.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Exclamation Не мога да го намеря.

    Вчера, когато отидох до киното и попитах дали ще има прожекции за един филм, който доста дълго чаках, ми казаха, че няма да го направят. Затова реших, че ще го гледам онлайн, на английски. За жалост не успях да го намеря и ще се радвам, ако някой от вас ми даде линк към него. Филмът се казва "Всичко, всичко". Ще съм много благодарна, ако някой е намерил и "Войната на планетата на маймуните."

  2. #2
    Май още го няма онлайн.
    ''Hell is empty. All the devils are here."

  3. #3
    TheEconomist
    Guest
    Има доста сайтове в нета, в които има филми за гледане. Просто напиши името на филми в гугъл с допълнение "онлайн" и би трябвало да ти излезе някой сайт.

  4. #4
    Този филм специално в моят град мина през киното. Може още да не е излязла за теглене или гледане онлайн. Ако имаш възможността да го свалиш виж в Замунда.
    Не споделяй плановете си с никого. Хората обичат да ги развалят.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от TheEconomist Виж мнението
    Има доста сайтове в нета, в които има филми за гледане. Просто напиши името на филми в гугъл с допълнение "онлайн" и би трябвало да ти излезе някой сайт.
    пробвах го вече, но ако намеря сайт, в който го има трябва да си направя абонамент за месец и така да го гледам.

  6. #6
    Всичко, всичко ☼ https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...GuqJgUP2wg2elA

    Не открих Войната за планетата на маймуните и понеже съм спойлер, ще кажа, че малкият син на Цезар остава пълен сирак накрая.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си