.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Unhappy мисля че майка ми не ме обича.

    Добър ден! Знам че повечето ще кажете как мога да си мисля че майка ми не ме обича, но всъщност е така. Преди почти две години тя започва нова работа и там се запозна с колежката си коята също е от нашия град. Така тя постоянно започна да излиза с нея и да я няма по цял ден в нас. Но пък ако имаше случай в който си е в дома, тя постоянно беше на телефона си . Когато аз или моята сестра й говорим нещо, тя изобщо не ни отразява. Също така за нея парите са най - важното нещо. Майка ми постоянно излиза отпуска защото била много уморена , но има време да излиза. Също така докато си има приятел се среща и с други мъже. Знам че това са лични проблеми но се нуждая от помощ защото ако говоря за това с нея, най - вероятно да ме прати при баща ми а той ни остави когато бях първи клас . Много ми е трудно и ако ми дадете съвет ще съм ви ужасно благодарна.

  2. #2
    Вместо да се депресираш от това, бъди поучителна. Помисли как твоите деца искаш да бъдат отгледани, в каква среда и с какъв баща. Учи, развивай се. И обичай родителите си такива, каквито са. Не се отричай от тях. Опитай да бъдеш по-самостоятелна, да не се влияеш от грешки. Не приемам всяко мнение за истина.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си