.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: Липсва ми

  1. #1

    Липсва ми

    Здравейте, пише ви момче на 22години точно завърших бакалавър в университета и заедно с това завърших и една трудна връзка в същото време работя работа която е изцяло свързана с компютри и телефони..

    за момичето Тя е на 19години (от различни градове сме) с уникално чувство за хумор, забавна, симпатична приятна за разговори..

    Още в началото в първите дни като се запознах с нея ми допадна и като характер и като визия.. не очаквах нищо смисъл.. рядко можехме да се виждаме.. но с течение на времето след разговори и приказки започнах да хлътвам по нея... излизахме, разговоряхме прекарвахме си добре.. но след това започнаха сръдните,цупенията, лигавешките...

    Ей така за едното нищо ми се сърдеше цупеше, не си вдигаше телефона... знаех,че е "Нервен гъз" , че лесно се пали и избухва, но тя вече прекаляваше.. и като и кажех да се осъзнае и да спре смисъл стига за кво го прави има ли смисъл.... и спираше да ми говори и изобщо да комуникираме..

    Сега,вече се минаха две/три седмици от както за последно се чухме и се чувствам ужасно, нз кво да правя... Опитвам се понякакъв начин да я забравя,защото виждам,че просто много трудно да се получат нещата за в бъдеще, но ми е трудно..

    Осъзнавам,че реално погледнато тя не е точния човек за мен, но пък от друга страна съм влюбен в нея, нз какво но нещо така ме привлича в нея, когато съм с нея забравям всякакви глупости всякакви"недостатъци и лоши нейни страни"..

    Много ми липсва,но кво ли не пробвах за последния месец, звънях и писах и, предлагах и да излизаме, питах я какво става, за кво се сърди.. кво да направя.. нямаше ответен отговор.. и просто спрях вече..

    Някой ще каже лесно се отказваш, не не се.. просто вече чувствам,че се унижавам и ми е някво такова нз кофти.. и изобщо има ли за какво?
    След като вече втора седмица мина и нямам никакъв отговор, явно нещата са приключили

    Какво да правя вече и аз нз..

  2. #2
    Аз не можах да разбера вие всъщност имали ли сте връзка или не? Защото малко си противоречиш.

  3. #3
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    "завърших трудна връзка"

    сигурен ли си, че тя е знаела за тази връзка? ;д

    нз, brat.

  4. #4
    Ha-ha
    ....


    Имахме да, но в последните два месеца просто тя не е същия човек който беше.. постоянно се сърди,цупи...

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Остави я и ще видиш, че тя сама ще те потърси, но като дойде този момент ще запиташ себе си, дали си заслужава. Ако ли не, от друга страна ще си я забравил.

  6. #6
    Приятел я кажи сега още липсва ли ти? какво направи?
    потърси ли те...??? или май не

  7. #7
    Ами, ако има някой друг ?
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  8. #8
    Ако й беше толкова болна тема, колкото тя е за теб, определено нямаше да се държи като задник с теб. Не ти трябва такава мома да знае, че може да те стисне за топките когато поиска. Няма и вероятно за какво толкова да ти се сърди, а просто те отбягва мислейки, че играта със сърденето ще те отблъсне по-лесно, защото в момента или си има някой друг, или просто не иска да има нищо общо с теб.

  9. #9
    Мда оказа се,че има друг... съвсем случайно разбрах.. доста двулична се оказа.

    Нищо Животът Продължава хаххх..

  10. #10
    Запомни, че връзка от разстояние няма. Много малко са случайте в които подобни връзки са успешни. Просто те е впечатлила както правят повечето жени и после като най-долните кучки те изоставят. Щом ти се е сърдила, щом ти е правила детски номера и най-различни подобни безсмислени действия - значи не е държала на теб по никакъв начин. А и винаги помни, че щом сте далече един от друг шанса да бъде с друго момче е огромен. По-добре не се занимавай. Все пак си на 22 години, живота е пред теб. Със сигурност ще намериш момиче, което да е близо до теб и да ти допада. И най-важното да не се сърди за глупости. Отделно когато сте приключили контакт, тя се е възползва от това и знае, че по всяко време може да се използва като кученце.

  11. #11
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Това с връзките от разстояние
    +
    звучиш ми като някой, който се е поставил в ситуация да се влияе от най - малкото цупене на мацката до себе си. Много вредна и грешна тактика, за в бъдеще я избягвай. Види ли една жена, че може с цупеници и сръдни да те командва, тя ще го прави. Ако тя така прави и така иска, гг и толкова.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  12. #12
    Сега като гледам отстрани на нещата да на наистина съм се влияел и от малкото и цупене...просто малко по-малко явно бях хлътнал по нея и тя ми се качи на главата хах...

    Нищо нека се радва, пък времето ще покаже.

  13. #13
    Всичко ще отмине и след малко време изобщо няма да ти пука!

  14. #14
    Само да питам! Спря ли да ти липсва вече момето?

  15. #15
    да ми липсва вече.. хах такъв човек просто ъъ далеч от него.. мисля,че я преодолях и съм се насочил към други цели.

    Първия месец беше трудно, да...не отричам, но вече изобщо не ми прави впечатление липсата и, ако случайно нещо ми напомни за нея гледам да го обръщам в негативно... иначе казано с една дума тя е "мъртва" за мен. Имало е нещо, но до там, живи и здрави!

  16. #16
    Ще ти мине.

  17. #17
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    115
    Приятел, твоят проблем има много лесно решение. Веднага като прочетох това и ми стана много ясно: “но след това започнаха сръдните,цупенията, лигавешките...“

    Това в над 80-90% от случаите е индикация да бягаш много надалеч. Жената или прогресивно губи интерес към теб, от което няма връщане назад дори и звезди да ѝ сваляш! Или вече е изгубила пълен интерес и просто ѝ досаждаш много, като навлек някакъв. Или просто е токсичен характер, който ще ти изпие енергията.

    Бягай надалеч! Веднага! Имаш цял живот пред теб!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си