.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Обсебване

  1. #1

    Angry Обсебване

    Случвало ли ви се е човекът, когото обичате безрезервно много да ви обсебва и вие да позволявате това, защото не искате да го загубите, поради силната си обич? Правилно ли е да се държим и да се опитваме да променим начина си на живот, заради любовта?
    Животът има такъв смисъл, какъвто аз пожелая да му придам.

    Паулу Коелю

  2. #2

    Arrow

    Според мен не е необходимо да се праменяш. Човека трябва да те обича такава каквато си, а не на това, на коята се правиш..

    (Извинявай ако съм объркал пола)
    Не споделяй плановете си с никого. Хората обичат да ги развалят.

  3. #3
    Най-голямата ми любов ме заряза заради това, че прекалено много съм я обсебвал. Нормално е, когато харесваш/обичаш човека до себе си да си мислиш само за него, трябва да поговорите само двамата за това, че искаш свободно време (примерно) и лично пространство, това е най-лесният начин, няма нужда да променяш нищо, ако те обича, ще се съобразява.

  4. #4
    Всички сте напълно прави в това, което казвате и аз съм на същото мнение просто някак си не знам как да подходя, защото сме водели разговори на тази тема не веднъж и всичките стигат до спорове, които са напълно ненужни. Разбирам, че трябва и двамата да правим компромиси, но как да му обясня, че малко прекалява в усилията си да ме пази от всичко. Опитвала съм се и веднага е започвал да се самообвинява, а след това всичко се повтаря.
    Животът има такъв смисъл, какъвто аз пожелая да му придам.

    Паулу Коелю

  5. #5
    Зависи от това дали е в рамките на нормалното, защото бившия ми приятел до такава степен ме беше обсебил, че аз не можех да излизам с приятелки дори ми правише проблем ме ще ходя някъде с наще... Започна да си позволява да ме бие да ме следи и т.н. накрая не издържах и така приключихме..
    Не бива прекалено да позволяваш на човек да те контролира и обсебва, защото в един момент ще почне да си позволява прекалено много

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си