че в главата ми чух следното "Имаш много грехове за да имаш такова момиче" като после в главата ми видях изображения на себе си как съм мастурбирал през годините (2 години всеки ден). Това което се случи направо ме ПОРАЗИ. Дни наред плачех, повръщах, не можех да спя и да ям. Казвах си че трябва да има начин да имам това което искам? Това донякъде е просто смешно... всеки мастурбира. Само аз където малко съм прекалил и то защото съм нямал момиче в живота ми ;( ... Та нали христос е умрял за нашите грехове, за да ни очисти от тях? Питах го защо тогава не ме очисти от моите и не ми даде момичето ми. Това беше единствения ми въпрос към него, единствения неотговорен до днес въпрос. Щом той не ме учиства МЕН от греховете ми като е умрял на кръста. Значи той е умрял напразно или за някого другиго. Един вид ме е отписал без причина... а аз исках от него най- невинното нещо. Не съм искал от него пари коли и курви, а само едно момиче което да ме обича, момиче което той не ми даде. Аз знам че ако господ не може да ми даде това което искам значи никой не може. Тази година ще ставам на 20 години, през целия ми живот съм се опитал да се сближа с момиче, но всички опити бяха провал. Какви неща съм правил за момиче хмм? Ритуали църкви сатанизми и само и само да имам това което искам, и пак съм без нищо. Нямам нито семейство, нито приятели, нито приятелка. Абсолютно сам в целия свят. Пиша всичко това защото съм решил това да ми е последната тема в тоя форум. Тук никога не съм получил специално внимание. Но очаквам коментари преди да си тръгна завинаги.
    ако това на снимките си ти, бих казал изглеждаш нормално/добре, само не се прецаквай със сатанизъм; проблемът, за който говориш по-скоро е вследствие от духовното беззаконие, което се вършеше на света за последните хилядолетия, понеже мнозина решиха да се грижат за "дървото", но не го правеха/направиха добро - за съжаление правеха/направиха го лошо (Матей 12:33), и ето сега резултатът е, че много хора например искат да имат полов живот, но не могат да го имат в райската му форма, защото системата е объркана, много пъти Бог се опита да предупреди онези, които вършеха духовното беззаконие, че ако ще има секс, то тогава той не трябва да е проблем(атичен), ако ли не, тогава да не се бъркат в Божиите работи (за да не ги развалят) - някак нещата бяха обръщани в ущърб на мнозинството от потребители, което е типичен симптом за наличието на голямо духовно беззаконие; едва ли си заслужава човек да става роб на такъв омагьосан кръг, затова по-добре е да не си поставя за цел (или по-точно казано идея фикс) онова, което се оказва такъв омагьосан кръг, затова истинските духовни служители на истинския Господ Бог работят за очистване/освещаване, но те бяха твърде малко в тази ситуация на голямо духовно беззаконие (чиито служители бяха милиони/милиарди) - както съм казвал и преди, смятам, че човек, който търси нормален полов живот, заслужава такъв в качеството си на потребител, но сатанизмът не решава проблема, напротив, именно той беше в основата на цялата световна бъркотия (не говоря просто за секти като "църквата на сатаната"); мисля си, че някой ден човекът от снимките ще си има приятелка, но ако се занимава със сатанизъм, тогава това би могло да го отведе далеч от шанса да има нещо по-добро в живота (си) - наистина неправдата (такава каквато и ти я описваш като човек, който се е сблъскал с нея) може да прави човек да изпада в дълбоко противоречие и недоумение до степен да избезумява, понеже дори и в основата на проблема да имаше (само) един единствен тригер, той се виждаше застопорен като стоманен лост заварен така щото движението му да бъде блокирано, наистина за такива като Исус Христос, а особено за самия Него, превключването на такъв тригер не изглеждаше никакъв проблем, но все пак имаше нужда от вникване в решението на проблема от страна на колкото се може повече истински духовни служители или праведни човеци - в тези времена стана така, че нещата преминаха на режим "направи си сам" поради големия егоизъм на повечето духовни служители и религиозни поклонници, който им беше налаган по традиция, но който не се е отказал да се бори за правдата, той и е побеждавал...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    С тея зловещи татуировки, лоши погледи, снимки на надрани/нарязани ръце, комбинацията от зловещ поглед, емо прическа и черни дрехи, ми ддз, и аз да съм, и аз ще избягам от теб. Иначе не си грозен. Може и много добричък да си, ама като за първо впечатление малко приличаш на човек с когото не искаш да си имаш работа и по-добре да отбягваш
    +1

