.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Най-добри приятелки? Да бе, да :D

    Хейй. Преди да ви разкажа уникалната история искам да знаете, че не съм някакво филмирано или депресирано 14 годишно дете. Мдаа, нека да започна с историята. Значи, преди около година и нещо се запознах с едно момиче - гледахме еднакъв сериал и бяхме в една група. Постепенно като си писахме всеки ден се сближихме и станахме доста добри приятелки. Започнахме да излизаме заедно навън, писахме си 25/8, аве разбрахте. Мда. Да, писахме си цялата година, но напоследък доста се отдалечихме. Даже прекалено. Миналият месец си писахме и някво си пращахме сърца, ала бала и й казах, че излизам навън. След 3 часа или нещо такова опитах да й пиша, но забелязах, че ме е блокирала във всички социални мрежи. Попитах една фр да й пише. Тя й писа и "най-добрата" ми приятелка й е казала "Знам, че нищо не е направила. Не ми се говори за това." (прати ми скрийншот). Въобще не се опитах да й звънна след това. Не съм от хората, които, когато изгубят някой фр почват да реват. Все пак, на 14 съм. Хората ще идват и ще си отиват. Сега в началото на месеца ни аднаха и двете в една група за Дневниците на Вампира (по-точно РП чат), играхме главни герои. Писахме си няколко часа. След като всички си легнаха и само ние двете останахме будни я питах защо ме е блокирала, а тя ми отговори, че не знае или нещо такова. Отблокира ме и мда. Но разбрах, че тя адски много се е променила, както и аз. Спрях да й пиша и вече 2 седмици не сме си писали. Понякога ми липсва, но поняога грам не ме ебе.... Не съм от филмираните деца, които казват неща като "приятелки завинаги" или нещо такова. Просто се чудя какво да правя. Тя ми беше писала, но не й сийнах. Просто е адски детинско да блокираш някого от всички социални мрежи. Damn, да не сме на 8? Окей, мда.. Явно е това.
    Бтв гледате ли някви сериали или филми? (Сериалите са живот. И храната ест)

  2. #2
    Мда въобще не си филмирана..
    ''Hell is empty. All the devils are here."

  3. #3
    Край. Свърши се.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Мда, Damn ! Колко лошо!

  5. #5
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Каквото такова .... Няма да коментирам
    Бори се за това което те прави щастлив

  6. #6
    TheEconomist
    Guest
    Определено не си от тези, които се филмират

  7. #7
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от toriposey11 Виж мнението
    искам да знаете, че не съм някакво филмирано или депресирано 14 годишно дете. (Сериалите са живот. И храната ест)

    Убеди ме.

    Супер голям хипокрит си.
    Хем не спираш да парадираш с това, колко много не ти пука, хем направи цяла тема, относно това, как тя те е изоставила.
    Последно кое е?

    P.S Ако наистина си я смятала за най-добра приятелка и ти е пукало за това момиче, то най-малкото, което шеще да направиш е да разбереш защо наистина е спряла да те търси.

    Извод: Филмирана лицемерка си.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  8. #8
    Ако въпросното момиче ти е била приятелка нямаше да те блоква или поне щеше да има разумно обяснение защо го е направила.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    "Все пак, на 14 съм."

  10. #10
    Веднъж една приятелка ми каза, че ме мрази, напусна общата група в инстаграм. След 1 час ми написа цяла реч за това как съжалява. Нямаше причина да се ядосва и да действа прибързано, но го направи. И въпреки че все още сме приятелки, такава постъпка не се забравя. Дори отново да се сближите, определено няма да е същото.
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

  11. #11
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си