.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    как бихте и постъпили? Продължили

    как бихте постъпили

    Разглеждайки фб днес попаднах на ето тази снимка:
    http://prikachi.com/images/25/9163025V.png

    Привидно нищо особено за страничния наблюдател Захвърлен красив букет в коша... и това ме навя на моя случка преди известно време и моя Букет подарен с много любов и чувства беше захвърлен по-същия начин...

    Какво заслужава такъв човек? Да му отмъстиш?, да му направиш мръсно? да му еб*ш майката.. да го оставиш просто и да забравиш..? да му гледаш сеира? какво какво?

    на кратко историята: имах така да го наречем свалка с едно момиче/тя от софия аз от костинброд/, запознахме се случайно в компания и си разменихме телефоните и фб.. и започнахме малко по-малко да чатим и говорим.... бях и намекнал да излезнем на среща на кино,кафе,разходка.., първоначално се дърпаше и я оставих не съм настоявал повече.. след това така стана,че тя не спираше да ме търси да ми звъни да ми пише... и питаше "хайде кога ще излезнем"... съгласих се и се излезнахме..

    първата среща мина окей,забавлявахме се, подарих и букет тя каза,че е много хубав,прекрасен... ,това онова всичко окей.. На другия ден ми звънна сутринта пита ме как съм, какво мисля за нея, как съм си прекарал с нея.. Попитах я " хареса ли ти цветето което ти подарих" -оо да много е красиво сложих го в ваза. и т.н.

    след седмица-две се Стигна се до втора среща пак си прекарахме прекрасно.. изненадах я отново с прекрасен букет.. трябваше да се тръгваме и бях с колата и спряхме да хапнем и тя каза: няма смисъл да ме караш до нас ще се прибера пеша.. живееше на близко.. окей така да бъде.. обърнах колата и тръгнах към вкъщи..

    Обаче късмет или не.. уникално задръстване/софия батенце/ на 100 метра от тръгването ми, и през това време тя върви на същата улица по тротоара/гледам я на огледалото/.. отбих в страни и направих обратен завой с цел да мина по-друг маршрут хем пак ще я видя пак.. обръщам и гледам точно как тя пресича Кръстовището обаче Букета го нямаше в нея ... 2 минути след като се разделихме...

    сърцето всякаш спря да бие, спирам с колата на сфетофара и гледам в ляво оставен букета на ъгъла до Един павилион за вестници..

    В тоя момент две неща ми изникнаха в главата: Да я настигна и да я запсувам и да я питам аджеба ти ебаваш ли се с мен? или да си продължа по-пътя.. е направих второто..помислих 5 минути и се върнах.. Вече Букета беше намерил друг собственик- нямаше го, дано поне него съм зарадвал..

    Три дни не и вдигах не и писах.. на края и вдигнах.. какво става..
    -нищо имам работа ще излизам извън българия..
    Оуу браво на теб..
    -две-три изречения и и я питах абе втория букет хареса ли ти какво го направи..
    Супер е, вкъщи е..
    -и затворих
    -След седмица пак ми звъни
    Как си прибра ли се в Б-я
    -да
    Нещо май ти става?
    -на мен ми няма нищо а на теб?
    не те разбирам?
    -Що си такава подла, за кво захвърли ей така букета нали ти беше харесал и е вкъщи? за кво ме търсиш като лъжеш най-нагло..?
    и почнаха обяснения от 1001 нощ.. ама как разбра ме пита.. Явно има нещо което ме е накарало в точния момент да обърна колата..

    Оставих я напълно, седмица след това гледам снимка с " уж бившия и" обичам те отдолу..

    Ах куче умряло.....

    Очевидното е,че да я забравя е най-нормалния и приемлив начин, но просто Мразя да ме лъжат камоли някой да се подиграе с мен - просто отвътре ме изяжда нещо :@
    съвети?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    от къв хуй ѝ подари цвете на първо излизане?
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Еми братле, опитай се да не го взимаш навътре и я забравяй.

  4. #4
    от къв хуй ли?

    Първо щото съм джентълмен и винаги съм уважавал другия пол независимо да ли е на моята възраст или по-големи/малки от мен...

    Второто е щото тя не един път ми е споделяла колко много обича и харесва цветята, букети и прочие...

    Не е там въпроса, не ми е за цветето, въпроса е че постъпи уникално подло... А нали знаете някой хора сме като нож с две остриета, да не прекалиш че лошо..

  5. #5
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от kiko97 Виж мнението
    от къв хуй ли?

    Първо щото съм джентълмен и винаги съм уважавал другия пол независимо да ли е на моята възраст или по-големи/малки от мен...

