.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Smile Всичко се разпада лека полека...

    Много ме боли докато пиша това...Имам чувството, че ще падна от стола всеки момент и ще почна да се разпадам на малки парчето по пода.Малко е сложно и не знам как да го напиша. Та като цяло имах "перфектната" връзка докато не започна настроението да ми става меко казано на нищо без причина и започнах да гледам клипчета на емота, които си режат вените.Ииии както се очакваше и аз почнах, за да разпускам.И на гаджето ми (вече не знам дали ми е даже...) му писна да ме гледа с нарязани ръце и започна да ме игнорва. Та много искам да оправя ситуацията и да бъдем и двамата хепи ама прецаках всичко...

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    намери си по-добро занимание от това да си режеш вените

    отделяй време за по-положителни неща ти трябва да прецениш какви
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Или си трол или си супер безмозъчна.
    Като искаш да разпускаш, вземи си една малка трева и се напуши по-добре.
    Излез с приятели, забавлявай се, ходете на кино, басейни, Зоопарк? И вземи да поговориш с някой близък.
    Как по-точно мислиш, че си помагаш, като се режеш, тече ти кръвта и ти остават белези за цял живот, заради които след само няколко месеца, ще съжеляваш супер много.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от ForeverAlone? Виж мнението
    И здравейте!Аз съм момиче на 14 от Бургас. Преди 2 години се запознах с едно момче от фейсбук. Та говорихме си редовно с часове (може би имаме изговорени месеци). И най-интересното е ,че всъщност сме от един град обаче ни беше срам да кажем , че искаме да се видим. Преди месец докато си говорихме се отвори темата за града и от там , че можем да се видим. Видяхме се. Беше уникално може би ,защото той е кавалер , а аз обожавам такива момчета. Много се привързах към него само след няколко виждания.Сега се виждаме всеки ден. Искам да го запазя като мой приятел и не искам нищо повече , защото ще ни трае връзката най-много 1 година и ще се скараме... Обаче май вече го харесвам повече от приятел... Много съм объркана и на всичкото отгоре той се държи толкова мило и грижовно ... Направо полудявам, помощ! Искам съвети. ;с Благодаря предварително.
    Nevermind.
    Трол си.
    Или шизофреничка.

    http://www.teenproblem.net/forum/sho...86%D0%B8%D1%8F
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Самонараняването е ясен признак, че не обичаме и не ценим себе си! Или пък се опитваме да привлечем внимание, или искаме някак да напуснем третото измерение, понеже не ни кефи тук, но това едва ли е начинът! За да попаднем тук в третото измерение явно си има причина и явно сами сме го избрали за да научим някакви важни уроци от живота!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Или си трол или си супер безмозъчна.
    Като искаш да разпускаш, вземи си една малка трева и се напуши по-добре.
    Излез с приятели, забавлявай се, ходете на кино, басейни, Зоопарк? И вземи да поговориш с някой близък.
    Как по-точно мислиш, че си помагаш, като се режеш, тече ти кръвта и ти остават белези за цял живот, заради които след само няколко месеца, ще съжеляваш супер много.
    Знам, че съм луда казват ми го често. >_<

  7. #7
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    По скоро трол ! излизала с едно момче в друга тема, много му се кефила, сега приятел имала и си режела вените ! Алоооо вземи спри турските сериали, не ти действат добре !

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Pug_306 Виж мнението
    По скоро трол ! излизала с едно момче в друга тема, много му се кефила, сега приятел имала и си режела вените ! Алоооо вземи спри турските сериали, не ти действат добре !
    Ммм това момче е същото просто станахме гаджета. Трябва да разказвам по-подробно.

  9. #9
    Ако ще си режеш вените по-добре се самоубий.

  10. #10
    Рязането на вени не е вариант. Едва ли ще послушаш някой от тук, но се опитай да разпуснеш по друг начин, който не включва самонараняване. Това не е начинът. Оценявай се и харесвай себе си така, както си. Разбира се, че ще започнат да те игнорират, освен ако и гаджето ти не се влияе от това. Успех!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си