.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Cool сексапилната жена

    Здравейте в селото има една жена която е на 50 с страхотно тяло баща ми изневери веднъж на майка ми с нея сега не подържа ме контакт с жената , но искам и аз да я видя гола . В фейсбук сме приятели с нея но аз съм с фалшив профил въпроса ми е как мога да я обедя да ми прати малко голи снимки .

  2. #2
    Кажи й, че имаш голям кор и пари.

  3. #3
    Легни да спиш

  4. #4
    жената е барманка и има доста секси задник дайте идеи как да я накарам да ми прати снимка , или как да накарам друго момиче да ми прати?

  5. #5
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Напиши й някоя джентълменска фраза, от която да се разтопи сърцето й. Трябва да те почувства близък една жена, не може само да й пишеш send nudes bb. Опитай нещо от следните - толкова СТЕ красива, госпожо (нали е на 50) за възрастта си, трябва да разбера дали, както на повечето жени на вашата възраст, Вашите гърди докосват коленете Ви в изправено положение; ако е някоя по - млада, може да пробваш с нещо от сорта на - искам да те видя като неандерталка - те не са носели дрехи; имам стар плакат на Лепа Брена, залепил съм вместо нейната глава изрезка от твоя снимка - прати материал за сравнение, според мен си по - хубава; коте, имаш секси задник, искам да го копая като къртица под септична яма.
    Ако не се съгласи, може да използваш инструмент, наречен права лопата, но не да я копаеш с нея, а временно да я накараш да не бяга с еднократен, точен удар в главата, след което да снимаш само тялото, защото останалата гледка би била нелицеприятна. Лошото на този метод е, че на другия ден има опасност момичето да ти се сърди.
    Най - добрият метод е да се облечеш само с халат, да я издебнеш до тях и когато тя тръгне да се къпе, да изскочиш, разгръщайки халата си така, че тя да изпусне своя, да я снимаш и да избягаш.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  6. #6
    kafsabizarin
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от taisan600 Виж мнението
    жената е барманка и има доста секси задник дайте идеи как да я накарам да ми прати снимка , или как да накарам друго момиче да ми прати?
    Привет всем, это великое сообщество помогло мне
    Ваши сообщения уникальныکفسابی درکرج
    کفسابی چیست
    Вторая группа - камень является мягким или обычно осадочным методом,ساب زنی سنگ большинство из которых используются таким образом, поскольку количество камней вверх и грязно, а печь также полностью на месте, а в цементе и Клей для грунтовки и использование смолы у работодателя и единственная разница - это первый вид количества камней и затраченное время.نماشویی بدون داربست
    Каменные камни для колодцев پیچ رولپلاک سنگ
    В этом случае цены на камень также сбалансированы и, следовательно, приемлемы, а поверхность полностью гладкая и односторонняя, с хорошим блеском на скале, а также с высоким качеством жизни.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си