.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Малко помощ за антибиотици...

    Здравейте, някой ако може да ми каже колко г/д струват антибиотиците, които изписват за трипер, ако някой знае ще съм му много благодарен, че стана един фал с к*рвите

  2. #2
    Виж в интернет, цените варират между 10 и 20 лв
    "И луната е самотна, но блести"

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LudiqZaek Виж мнението
    Здравейте, някой ако може да ми каже колко г/д струват антибиотиците, които изписват за трипер, ако някой знае ще съм му много благодарен, че стана един фал с к*рвите
    Как разбра че имаш трипер?
    Как се зарази?
    Отивай на лекар (ако не си ходил) и виж какво лечение и лекарства ще ти предпише.
    Не се самолекувай, защото може да има сериозни последици. Различните антибиотици се предписват за различни инфекции, а без лекар ме съмнява че знаеш какви са най-подходящи в твоя случай.
    Цитирай Първоначално написано от Simona_official Виж мнението
    Виж в интернет, цените варират между 10 и 20 лв
    Това са евтините антибиотици за бактериални инфекции след настинка .
    Някои специализирани антибиотици са доста по-скъпи, повярвай ми!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Браво, к*у*р*вата не е виновна, че ти си шестак и не знаеш, че трябва да се използват предпазни мерки, изглежда у ваше село нема аптеки.

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Как разбра че имаш трипер?
    Как се зарази?
    Отивай на лекар (ако не си ходил) и виж какво лечение и лекарства ще ти предпише.
    Не се самолекувай, защото може да има сериозни последици. Различните антибиотици се предписват за различни инфекции, а без лекар ме съмнява че знаеш какви са най-подходящи в твоя случай.
    Това са евтините антибиотици за бактериални инфекции след настинка .
    Някои специализирани антибиотици са доста по-скъпи, повярвай ми!
    какво значи специализиран антибиотик? един венозен цефалоспорин струва 2лв някъде
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    какво значи специализиран антибиотик? един венозен цефалоспорин струва 2лв някъде
    Гледай си козите и кравите !
    После питай в аптека за хора, как вървят цените на антибиотиците.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Гледай си козите и кравите !
    После питай в аптека за хора, как вървят цените на антибиотиците.
    аз говорех за хуманен антибиотик

    макар и ветеринар ползвам лекарства и от хуманната медицина и съм доста добре запознат с нещата за разлика от теб

    и не питам как вървят цените в аптеката а питам тия дето им ги доставят даже ми идват по-евтино

    ако искаш и надценките на лекарствата ще ти кажа
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    аз говорех за хуманен антибиотик

    макар и ветеринар ползвам лекарства и от хуманната медицина и съм доста добре запознат с нещата за разлика от теб
    Това че за твоите крави и кози ползваш от най-евтините антибиотици за хора, не значи че така се лекува трипер!

    Идва човек и пуска тема "(Май) имам трипер, колко ще ми струва лечението?", а ти казваш че за крави и кози взимаш от най-евтините и това работи за твоите случаи .

    Ти наред ли си ?!

    Явно не си запознат, защото ако беше, щеше да знаеш, че някои инфекции се лекуват с доста скъпи антибиотици.
    Ти явно си запознат само с тия от 2 лв., които стават за крави и кози.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Как разбра че имаш трипер?
    Как се зарази?
    Отивай на лекар (ако не си ходил) и виж какво лечение и лекарства ще ти предпише.
    Не се самолекувай, защото може да има сериозни последици. Различните антибиотици се предписват за различни инфекции, а без лекар ме съмнява че знаеш какви са най-подходящи в твоя случай.
    Това са евтините антибиотици за бактериални инфекции след настинка .
    Някои специализирани антибиотици са доста по-скъпи, повярвай ми!
    Бях пиян не успях да сложа капута и реших без иначе утре отивам на кожен диспансер, даже си взех и направление, чисто информативно питах.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ПyРкО ♠ Виж мнението
    Браво, к*у*р*вата не е виновна, че ти си шестак и не знаеш, че трябва да се използват предпазни мерки, изглежда у ваше село нема аптеки.
    У "Софето" има доста аптеки, само че и доста алкохол

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това че за твоите крави и кози ползваш от най-евтините антибиотици за хора, не значи че така се лекува трипер!

    Идва човек и пуска тема "(Май) имам трипер, колко ще ми струва лечението?", а ти казваш че за крави и кози взимаш от най-евтините и това работи за твоите случаи .

    Ти наред ли си ?!

    Явно не си запознат, защото ако беше, щеше да знаеш, че някои инфекции се лекуват с доста скъпи антибиотици.
    Ти явно си запознат само с тия от 2 лв., които стават за крави и кози.
    като си толкова умен кажи ми кои са скъпите антибиотици за които говориш

    и за моите животни които са не са крави и кози а кучета за по 20к евро и не мога да си позволя да ползвам боклуци

    иначе ще ти отворя очите и ще ти кажа че антибиотик който ще го излекува струва 6лв
    та чакам да ми кажеш най-скъпия антибиотик който знаеш аз ще ти кажа пък препарат който е в пъти по-скъп и не е антибиотик

    хайде да те видим сега

    изброявай антибиотици

    даже ще ти дам и жокер ''бета лактамен''
    Последно редактирано от haritov : 07-31-2017 на 21:00
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LudiqZaek Виж мнението
    Бях пиян не успях да сложа капута и реших без иначе утре отивам на кожен диспансер, даже си взех и направление, чисто информативно питах.
    Недей да го правиш без презерватив, особено със случайни, които току-що си забил.

    Как разбра, че може да си пипнал някоя болест от нея? Все пак може и да не е трипер. От друга страна си пусни и тест за СПИН. Ако пачаврата е имала трипер, може да има и други заболявания.
    От къде я намери такава ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Недей да го правиш без презерватив, особено със случайни, които току-що си забил.

    Как разбра, че може да си пипнал някоя болест от нея? Все пак може и да не е трипер. От друга страна си пусни и тест за СПИН. Ако пачаврата е имала трипер, може да има и други заболявания.
    От къде я намери такава ?!
    Незнам и аз бате просто се запознахме и директно я вкарах в леглото ...

  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Както и да е - пиши после какво са ти казали лекарите.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #15
    Зависи кви ти изпише ( повече от 40 лева няма да са), но проблема е че може да те накра да ги пиеш 1 2 месеца.. което значи че не трябва нито да пиеш нито да пушиш :Д

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Genasis Виж мнението
    Зависи кви ти изпише ( повече от 40 лева няма да са), но проблема е че може да те накра да ги пиеш 1 2 месеца.. което значи че не трябва нито да пиеш нито да пушиш :Д
    Това е доста лошо, щото заминавам на морето

  17. #17
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LudiqZaek Виж мнението
    Това е доста лошо, щото заминавам на морето
    Ти на море с трипер ли мислиш да ходиш ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #18
    Кое му е лошото аз няма да ходя с момичета, нито на морето ше правя нещо така че

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си