.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Unhappy Май го обсебвам твърде много...

    Здравейте! Като цяло искам да се посъветвам с вас. От скоро тръгнахме и всичко е 6, но се виждаме за по 3-4 часа на ден ( и говорим по 4 часа). Мисля, че е окей обаче се дразня, защото вместо да си прекарва целия следобед с мен преди да се видим излиза с някакви негови приятели. Много искам да му кажа, че ми липсва когато не е до мен ама пък може да ми се дразни, защото започвам да го обсебвам.Нямам си на идея какво да направя, защото ме е страх да не го загубя,но искам да прекарваме колкото се може повече време заедно, а и и той е човек и трябва да има време за приятелите си ама пък ревнувам даже от ПРИЯТЕЛИТЕ МУ (момчета)...Ще съм ви благодарна ако ми дадете малко съвети.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Намери си хоби ако не искаш да останеш без приятел.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Виж го от друга страна - ако си седяхте само двамата по цял ден, бързо щяха да ви се изчерпат отношенията.

    Аз гласувам изобщо да не повдигаш темата и като ти е скучно да звъннеш на някоя приятелка да се разходите.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от ForeverAlone? Виж мнението
    Здравейте! Като цяло искам да се посъветвам с вас. От скоро тръгнахме и всичко е 6, но се виждаме за по 3-4 часа на ден ( и говорим по 4 часа). Мисля, че е окей обаче се дразня, защото вместо да си прекарва целия следобед с мен преди да се видим излиза с някакви негови приятели. Много искам да му кажа, че ми липсва когато не е до мен ама пък може да ми се дразни, защото започвам да го обсебвам.Нямам си на идея какво да направя, защото ме е страх да не го загубя,но искам да прекарваме колкото се може повече време заедно, а и и той е човек и трябва да има време за приятелите си ама пък ревнувам даже от ПРИЯТЕЛИТЕ МУ (момчета)...Ще съм ви благодарна ако ми дадете малко съвети.
    Това е нереално. По 3-4 часа ВСЕКИ ден + още 4 часа, това са 7-8 часа ВСЕКИ ден, които взаимно си отделяте, аз лично не мога да си представя, че някога ще бъда толкова отдаден на каквото и да било, дори не спя толкова време понякога. Моят съвет е да не му навлизаш в личното пространство и да му оставиш малко време за собствени занимания, както и ти да си намериш някакво хоби/занимание, което не включва него. В противен случай има опасност да се изчерпате бързо.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    Виж го от друга страна - ако си седяхте само двамата по цял ден, бързо щяха да ви се изчерпат отношенията.

    Аз гласувам изобщо да не повдигаш темата и като ти е скучно да звъннеш на някоя приятелка да се разходите.
    Просто го обичам твърде много и без него едвам дишам.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от ForeverAlone? Виж мнението
    Просто го обичам твърде много и без него едвам дишам.
    Остави му малко лично пространство.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  7. #7
    Малко хора са останали като теб. Такива, които обичат истински. Браво! Но все пак, както казаха, намери си някакво хоби, защото не става да си постоянно с него.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си