.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Струва ли си риска?

    Здравейте хораа, направих си регистрация за да разбера вие на какво мнение сте, толкова съм отчаяна вече.
    Аз съм момиче, на 19год. ии преди години се бях запознала с едно момче на морето, което е от град на 200 и нещо километра от моя.. Минаха годинии ние се бяхме забравили докато той не ми откри фб и започнахме да си пишем 24/7. Всичко е нормално до момента в който започнахме да се влюбваме искахме да сме заедно ноо въобще имаше ли бъдеще тая връзка- той там, аз тука.. Той ми предлагаше да се запиша да уча в неговия град и там да си остана с него.. Но понеже става въпрос за столицатаа в която живота е скъп аз нямам парите за квартири таам и т.н на него естествено не му казах, защото в никакъв случай не искам той да ми плаща каквото и да било, от друга страна ще ми е супер гадно да отида чаак там далече от близките мии и родотелите ми най вече. Какво да правя струва ли си риска да предприемам такива неща за мъж, който иначе е страхотен добричък и мил.. Как вие бихте постъпили?
    П.С знам че това не е подходящия раздел, ноо този като че ли се посещава повече

  2. #2
    здравей защо пишеш по няколко статии влез си в предишната и виж отговора ми и на още няколко човека

  3. #3
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    има хора дето имат връзки от различни континенти
    какво са 200 километра

    лел

    какви рискове, какви притеснения

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    има хора дето имат връзки от различни континенти
    какво са 200 километра

    лел

    какви рискове, какви притеснения
    Твоята любов от кой континент е?

  5. #5
    Ти си само на 19,ако не ти хареса там винаги можеш да се върнеш при близките ти.Не се знае там може да ти хареса повече.

  6. #6
    Ако си от голям град и в него има университет, който ти върши работа, по-добре не предприемай нищо и бъди до близките си. Ако, не си от голям град, така или иначе ще бъдеш далеч от близките си, така че нищо не ти пречи да се запишеш в неговия град. Може да ти е трудно с парите, но все ще се оправиш.

  7. #7
    Има университет в моя град, ноо аз се записах в съседния който е по голям и на 50км от моя.. Нали колкото и да е за 20мин път говорим.. А иначе отностно това с континентите имам познат който има връзка с момиче от Русия ии знам за какви взаимоотношения става въпрос смисъл нишо общо с връзките като цяло
    Аа за София на мен ми харесва града, но наистина се чудих дали ще се оправя и дали с въпросното момче ще се разбираме

  8. #8
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Избрала си по-лесният и близък вариант, което показва, че не искаш да рискуваш. Това с парите са оправдания. Просто не искаш да си нарушаваш комфорта, отивайки на място, където ще трябва да работиш, за да оцеляваш.

    Дали си струва трябва да прецениш ти, ти познаваш човека и знаеш какви чувства имаш към него.
    Последно редактирано от DarkTemplar : 08-07-2017 на 20:19
    Welcome to the Jungle...

  9. #9
    За кои градове става въпрос?
    Животът има такъв смисъл, какъвто аз пожелая да му придам.

    Паулу Коелю

  10. #10
    Пиша ти ги на лично

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Твоята любов от кой континент е?
    Нейната любов не е от континент, а от остров Лезбос .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си