.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Повече от фен Аватара на fls63
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    376

    Помощ със съвет

    Здравейте! Трудно ще ми е да напиша изповедта си, но ще опитам.
    Ситуацията е приятелство или нещо повече, не знам...
    Той е мъжът с най-невероятните тяло и характер, който съм срещала; когото познавам. Познаваме се от може би три години. От една имаме сексуална връзка- чисто приятелска и нередовна. Двамата поотделно сме необвързани и това ни дава свободата да бъдем себе си.
    От както започнаха тези отношения той желае да се виждаме всеки ден... независимо дали ще правим секс или не, той молеше всеки ден да излизаме/се видим. И по настоящем е така. Аз поддържах отношения и с още няколко момчета, но в един момент ги разкарах защото с Този ми е повече от страхотно. Почти всеки път в който се срещнем, той ме изненадва с нещо и аз оставам доволна. Умен е и това винаги ме е карало да се усмихвам. Давал ми е подаръци; канил ме е на много места, но аз все отказвах. Има дни в които не се виждаме и му става неприятно,и няма настроение за нищо.
    От няколко дена насам обаче започнах да изпитвам нещо към Него. Не е влюбване! Усещам как без него ми е криво. Ако имам желание да споделя нещо с някого, то усетът ми подсказва, че той е човечето на което трябва да споделя свободно. Често го сънувам. Възбужда ме всяка част от него, а когато го няма в града ми е притеснено и го мисля постоянно- как е, що е?
    Загубих баща си и... Този го усещам по два начина когато сме заедно- като мъжа, който искам да е завинаги до мен и като бащата с когото мога да бъда 100% себе си.
    Съветвайте ме какво да направя? Да продължа ли с връзката или просто да се оттърся от някои мисли за него?
    Благодаря.
    "GOD IS GOD AND I'M NOT"

  2. #2
    Продължи

  3. #3
    Щом се чувстваш по този начин с него, не виждам защо да приключваш каквото и да било.. Според мен и на него не му е само заради секса, щом те търси постоянно, прави ти изненади, държи се добре с тебе значи и ти означаваш нещо повече, продължи да се виждаш с него, ако продължи да се държи така както сега, с ти хлътнеш повечко (защото ти си хлътнала, каквото и да ми говориш) поговори с него.. За да не стане така че пък да страдаш после

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си