    Ти си само на 20. Стегни се! Имаш още 60-70-80 години да живееш, никой не може да ти каже какво ще се случи дотогава. Нищо не е постоянно.

    П.П: Хубав си на снимката, на която си усмихнат. Честно! Не случайно са казали, че усмивката краси човека. Може би това ти липсва, не знам, не те познавам.. Бъди позитивен и не плаши хората около себе си с нарязани ръце, намусено лице и отчаяни истории (като тази). Никой не иска да дружи с хора, които ги потискат (хора, които се оплакват от живота биха ме депресирали, т.е - бих избягала далеч от тях. Ако ще съм с някого, то това ще е момче, което ме кара да се смея и не му пука как изглежда.. колкото и да е грозен)

    П.П.2: Баси, за едно момиче ли си.. аз съм пълнолетна и все още не съм била във връзка (гаджето в 1ви клас не се брои). Голям праз, че си нямам приятел! Имам себе си! Харесвам характера си и начина си на мислене, колкото и да са странни. Грозновата съм, но в очите на някой друг може и да съм хубава. Наистина, за всеки влак си има пътник, колкото и банално да звучи. Все някой някога ще те хареса!)

    П.П.3: Всеки си има проблеми (едни по-малки, други - по-големи)! Не си единствен и не си провал, затова че ги имаш! Всички сме ПЪЛНИ с какви ли не проблеми..

    П.П.4: Бог не отговаря на молбите ти, защото просто не съществува. Точка.
    Последно редактирано от *sunny : 07-09-2017 на 19:48

  11. #11
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    С тея зловещи татуировки, лоши погледи, снимки на надрани/нарязани ръце, комбинацията от зловещ поглед, емо прическа и черни дрехи, ми ддз, и аз да съм, и аз ще избягам от теб. Иначе не си грозен. Може и много добричък да си, ама като за първо впечатление малко приличаш на човек с когото не искаш да си имаш работа и по-добре да отбягваш
    Ами аз изглеждам така защото донякъде съм супер надменен. Тази надменност се роди от това че цял живот са ми се подигравали и всички са се имали за нещо повече от мен. Помня колко бой съм изял в даскалото защото на външен вид им изглеждах хилав. Сега с тази визия поне изглеждам необикновенно, чувствам се себе си. Иначе вътре в себе си съм адски мил човек, но нямам желание да го покажа на някого(освен на момиче).
    ..

  12. #12
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от G3GaSa Виж мнението
    Родителите ти са те разлигавели прекалено много, обеден съм, че ти дори един домат не можеш да посадиш и не знаеш как да го отгледаш младеж, на този етап ще си бъдеш сам..
    Освен че израстнах без тях, когато се появиха в живота ми то беше само за да ме изгонят от у нас. Аз цял живот живях само с пра-баба ми. Когато ме изгониха тя не каза нищо, не направи нещо за да ме накара да остана. Наистина я имах като майка, но за мен тя вече не съществува.
    ..

