.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 84 от общо 84
  1. #76
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    трябва да си наместя чакрите май

    бтв тва на аватара ти вампир ли е?
    Вампир е
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  2. #77
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    нещата ми се изясняват

    да не ми видиш сметката само
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #78
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    нещата ми се изясняват

    да не ми видиш сметката само
    Ако си мил с мен, няма

    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  4. #79
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Ако си мил с мен, няма

    вече обещах да бъда нежен
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #80
    Оформлението на текста ме депресира

  6. #81
    Omraz
    Guest
    С вида на син на сатаната какво искаш? Най-много някоя металка да ти обърне внимание...

  7. #82
    Дано да дойдеш на себе си. Не си толкова малък, за да не намериш начин да продължиш.

  8. #83
    GerryG
    Guest
    Здравей , историята ти ме разтърси и докосна. Преди време и аз имах проблеми, но ми помогна филмът - Луиз Хей - Излекувай живота си. Изгледай го , има няколко части. Силно се надявам да ти помогне. Впрочем бих те посъветвала :
    1) Да си промениш прическата , този емо стил е демоде!
    2) Да излезеш от виртуални свят, който е красив и да се впуснеш в разнообразния свят на реалността.
    3) Да тръгнеш на фитнес или да спортуваш на някой стадион изцяло за здраво тяло - здрав дух, а не нацепено! Има разлика. Когато тренираш ще се чувстваш жизнен и пълноценен, ще искаш да ЖИВЕЕШ. Освен това там можеш да се запознаеш и с други хора, момичета и момчета.
    4) Явно не следваш в някой университет. Заплатите в България са мизерни, защо не заминеш на някоя бригада или в чужбина? Знаеш английски би се уредил в Англия , шофьор на такси, пакетиране на стока, все разнообразни работи. В България си ограничен и явно не можеш да намериш себе си. Трябва ти промяна, това е добра възможност да се срещнеш с по-разчупеното мислене на запада. Ще печелиш парички, а те ще ти донесат финансова свобода, а с финансовата свобода идва и насладата за живот. Ще можеш да пътуваш, да пробваш нови неща, да си позволяваш повече от това, което в момента. Нямаш приятелка? Добре, изчакай да дойде правилната, но не се вглъбявай в това. Отиди на море, планина, организирай си екскурзия, опитай нов спорт или хоби. Създай си например ютуб канал свързан с геймарството, това ще те разчупи. Има толкова много варианти.... Живееййййй човече, живеййй , черпи от този живот. Един ден ще дойде перфектната, бъди сигурен!
    5) Огледай се какво правят твоите връстници - може би обикалят, излизат по заведения? Опитай се и ти!
    6) Впрочем си страшно красиво момче, определено не си грозен, но живот в такъв инкубатор не би се харесал на моите връстнички, повярвай! Малко момичета биха си паднали по геймър, малко момичета играят игри. Защо се ограничаваш само в такъв малък кръг. Сега ще кажеш , че не търсиш само геймърки, но твоите интереси трябва да сходни с това момиче, например спортуване, пътувания, хобита - не виртуални.
    7) Аз съм твърде сантиментален човек и като прочетох историята ти ме заболя, не затова , че си нямаш приятелка , а защото си спрял да живееш. Моля те съвземи се , изгледай този филм и утре се погледни и си кажи в огледало: Аз съм красив и заслужавам да живея. Излез отиди да потичаш в парка преди работа, на работа се включи в разговора на колегите си, може да научиш нещо, след работа излез с някой от тях или пък отиди в някое заведение, запиши се на клуб, бъди член, има толкова много клубове с добри инициативи - ротари, БЧК , Аз събуждам България. Човече ЖИВЕЙ , регистрирах се само заради теб в този форум, попринцип само чета истории, но наистина ме боли да виждам упадък в моите връстници. Искрено ти пожелавам да намериш изход от тази дупка. Поздрави и след време пиши - надявам се да си здрав пътешественик, с доходоносна работа и прекрасна приятелка , а защо не и с дечица? Успех!
    Последно редактирано от GerryG : 09-09-2017 на 19:36

  9. #84
    Леле какви олигофрени има тука

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си