.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    denichkaa26
    Guest

    Имам нужда от съвет

    Здравейте.Започвам направо имам приятел от една година живеем заедно много го обичам много държа на него но последния месец нещата между нас не вървят изобщо..постоянно се караме...имаме планове за напред след месец ще заминаваме за чужбина мислим там да живеем и работим...вчера реших да говоря с него и да си оправим отношенията защото виждам че връзката ни пропада...говорихме оказа се че се двоуми дали да замине или не...аз много искам да заминем искам да се развивам не искам да тъпча на едно място...каза ми че искал малко спокойствие да си помисли дали да замине с мен...той знае че аз много искам замина и то двамата...моля ви помогнете ми наистина незнам какво да правя обичам го искам да съм с него но искам и да замина но той ако не иска да замине какво да правя...?

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Звучи ми като да седнете и да се разберете дали изобщо искате да сте заедно. Може да се обичате (или да сте свикнали заедно) и пак да не можете да се гледате и да не можете да общувате като хората, което е кофти и обикновено не свършва с хепи евър афтър.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Представи си ситуацията така: Чужбина изчезва от планът и единственият ти избор е да останеш тук с него - отговори си това как те кара да се чувстваш. Сега обратно, той изчезва и единственият ти избор е да заминаваш за чужбина (което ако съм разбрала ти е мечта малко или много) - сега си отговори и това как те кара да се чувстваш, след което сравни двата отговора, за да разбереш кое те прави по-щастлива. Разбираш ли?

    Отделно, мисля че когато двама човека прекарват 24/7 си омръзват ужасно много, както и искри, страст дрън дрън всичко изчезва и става навик едва ли не да сте заедно. За това според мен ще е най-добре и за теб и за него да си дадете някакво време почивка, след което на 'изчистен' мозък да решите (или по-скоро той) какво точно искате.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си