  13. #13
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    ако това на снимките си ти, бих казал изглеждаш нормално/добре, само не се прецаквай със сатанизъм; проблемът, за който говориш по-скоро е вследствие от духовното беззаконие, което се вършеше на света за последните хилядолетия, понеже мнозина решиха да се грижат за "дървото", но не го правеха/направиха добро - за съжаление правеха/направиха го лошо (Матей 12:33), и ето сега резултатът е, че много хора например искат да имат полов живот, но не могат да го имат в райската му форма, защото системата е объркана, много пъти Бог се опита да предупреди онези, които вършеха духовното беззаконие, че ако ще има секс, то тогава той не трябва да е проблем(атичен), ако ли не, тогава да не се бъркат в Божиите работи (за да не ги развалят) - някак нещата бяха обръщани в ущърб на мнозинството от потребители, което е типичен симптом за наличието на голямо духовно беззаконие; едва ли си заслужава човек да става роб на такъв омагьосан кръг, затова по-добре е да не си поставя за цел (или по-точно казано идея фикс) онова, което се оказва такъв омагьосан кръг, затова истинските духовни служители на истинския Господ Бог работят за очистване/освещаване, но те бяха твърде малко в тази ситуация на голямо духовно беззаконие (чиито служители бяха милиони/милиарди) - както съм казвал и преди, смятам, че човек, който търси нормален полов живот, заслужава такъв в качеството си на потребител, но сатанизмът не решава проблема, напротив, именно той беше в основата на цялата световна бъркотия (не говоря просто за секти като "църквата на сатаната"); мисля си, че някой ден човекът от снимките ще си има приятелка, но ако се занимава със сатанизъм, тогава това би могло да го отведе далеч от шанса да има нещо по-добро в живота (си) - наистина неправдата (такава каквато и ти я описваш като човек, който се е сблъскал с нея) може да прави човек да изпада в дълбоко противоречие и недоумение до степен да избезумява, понеже дори и в основата на проблема да имаше (само) един единствен тригер, той се виждаше застопорен като стоманен лост заварен така щото движението му да бъде блокирано, наистина за такива като Исус Христос, а особено за самия Него, превключването на такъв тригер не изглеждаше никакъв проблем, но все пак имаше нужда от вникване в решението на проблема от страна на колкото се може повече истински духовни служители или праведни човеци - в тези времена стана така, че нещата преминаха на режим "направи си сам" поради големия егоизъм на повечето духовни служители и религиозни поклонници, който им беше налаган по традиция, но който не се е отказал да се бори за правдата, той и е побеждавал...
    Нищо не разбрах btw.
    ..

  14. #14
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Цитирай Първоначално написано от *sunny Виж мнението
    +1

    Ти си само на 20. Стегни се! Имаш още 60-70-80 години да живееш, никой не може да ти каже какво ще се случи дотогава. Нищо не е постоянно.
    Ехх миличка... колко хора ми го казват. Не ми остава много време между другото. Побърквам се като го знам това...
    ..

  15. #15
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Еми ако си емо-геймър, дето си реже вените и се пъчи с мускули по снимки (анализирам линка ти) и разсъждаваш като полу-психопат (но офенс) и се втелясваш и премисляш толкова философски всичко, което ти се случва, няма да си много привлекателен за жените. Ако искаш да докосваш момичета, излизай, запознавай се, зарибявай ги, смисъл човек, ако впрегнеш усилията си за притеснения по разни теми и разсъждаване по въпроса защо не си бил с момиче в това да си обърнеш внимание и да се занимаваш с истински момичета (има там разни twoo impulse, от известно време не ги знам кои са сайтовете за запознанства ако не можеш на живо), смисъл начини има. Не знам грозен ли си къв си, не мога да разгранича мъж от мъж по красота, осен ако не е някой изрод, ама нормално момче ми изглеждаш, просто имаш някакви кофти схеми в главата.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  16. #16
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Като каза импулсе се сетих за един саит wink.bg .. него го затвориха разбира се. Това беше сайт за запознанства за хора под 18 или макс 25. В момента съм пуло буден и не мога да пиша много адекватно, накратко едно момиче си пусна камерата а аз само писах. Тя беше супер самотна и дори плачеше пред камерата, пееше някакви тъжни песни... молеше ме да си пусна камерата но аз бях супер тъп и срамежлив. Беше ме безкрайно срам да си пусна камерата и не го направих. Накрая тя затвори нашия разговор и не я видях повече. Толкова съжалявам че не си пуснах камерата тогава че... сега в стаята ми си говоря сам "трябваше да си пусна камерата тогава". Това се случи 2011 някъде.
    ..

