.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Unhappy Сънувах момиче...

    Здравейте, тази сутрин сънувах как съм гадже с едно момиче, което никога не съм виждал и не познавам... Беше прекрасно момиче, излизахме заедно, прегръщахме се, съня беше удивителен.. Влюбих се в това момиче и исках съня да не свършва... Но уви свърши.. Това момиче, беше момичето на живота ми.. Беше прекрасно отвънка и отвътре.. Сега съм влюбен в момиче, което дори не съм виждал никога... Какво мога да направя? Чувал съм, че сънуваме хора и неща, които сме виждали в истинския живот, но сме забравили. Дали е вярно ? И на някой случвало ли му се е.. Ако е така, това ще бъде мечта да я намеря в истинския живот...

  2. #2
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Преди доста време и аз съм сънувал разни непознати момичета, които са ми харесвали и съм изпитвал нещо специално към тях или съм имал чувството, че се познаваме от много време, ама не ги помня! Това според мен са наши сродни души и половинки примерно, с които сме били в минали животи, естествено е, че в този е мал шанс да ги помним и именно чрез съня нашето Аз се опитва да ни подскаже нещо! Освен това сънищата не винаги трябва да се тълкуват буквално може просто Вселената да се опитва да ти каже нещо, което трябва сам да разбереш!

  3. #3
    Щом си я виждал, значи е възможно да е от твоя град, всъщност е голяма вероятността. Сигурно е на твоите години, но в различно училище. А за самото сънуване на хора- мозъкът не може сам да изгради човешки образ, представя лице, което сме видели с очите си
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    вече съм спал с нея бъди сигурен

    иначе това е просто сън понякога както каза сънуваме хора които сме виждали но сме забравили
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си