.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Последната крачка?

    Здрасти,

    Поради ред причини които не искам да изброявам, не съм бил до сега с момиче в леглото. Виждам се с една девойка от 3-4 дена, и тя не спира да ми говори на сексуални теми. Разправяше ми за първия си път, за първия път на техните и така нататък. Ясно е че ми е навита, и ако не прецакам нещата ще си легнем. Въпроса е че не съм много сигурен как точно да направя последната крачка. Притеснено ми е защото до сега не съм бил в подобна ситуация. Другия проблем ми е здравнен - ръцете ми принципно леко треперят(от дете съм така), и в комбинация с притеснението ми се струва че ако тръгна ей така от нищото да я целувам примерно ще излеза като треперещ, страхлив и несигурен и всичко ще се прецака. За това си мисля че е по-добре вербално да и кажа че искам да спа с нея, но ме гложди че ще изглежда прекалено. Принципно тя се прави на мега отворена но все пак не знам - да рискувам ли физически да я притисна някъде, или просто да и кажа че искам да си легна с нея?

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    добре де не можеш ли да я заведеш някъде да пийнете по нещо и тн?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Харитов е прав. Отидете да пийнете нещо и ще се оправиш. Твърдия алкохол ще ти помогне и няма да ти треперят ръцете.

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от Run Simba Виж мнението
    за първия път на техните и така нататък.
    Защо въобще ти е говорила за първия път на родителите си??

    Иначе както и другите казаха, заведи я на някой бар за по питие и просто си напомняй, че тя те харесва точно толкова, колкото и ти. Тази мисъл успокоява доста попринцип.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    сега като замислих за мен последната крачка е брак за други деца

    а автора явно е още на ниво сефте
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #6
    Мацката вече ти е навита, тъй че няма какво да му мислиш. Не мисли за това какво ще си помисли, дори и да те види, че трепериш, действай и не отразявай реакциите на мацката, колкото по-малко ти прави впечатление, толкова по-добре.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си