  17. #17
    https://www.facebook.com/emo.robertsonjason
    Някой да му стане приятел на тоя. Да го насили да се нормализира. Тъпак ти си бъкан с проблеми в главата. Имаш нужда от остро отношение и разбиране и пак остро отношение. Имаш нужда да бъдеш вкаран в пътя насила шото сам си толкова лабилен. Ако си от Пловдив Емьо ще ти обърна внимание и ще спреш да питаш хората за себе си в опити за жалкария, а ще имаш сам отговорите.

  18. #18
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от skandalno_vkusen Виж мнението
    https://www.facebook.com/emo.robertsonjason
    Някой да му стане приятел на тоя. Да го насили да се нормализира. Тъпак ти си бъкан с проблеми в главата. Имаш нужда от остро отношение и разбиране и пак остро отношение. Имаш нужда да бъдеш вкаран в пътя насила шото сам си толкова лабилен. Ако си от Пловдив Емьо ще ти обърна внимание и ще спреш да питаш хората за себе си в опити за жалкария, а ще имаш сам отговорите.
    Ти как го откри?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #19
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Последно редактирано от FemaleEyes : 07-12-2017 на 17:57
    ..

  20. #20
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Жалко че всичко трябваше да свърши така ... никой никога не ми обърна специално внимание в тоя сайт. Честно казано след всеки мой пост се надявах някое момиче да ми пише на лично или да ме добави в фейса да се запознаем. Доста съм си фантазирал как си имам някаква виртуална приятелка... да я вкарам в моя красив свят. Да играем денонощно заедно.

    Ето го моя Skyline в Need For Speed. Толкова красив, толкова красива гледка. Този виртуален свят е толкова красив... жалко че нямах кого да доведа тук да е с мен, някой когото да обичам истински. Разбрах в последно време че не ми остава много живот. Нямам намерение да прекарам последните си години работейки. Ще събера пари и ще се махна в чужбина, там ще събера още пари колкото да не се налага 1-2 години да работя. Жалко че изживях най-хубавите моменти от живота ми САМ. Наистина жалко че всичко трябваше да свърши така...
    ..

  21. #21
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от FemaleEyes Виж мнението
    Разбрах в последно време че не ми остава много живот.
    Какво си разбрал?
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  22. #22
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от FemaleEyes Виж мнението
    Честно казано след всеки мой пост се надявах някое момиче да ми пише на лично или да ме добави в фейса да се запознаем.
    аааайде не
    още един жалкар
    тука се оказва че било пълно с такива
    а ти писа ли на някоя бе бастун?
    ти знаеш ли колко момичета се надяват след поредното им мнение някой специален да им пише на лично?
    пандата, галакси, ивето, се топ мацки маа и те си имат надежди

  23. #23
    Повече от фен Аватара на autumn666
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    497
    Ако не си трол (казвам го само, защото не се знае в днешно време):
    Това, което спомена със събуждането без да можеш да помръднеш тялото си се нарича сънна парализа, което дори не е "паранормално" явление. Случва се, когато мозъка ти се събуди малко преди тялото ти и мускулите ти са отпуснати, тъй като все още спят и заради това не можеш да се движиш. Буквално е глитч в организма ти. Запозната съм с нея, защото изключително много пъти съм я имала, тъй като в миналото имах проблеми със съня и опасения за нарколепсия. Но кааакто и да е.
    Това, което описваш с излизането от тялото по време на сън е вече съвсем друга тема и се нарича lucid dreaming, но няма абсолютно нищо сатанинско в тези практики. Сатанизма също е доста разтегливо понятие, but I won't even go there now.


    Некст. Аз ще оборя социално наложените стереотипи. Проблема ти не е непременно, че си "емо геймър". Познавам момичета, които се прехласват точно по такъв тип момчета. Самите те са си с такъв стил и интереси, де. (Те са доста весели обаче, макар излъчването си.) Ако трябва да бъдем повърхностни и да лепим стереотипи (колкото и да го мразя това) - от това, което съм си говорила с тези момичета, например - те не си падат по нацепени батки, ултраси, футболяги, наперени фешъни, докато на доста мацки пък точно това им е представата за партньор. По същия начин за някого може излъчването ти да е отблъскващо, но други пък точно това да харесват. За това за всеки влак си има пътници. Не се страхувай да се изразяваш, да изпъкваш от тълпата, да показваш интересите си. Само ако си себе си ще срещнеш правилния човек. Освен ако не искаш да си с някой просто ей така, без да има какво да си кажете.


