.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Question Малко помощ

    На скоро едно момиче ми направи страшна свирка и много ме възбужда, свърших за 1 минута сигурно ... Тя го прие ОК , аз веднага подхвърлих, че е много добра и затова, но работата е, че съм я навил да го направим - тя е опитна, аз съм имал опит само с орални изживявания и никоя не се е оплакала , проблема е че тя ме е обсебила и се страхувам да не свърша за 30 секунди след като почнем да правим секс и се тревожа страшно много. Няма ли някакви по-дебели презервативи или нещо подобно да направя, защото главата на инструмента ми е страшно чувствителна ... Бихте ли ми казали какво да направя и ми кажете как вие се удържахте да не " сгафите " първия път .

  2. #2
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Ако свършиш бързо първия път, давай смело втори. Тогава няма да си такъв бързак.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от JesusG Виж мнението
    На скоро едно момиче ми направи страшна свирка и много ме възбужда, свърших за 1 минута сигурно ... Тя го прие ОК , аз веднага подхвърлих, че е много добра и затова, но работата е, че съм я навил да го направим - тя е опитна, аз съм имал опит само с орални изживявания и никоя не се е оплакала , проблема е че тя ме е обсебила и се страхувам да не свърша за 30 секунди след като почнем да правим секс и се тревожа страшно много. Няма ли някакви по-дебели презервативи или нещо подобно да направя, защото главата на инструмента ми е страшно чувствителна ... Бихте ли ми казали какво да направя и ми кажете как вие се удържахте да не " сгафите " първия път .
    Да ти имам проблемите !
    Аз щях да ти кажа същото:
    Цитирай Първоначално написано от Pug_306 Виж мнението
    Ако свършиш бързо първия път, давай смело втори. Тогава няма да си такъв бързак.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    moruto
    Guest
    И аз искам помощ има момиче което каквото и да кажа се смее даже и и казвам, че искам да я видя гола и тя малко се смее и това е почва да ме хапи няколко пъти по бузата да 2 пъти се опитва да ме целуне и аз я барам където си поискам, но не иска да правим секс, кажете ми как да я накарам да иска да го направи с мен моля.

  5. #5
    Кажи и първия път да ти направи свирка да свършиш и на втория тек и разцепи сливката.. Ако пък искаш да използваш някви простотии провери в интернет имаше някво мазило което като си го намажеш ти изтръпва и не усещаш чак толкова за да свършиш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си