.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Post Просто имам нужда да споделя!

    Здравейте, уважаеми съфорумници. Аз съм момиче на 18г. Знам, че форумите не винаги са най-подходящото място за споделяне, но ми се иска да споделя с някого, а в тази ситуация се съмнявам, че приятелките ми биха ме разбрали. Та ситуацията е следната: От 6 месеца имам връзка с едно момче от моето училище. В началото всичко вървеше "по мед и масло". Напоследък обаче това се промени. Той престана да ми звъни, когато аз се обадя разговора бива приключен за максимално кратко време, започна да отказва срещи, не ми каза, че заминава за цял месец със семейството си, твърди че без да иска е заключил телефонния ми номер, поради което не мога и да му звънна. Определено ми липсва, но отдавам държанието муна факта, че е изключително зает и не му остава никакво време за почивка и не съм му само аз на главата. От известно време сме в това положение. Търпя го смисълта, че ще премине и, че е само временно. Реших докато го няма за да не се побъркам мислейки за глупости да се запиша на шофьорси курс (и без тва трябваше да го направя и реших че това е подходящия момент). Проблема дойде, когато отидох на първата лекция по теория и се оказах в една група с бившия. По тази линия се налижи да се виждаме няколко поредни дни. След последната лекция той ме прегърна и преди да успея да протестирам си позволи да ми пусне ръка (както го беше правил хилчди пъти докато бяхме заено). Тогава вече колкото и цялото ми съзнание да протестираше аз не успях да кажа не. Успя да ме подлуди мн бързо по този начин. Преди седмица се кълнях, че никога не бих погледнала настрани, но сега... Бившият ми е постоянно в главата ми! Чувствам се ужасно. Сякаш съм предала доверието на моето момче. Знам, че не би трябвало да ми минават през глават и половината отмислите намиращи се там в момента, но как да ги спра. Би трябвало да отбележа, че докато бях с бишия ми въпреки, че съм все още девствена той се "грижеше" за мен редовно, новото ми момче до 6тия месец не си е позволил да ме докосне изобщо. Вие как бихте постъпили намое място? От една страна не искам да нараня моето момче, но от дуга се чудя дали все още вижда нещо в мен и дали не ме чака просто да го разкарам?
    Пс: Извинявайте предварително за правописни и пунктуационни грешки при наличие на такива. ЮОправих каквото намерих, но от ккто сестра мими заля лаптопа с вода клавиатурата не работи като хората.
    Пс 2: Предварително благодаря на сериозните отговори и моля без подигравки
    Пс 3: Съжалявам ако темата не е за този раздел. В такъв случаймоля модераторите да я преместят!

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от miglenamarkova Виж мнението
    Би трябвало да отбележа, че докато бях с бишия ми въпреки, че съм все още девствена той се "грижеше" за мен редовно, новото ми момче до 6тия месец не си е позволил да ме докосне изобщо.т!
    Може би, защото уважава достатъчно факта, че си девствена и чака да му покажеш ти, че си готова?

    Това настрана, струва ми се, че на 'твоето момче' започва да му става леко скучно с теб, за да те отбягва така. Колкото и зает да е един човек, все 10 минути би намерил, ако наистина държи на някого.
    Просто, когато той може и когато ти се чувстваш готова, седнете и поговорете като хората и си изяснете кой какво иска, с кого иска, кога иска и как иска. Разбираш ли? Може пък и да си има причина, поради която те отбягва напоследък, никога няма да разбереш, ако не попиташ.
    Недей да изневеряваш, няма никакъв смисъл, хем ще се чувстваш ужасно виновна, хем ще пробалиш и малкото, което ви е останало от връзката.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    Пак бивши.. я се хвърлете от някой мост и да се свършва... щом след една лекция ти пак си обърнала палачинката към бившия.. какво очакваш от това момче, той е забелязал че си такава... тоест не знаеща какво иска.. и ся той ти е виновен...

    за 6месеца не си му позволила нищичко? да те докосне??? той да е не от стомана? колкото и да е има и други начини освен секс... смятай какви нерви е имал той.. някой не издържат втора среща без секс, той явно наистина те е харесвал и не е насилвал нещата, ама ти какво чакаш да минат 10 години? ами нормално да се отдръпне "Козата си сака пръч" е тук е обратното

  4. #4
    sp0rt666 опaсявaм се че не си ме рaзбрaл. Не е дa не съм му позволилa той се дърпa. Стигaли сме до тaм дa си искaм в прaв текст и твa е резултaтa. По скоро моите нерви тряя дa сa от стомaнa, но кaкто и дa е и без твa се рaзделихме. Дори не си нaпрaви трудa дa ми го кaже лично!
    Последно редактирано от miglenamarkova : 09-07-2017 на 12:26