    Проблема ти е, че ти си асоциален (поне по това, което описваш в тая история) и си позволил на някаква идея да обсеби целия ти живот.
    Ти не излизаш с хора - как очакваш да те забележат, да преценят дали те харесват или не? Как очакваш да намериш хора с общи интереси?
    Ако ти е трудно да намериш такива, ходи например на някакви евенти. Ако наистина си емо геймър - ходи по геймърски събития, по концерти на тая музика. Там ще е гъчкано с хора от тия субкултури - момчета И момичета.
    Ако си фен на някакъв спорт, запиши се да го тренираш. Ходи на фитнес дори, за бога - т'ва също може да ти стане хоби и да се запознаеш с хора там. Излизай. Общувай. Т'ва е цялата философия на живота.

  24. #24
    Повече от фен Аватара на FemaleEyes
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    473
    Напускам форума завинаги и не ме интересува дали на някой му пука, няма такъв човек по принцип. Това ще ми е и последното мнение в форума за това ще напиша каквото ми иде без никакъв срам. Аз съм най-милия човек във форума... това че не съм писал мили неща е защото никога не съм намерил подходящите хора към които да се държа така. Аз съм и най-романтичния човек в форума. Никое момиче не е дошло някога в живота ми за да и покажа това. В целия форум няма човек който да е способен да обича повече от мен. Това че бях лишен цял живот от това да имам момиче което да обичам ме побърка и само ми увеличаваше желанието да обичам. Когато много време си лишен от нещо с времето го искаш все повече и повече. Имах толкова мисли и желания... представях си как и докосвам лицето, как стойм на покрива на блока цяла нощ прегръщайки се и после спим цял ден заедно. Ако трябва да съдя мисленето на мъжкия пол, от толкова разговори с фалшиви приятели, виртуални приятели съм стигнал до заключението че за момчетата най-хубавото нещо което можеш да правиш с момиче е секс. Моето мислене изобщо не е такова НО МЕ Е ЯД ЧЕ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГО ОЦЕНИ И ДА МЕ РАЗБЕРЕ! Най-приятното нещо което мога да си представя с момиче е просто да стоя с нея прегърнат цяла нощ на покрива на блока докато вали много лек дъжд. Дори и в секса за мен половия контакт е на последно място, няма да описвам в дейли .. или защо пък не? Това ми е последното мнение така или иначе. Как ви се струва по време на секс да я гледаш в очите да и галиш косата и да ЗНАЕШ че тя ти ДАВА. Докато го правите нежно да и целуваш ръцете да я докосваш. Толкова мисли фантазии мечти... всичко което искам да правя с момиче само съм го сънувал. Наистина сърцето ми бие силно докато пиша това. Мисля че това е края. Напускам форума. НАЙ-МНОГО ме е яд за това че тук някъде по света, не знам къде, но има множество момичета които плачат и се самоубиват заради разбито сърце. Защо не съм попаднал на такова момиче да и дам каквото заслужава? ЗАЩО? Сбогом на всички, повече няма да ме видите. Ще си сменя паролата на акаунта и на емайла с такава че да не мога да я запомня за да си дам гаранция че никога няма да стъпя вече тук. Иде ми да заплача, но не мога защото от толкова плачене в миналото вече съм си изплакал сълзите.
    ..

  25. #25
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от FemaleEyes Виж мнението
    Сбогом на всички, повече няма да ме видите. Ще си сменя паролата на акаунта и на емайла с такава че да не мога да я запомня за да си дам гаранция че никога няма да стъпя вече тук.
    еййй, хитряга си ти
    скоро ти пада бана на angelche3 и фимейла много удобно го затриваш уж завинаги

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си