.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Изгубено време

    Здравейте,на 19 съм и ще попитам за съвет ако не е прекалено късно,макар че никога не съм слушал съвети,сега съм склонен да послушам някой адекватен съвет !До сега абсолютно никога не съм имал връзка,нито съм се влюбвал някога,не съм правил секс,но и до 1 година тези неща никога не са ми липсвали,живеех си добре и така.Попринцип съм свит и малко срамежлив,но съм имал свойте шансове просто,всичко беше кратко увлечение,никога не съм усещал любовта,сякаш не мога да обичам.Късно ли е да намера някое свястно момиче?Нямам опит в тези неща,но усещам,че вече е време,някак си ми липсва да имам някой до себе си от женски пол .Кажете кво мислите

  2. #2
    Мисля, че никога не е късно да си намериш половинката.
    Не споделяй плановете си с никого. Хората обичат да ги развалят.

  3. #3
    Емми,попринцип да,но не ми е просто до това да има някой които просто да правя секс или да кажа,че имам приятелка..,тва е лесно,аз просто искам някое момиче което е наистина интелигентно и да можем да водим дълбооки разговори,за съжаление наистина са рядкост в България.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Какъв ти е въпросът изобщо? Дали ти е късно?
    Не, не ти е.

  5. #5
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    90% са ку*ви не ти трябва, свестните момичета не са из нета, а си четат в тях, а не са по клубовете и фб.

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    90% са ку*ви не ти трябва, свестните момичета не са из нета, а си четат в тях, а не са по клубовете и фб.
    Всички момичета са свестни, докато някой Гъз не им внуши, че са сдухани щом не се ебат с всеки, щом не ходят по чалготеки, щом не си качват снимки по бельо в нета..

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от GolyamYus Виж мнението
    Здравейте,на 19 съм ...До сега абсолютно никога не съм имал връзка,нито съм се влюбвал някога,не съм правил секс,... Попринцип съм свит и малко срамежлив,... Късно ли е да намера някое свястно момиче?Нямам опит в тези неща,но усещам,че вече е време,някак си ми липсва да имам някой до себе си от женски пол .Кажете кво мислите
    Мисля, че не е съвсем късно, но скоро ще е, ако не намериш някоя.
    Лошата новина е, че според това което казваш шансовете ти са много малки!
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Всички момичета са свестни, докато някой Гъз не им внуши, че са сдухани щом не се ебат с всеки, щом не ходят по чалготеки, щом не си качват снимки по бельо в нета..
    Доста наивно изказване!
    Всичко това е личен избор, а не внушение от някой друг и тези момичета сами са избрали този път!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Аз мога да ти намеря момиче. Имам опит в тия работи.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #9
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от GolyamYus Виж мнението
    Попринцип съм свит и малко срамежлив
    Мхм доста познати качества не бих казал, че и на мен ми липсват същите качества, но едно е сигурно в България с подобен характер момче си е обречено да седи сам, дори и секс не е лесно да намери, виж ако попаднеш на точният човек за теб тогава не би трябвало да е проблем! Но у нас не се толерират момчетата с подобен характер, те са оставени на произвола на съдбата и момичетата никога не действа първи, чакат момчето да прави първата крачка поради някакви стари, тъпи и консервативни разбирания от 17-18ти век! Даже и много да те хареса едно момиче пак ще си трае и няма да предприеме нищо, а даже е възможно и да ти се дърпа, ако ти пробваш нещо!

  10. #10
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Мхм доста познати качества не бих казал, че и на мен ми липсват същите качества, но едно е сигурно в България с подобен характер момче си е обречено да седи сам, дори и секс не е лесно да намери, виж ако попаднеш на точният човек за теб тогава не би трябвало да е проблем! Но у нас не се толерират момчетата с подобен характер, те са оставени на произвола на съдбата и момичетата никога не действа първи, чакат момчето да прави първата крачка поради някакви стари, тъпи и консервативни разбирания от 17-18ти век! Даже и много да те хареса едно момиче пак ще си трае и няма да предприеме нищо, а даже е възможно и да ти се дърпа, ако ти пробваш нещо!
    Аз също съм срамежлив и свит, но имах връзка със сексуално разкрепостено момиче няколко години, някои момичета харесват скромни и срамежливи момчета, които не са мъжкари и не са отракани, но явно е до едно време, но все пак има шанс, ако подобен тип момче попадне на скромно момиче...защо не...но е трудно в днешно време всеки иска да си извратен и отракан, жалко за хората като мен, аз мисля по-остаряло и традиционно може би и искам да имам скромно момиче и да живеят с него цял живот, да имат семейство и тнт...а не някакви безсмислени секс връзки и безкрайни купони...може да звуча странно и като пълен загубеняк, но това е моето мислене и вярвам, че не съм само аз такъв а има и други като мен...не си ли извратен и отракан шанса ти е доста-малък, но има и изключения...

  11. #11
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Доста наивно изказване!
    Всичко това е личен избор, а не внушение от някой друг и тези момичета сами са избрали този път!
    В интерес на истината има доста право. Има някои момичета, които са си парастии по душа, те си личат от малки. Обаче лично знам няколко поне момичета, дето докъм 6 7 клас бяха супер свестните момичета, после попаднаха я с приятелки курвенца, я се влюбиха в разни, дето ги караха да се правят на чалга звезди едва ли не, за да са хубави и нещата се обърнаха, до ден днешен са си такива.

    Да не е спам, авторе, ако не искаш гадже, не ти трябва гадже. Ако искаш, ама не можеш да се запознаваш и прочее, се още има сайтове за запознанства. Ако не ти се прави секс, малко ми е странно на ти години, ма не прави. Do as you feel.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  12. #12
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    се още има сайтове за запознанства
    То пък едни сайтове за всичко пари ти искат и накрая пак сам си ходиш, накрая толкова превъртваш от тях, че започваш да си говориш сам! Виж приложения като hot or not, Bado, Tinder там има малко повече шанс от обикновените сайтове, но пак не е кой знае колко голям! Най-вече шанс според мен има, ако ходиш някъде и направиш така нареченият "жив контакт" било на бар или дискотека, защото едно 80-85% от хората излезли на дискотека са излезнали точно с цел да търсят забавление да си намерят половинка, ако ще и само за една нощ! Останалите 15-20% пък или са излезнали заедно двойки или в компания да разнообразят малко!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си