.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    shtantavelko2000
    Guest

    На 17 съм,а още нямам приятелка :(

    Здравейте!Нов съм в този форум и искам да попитам нещо..Вече съм на 17,а не съм си намерил още приятелка..може би нещо в мен отблъсква момичетата..но не знам какво ..висок съм,не съм много дебел,даже имам мускули..но както и да е..до сега не съм имал връзка с момиче,казват ми,че съм забавен,с хубав характер и т.н..Веднъж казах на едно момиче ,че я харесвам,но тя ме отряза..Ако може някой да ми даде съвет какво да правя?Благодаря предварително!

  2. #2
    Здравей! Моето мнение по темата е, че просто все още не си открил подходящото момиче. Аз съм на 17 също, обвързан съм от вече 8-9 месеца. С моето момиче се влюбихме, докато бяхме заедно в компания. Събирай се с повече хора, където има момичета, завръзвай контакти, кой знае може пък да си харесаш някое момиче и работите да станат сами. И аз бях така, когато бях на 15 поне Пожелавам ти успех, дано намериш подходящото момиче за теб. :3

  3. #3
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Дръж се гадно с тях, неуважително и ги игнорирай, прави се на тежкар! Иначе тия къде сме с добри характери, никой за нищо не ни бръсне, явно трябва да се завъртим на 180 градуса за да ни забележат жените!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от shtantavelko2000 Виж мнението
    Здравейте!Нов съм в този форум и искам да попитам нещо..Вече съм на 17,а не съм си намерил още приятелка..
    Щом досега не си успял да прилъжеш нито една, най-вероятно няма да успееш още дълго време, да не кажа никога!
    Цитирай Първоначално написано от shtantavelko2000 Виж мнението
    може би нещо в мен отблъсква момичетата..но не знам какво ..висок съм,не съм много дебел,даже имам мускули..
    100% си отблъскващ за тях, ето че вече сам започваш да се сещаш.
    Най-вероятно не си нито хубав, нито имаш много мускули, нямаш и пари. Ако беше поне малко привлекателен, поне една да ти се е залепила досега!
    Шансовете ти са нулеви !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Щом досега не си успял да прилъжеш нито една, най-вероятно няма да успееш още дълго време, да не кажа никога!
    100% си отблъскващ за тях, ето че вече сам започваш да се сещаш.
    Най-вероятно не си нито хубав, нито имаш много мускули, нямаш и пари. Ако беше поне малко привлекателен, поне една да ти се е залепила досега!
    Шансовете ти са нулеви !
    Грозен мн хейтваш брато
    Имам един приятел който е колкото мене висок , дебел е и е с някаква мазна дълга коса а пък постоянна е с някви пички така че не се знае мн много.
    Иначе аз съм имал две приятелки до този момент , но с първата скъсахме щото постоянно и натякваха приятелите и че съм арабин че съм нисък. И в крайна сметка тя се подведе по тях и сега до колкото знам си е хванала някакъв зализан

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Грозен мн хейтваш брато
    От кога истината е хейт ?!
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Имам един приятел който е колкото мене висок , дебел е и е с някаква мазна дълга коса а пък постоянна е с някви пички така че не се знае мн много.
    Има много пари - друго обяснение няма!
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    ...с първата скъсахме щото постоянно и натякваха приятелите и че съм арабин че съм нисък. И в крайна сметка тя се подведе по тях
    Ето, виждаш ли?
    Все пак ще се окажа прав! Може да не си грозен, но си нисък и арабин, а повечето хора/жени не харесват тези неща и това те прави отблъскващ за тях!
    После да не се чудиш защо си сам, а онзи дебелия и мазния все е "с някви пички".
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Ако някой те харесва ще те харесва такъв какъвто си. Така че проблема не е в теб, просто още не си открил правилното момиче.

  8. #8
    В днешно време,99 процента от момичетата търсят-ПАРИ,,БИЦЕПС,ТРИЦЕПС И ПРЕСА...да си знаете жалката реалност амигоси..

  9. #9
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Sadstory1312 Виж мнението
    В днешно време,99 процента от момичетата търсят-ПАРИ,,БИЦЕПС,ТРИЦЕПС И ПРЕСА...да си знаете жалката реалност амигоси..
    И известност, мадамите полудяват по известните личности!!!

  10. #10
    Не, 99% от жените не търсят това, просто момичетата по които вие си падате искат това. Интересно защо ли
    Последно редактирано от HollyGolightly : 08-07-2017 на 16:39
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #11
    Сомбреро
    Guest
    Все ще дойде времето, в което ще намериш момичето, което истински те обича, просто почакай. Аз лично не съм по бройките и не бързам.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Сомбреро Виж мнението
    Все ще дойде времето, в което ще намериш момичето, което истински те обича, просто почакай.
    Нищо такова. Така говорят само смотаняците.

  13. #13
    Повярвай ми не си падам по такива..това са ми наблюдениеята

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Sadstory1312 Виж мнението
    В днешно време,99 процента от момичетата търсят-ПАРИ,,БИЦЕПС,ТРИЦЕПС И ПРЕСА...да си знаете жалката реалност амигоси..
    АХАХХААХАХХА, тва е в старото време, нито пари имам нито мускули имам и все пак съм имал доста момичета, не е до това ( и тва играе роля но е само за първо впечатление), най-важното е да имаш самочуствие, да си забавен и да знаеш как да флиртуваш. Това е истината на тази възраст после вече идва въпроса "има ли готина кола", "има ли пари и т.н.

  15. #15
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Е там е проблема не знам как да флиртувам, а и никой не ме е учил! Вече за пари, кола, дом там са сложни неща в нашата страна трябва да си не знам какъв за да успееш да си купиш жилище или да го имаш по наследство е другия вариант, защото може и цял живот да работиш за да го изплатиш!

  16. #16
    И мен никой не ме е учил, достатъчно е да си оригинален и да знаеш кое е подходящо за момента и кое не е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си