  5. #5
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    ^Може да е наосъзнат гей?
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  6. #6
    18 годишна си, а си още девствена, браво!
    Не се притеснявай за форума, все пак тук сме, за да си помагаме!
    Повечето връзки на тази възраст от начало винаги са „по мед и масло“, но след известно време (при всеки е различно) това донякъде отминава. Отминава просто тази тръпка, която съществува в началото на всяка връзка. Може би си му омръзнала както споменаха и по-горе, но ако беше така отдавна би те зарязал. Ако все пак той е водил сексуален живот преди теб може и да има голяма вероятност да съществува и друго момиче, което в случая е само за секс. Все пак един по-сериозен разговор с него би бил много по-добър отколкото да очакваш мнения от форумите, но както и да е… всеки гледа на нещата от друга страна. А за бившият - представям си момента как изведнъж те прегръща адски бързо и отстрани изглежда адски смешно! И какво означава, че си е позволил да ти пусне ръка? Боже мой! Това означа, че не държиш никак на половинката си щом си го оставила и ръка да ти пусне! Разбирам, една приятелска прегръдка, но за няколко секунди можеш много лесно да го отблъскаш и т’ва е, а при положение, че ти е пуснал ръка и ти е харесало… е, ебати кухата лейка дет’ си! Съжалявам, че те обиждам, но при положение, че си имаш приятел, а бившият ти само с прегръдка те е накарал да го желаеш пак…

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    18 годишна си, а си още девствена, браво!
    Не се притеснявай за форума, все пак тук сме, за да си помагаме!
    Повечето връзки на тази възраст от начало винаги са „по мед и масло“, но след известно време (при всеки е различно) това донякъде отминава. Отминава просто тази тръпка, която съществува в началото на всяка връзка. Може би си му омръзнала както споменаха и по-горе, но ако беше така отдавна би те зарязал. Ако все пак той е водил сексуален живот преди теб може и да има голяма вероятност да съществува и друго момиче, което в случая е само за секс. Все пак един по-сериозен разговор с него би бил много по-добър отколкото да очакваш мнения от форумите, но както и да е… всеки гледа на нещата от друга страна. А за бившият - представям си момента как изведнъж те прегръща адски бързо и отстрани изглежда адски смешно! И какво означава, че си е позволил да ти пусне ръка? Боже мой! Това означа, че не държиш никак на половинката си щом си го оставила и ръка да ти пусне! Разбирам, една приятелска прегръдка, но за няколко секунди можеш много лесно да го отблъскаш и т’ва е, а при положение, че ти е пуснал ръка и ти е харесало… е, ебати кухата лейка дет’ си! Съжалявам, че те обиждам, но при положение, че си имаш приятел, а бившият ти само с прегръдка те е накарал да го желаеш пак…
    Разбира се че казах не, но това не променя факта, че ми хареса. Именно това ме удиви че въобще съм способна бда си помисля подобно нещо. Седмица по-късно скъсахме официално и едва тогава си позволих да звънна на бившия отново. Никога не бих изневерила на момчето до мен дори ако щеш щото знам колко е гадно. Тва е мн делеч от мен като човек. Ясно беше, че както са тръгнали нещата тряя да се разделим,но просто беше въпрос на време. И тва беше капкт която преля чашата.

  8. #8
    А защо скъсахте?
    Ако не беше бившият ти едва ли бихте скъсали! Поправи ме, ако греша…

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    А защо скъсахте?
    Ако не беше бившият ти едва ли бихте скъсали! Поправи ме, ако греша…
    Чувствай се поправен значи. Принципно щяхме да се разделим и без него, момента беше назрял. Бяхме все още заедно, защото исках да говоря това с бившия си лично,а той беше в провинцията дълго време, но така и не се стигна до там, защото той се обади да скъса с мен по телефона.

  10. #10
    И сега като се върна при бившият си, ако си се върнала де, по-добре ли се чувстваш? Иначе, браво, че все пак сте взели някакво решение във връзката ви!

  11. #11
    Не съм се върнала при бившия. С него останахме да кажем приятели. Бих казала обаче, че сега съм по добре, защото си бях загубила съня от притеснение какво би се случило ако нещо се случи между мен и бившия ми преди да успея да си прекратя връзката, защото не исках да се разделяме грозно и с препирни. Вече и да се случи нещо ок и да не пак ок.

    пс: бившия ми настоява за отношения тип приятели с привилегии ама не знам дали ще му се отвори парашута тъй като просто не мога даго погледна просто като приятел.Все още имам чувства към него.
    Последно редактирано от miglenamarkova : 09-11-2017 на 20:35

  12. #12
    А с книжката какво стана?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си