.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Sirius/Black3
    Guest

    Unhappy Майками не ми дава да си боядисам косата

    От известно време искам да си боядисам косата в синьо с тюркоазено омбре, но не намирах трайна боя. Онзи ден открих тонер за коса, който е траен. развалнувах се много. Но когато казах на майка си, тя ми каза, че няма да ми позволи да си боядисам косата с нещо трайно. Вече не знам как рсзсъждава майка ми. Защото миналата година, когато поисках да си обръсна косата, тя веднага ме заведе в салона на една позната и тази позната ме обръсна от ляво, а сега не ми дава да се боядисам. Оправдава се, че не иска да ходя на училище със синя коса.
    Идеи как да я убедя? Тя е доста твърдоглава шуменка.

  2. #2
    Нормално, защото в нашата страна не е никак нормално да видиш човек с розова, зелена или синя коса. И аз искам да се боядисам в бледо розово като Алекс Дорейм, но и на мен не ми дават. Няма начин да я убедиш да си направиш такова омбре, според мен.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ех, колко трагично, наистина.
    Не мога да ги разбера тези хора, защо не е нормално да виждаш човек с розова, зелена или синя коса? Според мен е напълно нормално, напълно естествени цветове за една коса. Зелено. Като тревата. Като гората. Неописуемо красиво, наистина.
    о, ново поколение, моля те, стегни се.

  4. #4
    Не мога да приема да виждам в училище МОМЧЕТА с червени, изсветлени коси, с оскубани вежди, с тесни дънки, а на мен да не ми дават. Направи си кичури с тебешири, в На тъмно ги продават. В опаковка на пудра са и просто си пъхаш кичур между капачките и дърпаш надолу
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Ellinor Виж мнението
    Не мога да приема да виждам в училище МОМЧЕТА с червени, изсветлени коси, с оскубани вежди, с тесни дънки, а на мен да не ми дават.
    След някоя друга година ще си четеш изказванията и ще се чувстваш неудобно. "Как може да съм писала такива глупости.", или нещо от сорта.
    Е, другия вариант ще е нищо да не се е променило. Но пък мама и тате ще те обичат винаги.

  6. #6
    Не съм с оскубани вежди и не искам, да не си помислиш нещо. Но виждам, че на момчета им позволяват повече. Баща ми дори временни кичури не ми дава. Защо момчетата да приличат повече на момичета от мен.
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Ellinor Виж мнението
    Не съм с оскубани вежди и не искам, да не си помислиш нещо. Но виждам, че на момчета им позволяват повече. Баща ми дори временни кичури не ми дава. Защо момчетата да приличат повече на момичета от мен.
    Добре.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Аз пък не разбирам всичките ходещи приказни понита и нео-гейтаци, които искат да се откроят, а всъщност се сливат с тълпата.

  9. #9
    Ти трябва да намериш начин да я убедиш , но не ми се вярва , че ще има такъв , така че трябва да се примириш докато станеш пълнолетна . А пък и боята ти вреди на косата . Не ти трябва да я увреждаш , защото после трудно ще се оправи .

  10. #10
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    И аз точно тюркоазено искам и мама не ми даваше. Ама фризьорката ми дава и следващата седмица ще ме прави.
    Затова не питай майка си, а фризьорката.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  11. #11
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    На мен пък баща ми не ми даваше. :ддд Един ден ме откри с червена боя по косата, мрънка една седмица, на следващата като я боядисах пак и стана 5 пъти по-хубав цвят, я хареса, и сега се е случвало и той да ме боядисва. :дддд
    квак

  12. #12
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Това пък не говори добре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си