    Второто е щото тя не един път ми е споделяла колко много обича и харесва цветята, букети и прочие...

    Не е там въпроса, не ми е за цветето, въпроса е че постъпи уникално подло... А нали знаете някой хора сме като нож с две остриета, да не прекалиш че лошо..
    грешно си разбрал джентълменството


    цветето се подарява на скъп човек, не на няква току що срещната. Уважението няма абсолютно нищо общо. Искаш да я спечелиш с някъв подарък, не става така. Познавам няколко момичета, които не обичат, ама хич, да им подаряват цветя. Имайки предвид, че ти е казала, че обича цветя и букети, прави ситуацията интересна.
    Може би не иска цвете от теб.



    трябва да си преразгледаш подхода, защото е малко грешен и те кара да се чувстваш зле.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от kiko97 Виж мнението
    Разглеждайки фб днес попаднах на ето тази снимка:


    Захвърлен красив букет в коша... и това ме навя на моя случка преди известно време и моя Букет подарен с много любов и чувства беше захвърлен по-същия начин...
    Каква символика !
    Букетът като цяло е безсмислен и без материална стойност - той е израз на чувства и получателката не може да извлече материални облаги от някакъв си букет, колкото и да е скъп. Именно затова, повечето жени не харесват да им се подаряват букети !
    Това че го е хвърлила, значи че не и пука за чувствата ти, ако още не си се сетил!
    Цитирай Първоначално написано от kiko97 Виж мнението
    Очевидното е,че да я забравя е най-нормалния и приемлив начин, но просто Мразя да ме лъжат камоли някой да се подиграе с мен - просто отвътре ме изяжда нещо :@
    съвети?
    Според мен си постъпил твърде наивно и си очаквал нещо истинско, докато за нея е било просто игра и губене на време. Ти си бил поредният и флирт за помпане на собственото и самочувствие. Тя никога не е имала намерения за каквато и да е връзка с теб!

    Съвети:
    1. Не се занимавай повече с нея или с други като нея!
    2. Не подарявай букети, освен на жена ти след 25 години брак!
    3. Не подарявай нищо на жена, преди да си правил секс с нея! Преди това най-много да я почерпиш с вечеря или нещо друго в заведение. Не се набутвай предварително със скъпи подаръци за едното нищо. Тя трябва да остане с впечатлението, че за да получи нещо по-сериозно, трябва да ти пусне! Ако почнеш да и подаряваш разни неща преди да си я треснал, тя ще те използва докато може, а ти няма да получиш нито секс, нито нищо!
    4. В наши дни да се правиш на джентълмен е безсмислено. Може да се държиш така само като бонус, ако си в състояние да пръскаш по много пари на ден за глупости. Тогава пак ще са с теб не защото си джентълмен, а заради парите ти!
    Цитирай Първоначално написано от kiko97 Виж мнението
    Не е там въпроса, не ми е за цветето, въпроса е че постъпи уникално подло...
    Просто се е подиграла с теб!
    Нямаше смисъл дори да контактуваш с нея след случката с букета!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Да наистина съм постъпил наивно, съжалявам че съм го направил, но докато не е опариш няма как да разбереш..

    Прецених,че по-добре ей така да оставя нещата на страна...Подиграла се с ме подиграла се окей, така да бъде.. нека да си мисли,че много забавно да го прави.. и да се чувства за Важна. Такъв човек просто и да го унижиш и да му направиш гадно няма да се осъзнае...

    Благодаря за хубавия коментар "Грозния"

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    хората не избираме в кого да се влюбим и кого да обичаме нямаме контрол над тази емоция и не можем да заповядаме на някой да обича

    но момичето в същото време не е искало да те нарани
    щеше да е по-грубо от нейна страна да го откаже и да си тръгне и да се наложи ти да го хвърляш

    но ако бях на нейно място и аз не бих го задържал

    не си прави илюзия че някой ти е длъжен и трябва да се държи така както ти искаш
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #9
    Няма как да не е искала да ме "нарани" / хайде не да ме нарани ами да се "подиграе" с мен../ Това е било нз как да го нарека Един Голям Фарс.. която тя си съчинила и с цел да си запълни времето.." / да хлътна и после да ме ебава /

    Не може да ми се обяснява в колко съм бил такъв онакъв... как това щяла да прави с мен онова...и да ми звъни постоянно да ми праща какво ли не, да споделя, да говори с мен всяка вечер с часове, кога ще излезем,да ме пита кога ще идваш, да се уговаряме, какво, как, къде ще се видим, кво ще правим, и като излезнахме да ме гледа през цялото време, дори филма в киното не гледаше толкова колкото към мене../нищо напротви нямах/ .. ДА прекараме 6 часа заедно като за първа среща ъъъ.. и на другия ден да ми звъни и да ме пита кога пак ще се срещнем???

