.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Exclamation Как да постъпя правилно?

    Здравейте! Имам нужда от съвет, затова реших да пиша във форума. Харесвам едно момче от моя клас вече от около осем месеца. Не сме си общували толкова много, но отношенията ни са чудесни. Преди известно време той ми писа и покани мен и една приятелка да отидем на басейн заедно с още няколко негови приятели. Аз разбира се с радост приех, въпреки че не бях вярвала, че някога би ме поканил където и да е. И така, отидохме на басейн и много се забавлявах. На следващия ден той ми писа и ми се извини ако случайно ми е било скучно. Винаги е бил ужасно мил и съобразителен, а и имаме доста общо. Много ми се иска да му призная чувствата си, но съм доста срамежлива и ще ми бъде много трудно да го направя. Един негов приятел ме разпитва кого харесвам, тъй като знае, че харесвам някого, но му нямам никакво доверие и не искам да рискувам да му кажа. От друга страна се страхувам да не ме отблъсне след като разбере какво чувствам към него. Как мислите вие-как трябва да постъпя? Ще се радвам да чуя мнението ви. Благодаря предварително!

  2. #2
    Признай на приятеля му, че го харесваш.

  3. #3
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Недей да казваш на никой, освен на въпросния ти любим, ако не искаш целият ти клас да разбира.
    Просто му пиши за излезете. Кино, парк, басейн отново, ала бала.. И ако се съгласи, тогава гледай поведението му към теб и ще разбереш лесно. Пита ли те лични въпроси, интересува ли се от теб, гледа ли те влюбено и т.н.
    Все пак щом те е поканил на басейн, щом даже не си и общувате толкова често, значи има нещо и не си му безразлична.
    Давай смело, нищо нямаш да губиш, така или иначе.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  4. #4
    Една тема в която да видя невинност и нещо ъъъ как да го нарека ами да сладко..

    Продължавай да си пишеш с него и когато си по уверена му подхвърли някаква оферта, хайде на кино? разходка в зоопарка.. разходка в парка... виж му държанието.. пускай му малко сигнали .."комплименти" да видиш как ще реагира.. ако е мил с теб, той ще направи следващата стъпка.. Стига да му пускаш правилните сигнали и те да са истински няма как да не го забележи.

  5. #5
    Прави ли ти намеци, само с тебе ли се държи мило/основно с теб или ? Поканил те е на басейн - защо точно теб и твоя приятелка ? Може би, поканил е и твоята приятелка, за да не решиш, че те харесва, извинил ти се е, ако не си се забавлявала.. На твоята приятелка, извинил ли се е ? Не си общувате често... Давай, покани го на разходка, съберете се няколко типажи и по някое време, питай момчето, дали може да дойде с теб, да си вземеш нещо за ядене/пиене, но всъщност, ще му кажеш какво изпитваш към него...

    ++късмет
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  6. #6
    Подкрепям горните коментари, звучи много сладка история 100% с положителен край, подхвърли случайно да се разходите някъде, да излезете, говорете си, пишете си винаги, когато имате възможност! Ще има резултат! Успех! Ако има нещо пиши на лични! <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си