.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Exclamation МНОГО Е ВАЖНО , МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!

    Здравейте, момиче на 16г. От гр. София..
    Имам абсолютно много проблеми, постоянно съм в мисли, главата ми ще гръмне. Отдавна обмислях посещение при психолог и най-накрая се реших. Обаче нямам идея къде мога да отида на психолог, тъй като съм под 18 годишна възраст. Ако може да ми дадете някакви предложения и да ми кажете като цена колко би ми излязло. МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ !
    Жената за любов би направила всичко - дори и секс. Мъжът за секс дори би обичал.

  2. #2
    0988 34 87 56 Даниел Троев, звънни му и попитай каквото те интересува. Не съм сигурен че някъде може да отидеш на психолог без някой твои настойник защото той да ти вземе пари от теб е незаконно. Но все пак може да попиташ

  3. #3
    IlianUSA2002
    Guest
    оди виш лекар

  4. #4
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Нямате ли училищен психолог? Доста училища вече имат такъв.

  5. #5
    Преди време си писах с една психоложка онлайн, която не бих казала, че ми помогна особено, но ако поразровиш в интернет можеш да намериш много професионалисти, предлагащи онлайн услуги и честно да ти кажа на мен тази жена не ми искаше и стотинка явно от добро сърце, защото все пак няма да е сериозен диагностициращ сеанс, а по-скоро изслушване и съветване. Успех!
    Животът има такъв смисъл, какъвто аз пожелая да му придам.

    Паулу Коелю

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си