    Смятайте за какъв подъл човек става въпрос ти го гледаш в очите а той те е правил на луд луд луд, усмихва се, прегръща те, целува те

    и ако случайно не се бях върнал в обратната посока и да видя захвърления букет и що за стока е / и как ме лъже,че цветето е у тях и много и харесва/, сигурно щеше да ме мотае още...

    Окей да примем, че не съм и допаднал, нормално е.. няма проблем, не искала да ме нарани окей... Но то кво се оказа, през това време тя си е имала "гадже" уж бившо гадже.. и през цялото време ТЯ ме е размотавала и е правила на луд.... и си е вървяла с него.... колко ли пъти я питах да ли си има приятел - отговора и беше Категоричен нямам, за кво да те лъжа.. викам си окей, нп всякаш нещо вътре не ми даваше мира, някак си знаех,че нещо прикрива.. но не отдавах внимание на тези неща точно тогава...

    и ДВЕ седмици след като я отсвирих и изобщо спрях комуникация с нея, и тя в ФБ публикува колко обича "уж бившия" си с който "уж нямаше вече нищо"..

    Поразрових с в нета, тук там, намерих нейни чатове и хронологии с други, по-времето в което и на мен ми се обясняваше,звънеше и пишеше мило,тя го е правила същото с още 4-ма...

    жалка история,жалък човек, жалко същество, но да не попадне на грешния човек, аз бях добър с нея, но на някой ще му прелее канчето и...

  10. #10
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    но момичето в същото време не е искало да те нарани
    Напротив!
    Точно това е искала и го е постигнала много по-добре, отколкото ако му беше върнала букета!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    щеше да е по-грубо от нейна страна да го откаже и да си тръгне и да се наложи ти да го хвърляш
    Според теб е грубо, но щеше да е много по-честно, а именно честността е това което най-много не достига на жените!
    Ти май пак не разбра, че авторът е обиден не затова че е отхвърлен, а затова, че тя се е подиграла с него ("не искайки да го нарани" както ти казваш)! Я пак да помислим дали е искала да го нарани или не?!

    Девствен, наивен и болен русофил! Личи ти че нищо не разбираш от жени! Разбираш по-малко и от мен, смятай колко си спрел !
    Цитирай Първоначално написано от kiko97 Виж мнението
    Няма как да не е искала да ме "нарани" / хайде не да ме нарани ами да се "подиграе" с мен../ Това е било нз как да го нарека Един Голям Фарс.. която тя си съчинила и с цел да си запълни времето.." / да хлътна и после да ме ебава /
    Това го разбрах още с първия ти пост, когато ни разказа историята.
    Цитирай Първоначално написано от kiko97 Виж мнението
    Смятайте за какъв подъл човек става въпрос ти го гледаш в очите а той те е правил на луд луд луд, усмихва се, прегръща те, целува те
    Това е подлост и лъжа, без съмнение! Такива хора не заслужават не само доверие, но и уважение!
    Цитирай Първоначално написано от kiko97 Виж мнението
    Но то кво се оказа, през това време тя си е имала "гадже" уж бившо гадже.. и през цялото време ТЯ ме е размотавала и е правила на луд.... и си е вървяла с него.... колко ли пъти я питах да ли си има приятел - отговора и беше Категоричен нямам, за кво да те лъжа.. викам си окей, нп всякаш нещо вътре не ми даваше мира, някак си знаех,че нещо прикрива.. но не отдавах внимание на тези неща точно тогава...
    Предположих и че си има приятел - и ако беше занесла букета у тях, какво щеше да му каже ?
    Цитирай Първоначално написано от kiko97 Виж мнението
    Поразрових с в нета, тук там, намерих нейни чатове и хронологии с други, по-времето в което и на мен ми се обясняваше,звънеше и пишеше мило,тя го е правила същото с още 4-ма...

    жалка история,жалък човек, жалко същество, но да не попадне на грешния човек, аз бях добър с нея, но на някой ще му прелее канчето и...
    Пачавра е, какво друго да ти кажа...
    Не се виждай и не комуникирай с нея повече, по никакъв начин!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #11
    Много ясно, далеч от такива изроди... ще съжалява, но жалко за нея!

    Днес ставайки и прегледайки фб попаднах на снимка която доста ама доста добре описва ситуацията ми в която бях : (


  12. #12
    Е*и и майката...

    Аз за такава гавра която си направила с теб бих я влачил по асфалта докато и дойде акъла

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си