.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Exclamation Помощ,не знам какво ми е..

    здравейте,тийнейджър съм,не искам да казжам на колко години съм,да не ми кажете,че се филмирам,че нищо ми няма,защото много пъти са ми го казвали,дори и да се опитам да споделя проблема си. Така,преди 3г, ззагубих баща си,ако това има значение де. Преди 8 месеца,приятелят ми ме остави след 1 годишна връзка,всичко беше ужасно,аз 2 месеца го молех,какво ли не правех,това е наистина дълго и все още много болезнено за мен,и бях в може би депресия 6 месеца,не отидох на психолог,не ми се говореше,през тези 6 месеца аз постоянно или ревах,или спах,почти не ядях,не исках да правя нищо,рядко ходех на у-ще,беше много тежко и от време на време вземах антидепресанти . Както и да е,до ден днешен имам проблеми,поннякога ми треперят пръстите,чувствам се просто .. не важна,всеедно надали ще има значение ако умра или не,чувствам се винаги уморена,не мога да си организирам деня,много често си променям настроенията,често плача,имам проблеми със семесйтвото си,понякога избухвам,и удрям стени,имам синки,просто каквото и да правя,не се чувствам щастлива,спя много или изобщо не спя,ужасно раздразнителна съм,буквално,просто не искам да говоря с никого,всчико е дразнещо,много малко хора ми допадат,с другите просто не искам да говоря,от малки неща просто избухвам и наистина не знам какво ми има...

  2. #2
    Време е да продължиш напред, приятеля ти те е оставил преди 8 месеца. Най-вероятно си хубаво момиче, така че няма какво да се притесняваш, а и майка ти те обича, така че си избий глупавите мисли от главата, че не си важна за никого. Опитай се да се контролираш и да не избухваш за най-малкото.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Това е само преход. Спокойно.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си