.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Marii71197
    Guest

    Нужна ми е помощ! Моля Ви!

    Здравейте. Момиче съм на 15г. и се намирам в много трудна, но вече често срещана ситуация. Родителите ми никога не са се разбирали, но това не беше толкова гоялм проблем преди, когато бях малка и винаги се намираше начин да ме успокоят, да ме излъжат и т.н.т. Но сега, когато знам толкова неща, които не ми се иска да не знам...и съм видяла неща, за които се спомням всеки ден...не мога да направя нищо друго освен да подкрепя своята майка в решението НИ за развод, до който така или инъче ще се стигне. Проблема е, че баща ми разбере ли за това, ще се побърка и ще направи всичко възможно да съжаляваме за това ни решение с майка ми. Имаме голяма къща, още една по-малка и едно малко помещение. Когато се стигне до фаталния край аз ще избера да остана при майка ми, до колкото знам, жилището в което живеем(голямата къща) ще остане за нас двете, но знам че ще трябва да изплатим(майка ми) имотите..Това е всичко, което знам и не съм сигурна дали това е подходящо място за споделянето на тази история, проблем, ситуация, но просто моля ако знаете нещо, било то информация, специялист или имате опит..Моля Ви отговорете, помогнете ми. Не искам да виждам майка си нещастна, нито пък да научавам за други тъмни тайни..Благодаря предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    трябва ви адвокат
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Pleven
    Мнения
    192
    Цитирай Първоначално написано от Marii71197 Виж мнението
    , но просто моля ако знаете нещо, било то информация, специялист или имате опит..Моля Ви отговорете, помогнете ми.
    Не се разбра точно каква информация търсиш и какъв специалист.
    Юрист ли ти трябва?
    Колкото до делбата на имотите и изплащането - ако разводът е по взаимно съгласие родителите ти ще трябва предварително да се разберат кой какво взима и кой какво плаща, това означава по взаимно съгласие.
    Ако ще се съдят става мътна и кървава, ако може' да влияеш на родителите си не трябва да се стига дотам. Там е ясно само че семейното жилище, това, което обитавате до момента, при всички положения ще остане за теб и майка ти до навършването на пълнолетие от теб. Но делбата на имотите никой юрист не може да предскаже предварително как ще се разпредели при крайното съдебно решение.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си