.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Пазете се,за да не съжалявате!

    Здравейте,направих си регистрация само,защото имам нуждата да споделя с някого.Може да звучи смешно и сякаш нямам приятели,не е така просто не искам да казвам на никого.На 15 съм от месец имам приятел,първо гадже,направих го и сега съжалявам.Най-вече за това,че съм малка.Той е голям,на 17,достатъчно,че да има полов живот.Всичко започна,когато му позвлоих да бръкне в панталоните ми.Даже като се замисля звучи смешно,пикла на 15 да прави такива работи.Затова сега съжалявам.Доста време я карахме така,ръката му да е там където не трябва.След като се стигна до това да го направим,знаех си,че ще съжалявам ,но в момента ми харесваше и не мислех за последствията..Не е било нещо,защото нямахме презерватив,дори не стигнаахме до край,проникна в мен достатъчно,че да изгубя девствеността си.Стана преди няма и седмица от тогава аз му казах,че не искам да правим нищо повече.Той ме разбра,мочето е добро,разбрано,но чувствам че нямам кой знае какви чувства,приятно ми е с него.Това е и причината все още да съм с него.Но сега СЪЖАЛЯВАМ,затова мислете преди да правите нещо такова.Аз четох тук други теми,на момичета започнали на 15,който не съжаляват,мислех че и с мен ще е так,но не.Майка ми не ми вярва много,много и има съмнения,не ми се мисли,ако реши да ме закара на генеколог.Бих искала да изкажете мнението си,каквото и да е то.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Защо без кондом бе? Малко сте прекалили с играта на чичо доктор ми се струва.
    Да съжаляваш и да не съжаляваш нищо няма да промениш. Другия път мисли малко, а ако не ти се отдава слушай мама и тате.
    Последно редактирано от Necrologist : 08-06-2017 на 22:20

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Станалото - станало! И да съжаляваш вече - полза няма!
    Ти всъщност за кое точно съжаляваш? Трябвало е да мислиш по-рано - преди да се хванеш с него .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Значи наистина на 15 е много рано. Но щом ти е било хубаво и държиш на този човек, защо съжаляваш? Не разбирам.

  5. #5
    Съжалявам,точно за това за възрастта си и затова,че просто можех да почакам,а не го направих.

  6. #6
    Сомбреро
    Guest
    Наистина си доста малка за такава връзка, но си се поддала. Ако с момчето наистина се обичате може би не е толкова голяма грешката.. Ще те излъжа ако кажа, че е добре да кажеш на майка си за този проблем докато си на 15. Може би ще е добре да изчакаш някоя друга година преди да и споделиш затова. :/

    Просто другият път повече внимавай и помисли преди да направиш нещо

  7. #7
    На майка ми да кажа изключено,страх ме е от реакцията и може би след година.А вече определено ще мисля преди да правя глупости.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Аре да спреш да питаш и да си отговаряш от два-три профила, а?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аре да спреш да питаш и да си отговаряш от два-три профила, а?!
    Как два три профила,само един е?
    Последно редактирано от CBS : 08-07-2017 на 21:55

  10. #10
    Няма никакъв смисъл от съжаления, защото вече се е случило. И аз почнах на 15 и още съм със същото момче, което отне девствеността ми. Грешката ти е, че си избързала, но това ти е пределно ясно. Просто наистина съжалението няма с нищо да ти помогне. Просто си вземи урок и това е.
    Животът има такъв смисъл, какъвто аз пожелая да му придам.

    Паулу Коелю

  11. #11
    Пичове не се впрягайте.. поредния трол... другия път опитай малко по-добре да подредиш изреченията,че малко малко взе да се объркваш...

    Момиче което би дало да и бръкнат в панталона и то не един път.. да казва,че не иска да прави секс, но когато го е правила да и харесва и после да се оправдава,че съжалява малко не се връзват нещата... Първото което е или си Адски тъпа или си Адски тъп трол.. заеби..

    влагайте малко смисъл в темичките си

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си