.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Наред ли е всичко в мен?

    Здравейте, не съм сигурен дали това е правилната тема/форум [секс], както и знам че има много други подобни теми, но се нуждая от отговор. На 14 години съм. Момче, скоро навършвам 15. Пишката ми е много малка. Едва 3-5 см в нормално състояние и 8-10, в ерекция. С приятелите ми в града сме много близки, говорим си спокойно за тези неща, неведнъж сме си ги показвали, и на повечете от тях са до 15-16 см. Друго необичайно нещо е, че не веднъж докато съм мастурбирал съм се сещал за техните.. нали. Не съм гей, не съм имал фантазии с момчета, но съм се възбуждал от техните пениси. Винаги след такова нещо, се чудя как може да се кефя на друго момче. Случвало ми се е 4-5 пъти. Определено харесвам момичета, имам дори гадже, но понякога се сещам за това и се чудя какво не е наред с мен. Също за пениса, не мога да го забелвам до края, когато е в ерекция, сякаш ме боли. В нормално състояние, нямам този проблем. Та въпросите ми са, какво мога да направя за да ми ”порастне” по- бързо. 2-рият - защо понякога ми се случват такива неща, да се възбуждам от пениса на приятел. И 3, последен, какво да направя, че да мога да си забелвам главичката? Може би не е правилно формулирано, но предполагам повечето от Вас са разбрали за какво става въпрос.

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    За другите въпроси не знам, ама си бисексуален според мен.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    Потвърдено: Трол нисък левел, вкарай повече драма другия път.

  4. #4
    не си гей ама си точно гей и то с тая малката пишка ще си жената

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    не ми е ясно защо искаш по-голяма пишка
    след като се кефиш на чуждите пишки
    все едно аз да поискам да ми пораснат цици

  6. #6
    Взимаш бебешко олио или нещо друго, което да ти върши работа като лубрикант и почваш да търкаш леко по главичката с пръсти...може и с други работи, но вероятно ще те боли...друг вариант е да го носиш забелен в гащите...това може да е дразнещо, но значително ще намали чувствителността, няма да те боли и ще издържаш повече при секс.
    Друг вариант е направо да се обрежеш - хем по хигиенично, хем щеш не щеш главичката ще стане по-нечувствителна.

    А по вторият въпрос-привличат те и момчета и момичета,в което няма нищо лошо.По-добре се приеми такъв какъвто си.Поне ще имаш по -интересен полов живот,а това си е готино....

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си