.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    radina uzunova
    Guest

    Да замина ли?

    Здравейте,

    нова съм в този форум, но се надявам да получа мнения, които да ми помогнат.

    Ще бъда 11 клас, уча в езикова гимназия. Това лято бях на езикова ваканция в Оксфорд, Англия за две седмици и останах много доволна от начина на преподаване, образователната система, отношението на учителите...

    Сега се чудя дали да завърша последните си 2 години там, в Оксфорд /като ще се наложи да платим солидна сума за някои частен колеж/ или да завърша тук, в България, като се има предвид, че моите учители за жалост не преподават добре и трябва да правя почти всичко сама...

  2. #2
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Ако чакаш учителите да те образоват вместо теб, и в Оксфорд няма да е по-различно.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  3. #3
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Щом те влече и имаш възможността, какво го мислиш толкова.
    Само, че трябва да взимаш много бързо решението, защото скоро няма да има места в колежите в Оксфорд. Плюс може да е объркващо цялото местене от даскало в България до колеж в Англия, защото двете системи са коренно различни, но пак ти казвам щом те влече - пробвай. Може и да ти излезе късмета.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от KA64EY Виж мнението
    Абердийн най-добро
    Що?
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си