.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Смесени сигнали

    Ето я и историята...
    Харесвам си едно момче, но не знам дали той изпитва същото. Дава ми различни светлини. Един ден ме игнорира, друг ден ме защитава пред всички, които се опитват да ме разстроят. Когато тръгнах с първото си гадже, веднага му се похвалих, а той каза само едно ,,К''. На следващия ден и той ми се похвали, че си има гадже. Но всъщност никога не беше говорил за нея. (Дойде като гръм от ясно небе) Той знае как се чувствам. Но него не мога да го разбера.
    Последно редактирано от Eva_Smile : 08-27-2017 на 20:05

  2. #2
    Смяташ ли , че е правилно ? Вашите отношения са ясни , но техните ? Има една приказка - ''Гаджетата са за един ден , но приятелите завинаги'' Внимавай да не паднеш от 2та стола на земята..

  3. #3
    Опитвам се да залича чувствата си, но просто не се получава. Затова се чудя вече какво да правя

  4. #4
    Харесваш едно момче - добре. Дава ти различи светлити понеже не знае сигурно как да постъпи по правилният начин. Може би те защитава понеже си му симпатична и изпитва симпатии към теб. Дотук всичко е наред, но „когато тръгнах с първото си гадже“ - е как, нали уж харесваше друго момче? Вие жените сте адски гадните същества! Не искам да те обида, но е наистина така! Днес харесваш Пешо, утре си с Иван. Е, как става?

  5. #5
    Не ме разбра. Тръгнах с първото си гадже и харесах въпросното момче след като се разделихме

  6. #6
    След като сте се разделили с въпросното момче, нека го нарека А. - какъв е проблема да се хванеш с другото момче, което ще нарека В.? Казваш, че е най-добрият приятел на бившият ти, по-добре не се занимавай. Никак не би му се харесало на А. да се хванеш с неговият приятел и то най-добрият. Отделно, как така имаш чувства към някого след като не сте имали нещо общо? По-скоро имаш симпатии или е само ентусиазъм, който е временен. Успех!

  7. #7
    Като нз какво изпитва? кво да направиш според теб?

    кажи му какво чувстваш и готово? кво чакаш?

    Или ще те отреже или ще пробвате..

    но след като си му споделя за предишни гаджета ти си го имала за част от Friendzonata и той също така се е възприел.. тъй,че нищо чудно да те игнорира и за това

  8. #8
    Той знае как се чувствам. Просто и ясно му казах ,,харесвам те''. Получих едно ОК и до там...

  9. #9
    Видимо си личи, че не изпитва нищо към теб освен „приятелски чувства“. Продължавай си живота и т’ва е…

  10. #10
    Ако на "харесвам те" е отговорил с Ок.. значи явно чувствата не са ви взаимни... казвам го от опит...


    Няма смисъл да се натягаш повече.. остави го, нека да помисли.. ако е изпитвал нещо към теб той ще те потърси.. ако не те потърси.. значи просто не си заслужавало..

    Не се тормози... човек на който признаваш чувства и той не реагира по никакъв адекватен начин не си заслужава..

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    След като сте се разделили с въпросното момче, нека го нарека А. - какъв е проблема да се хванеш с другото момче, което ще нарека В.? Казваш, че е най-добрият приятел на бившият ти, по-добре не се занимавай. Никак не би му се харесало на А. да се хванеш с неговият приятел и то най-добрият. Отделно, как така имаш чувства към някого след като не сте имали нещо общо? По-скоро имаш симпатии или е само ентусиазъм, който е временен. Успех!
    Ако се разбират по между си няма да има проблеми, аз и едно приятелче така си ги сменяме като ни омръзнат

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от LudiqZaek Виж мнението
    Ако се разбират по между си няма да има проблеми, аз и едно приятелче така си ги сменяме като ни омръзнат
    Така си ги сменяте - все едно са кърпички и си бършете сополите с тях.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от iFakesmile Виж мнението
    Така си ги сменяте - все едно са кърпички и си бършете сополите с тях.
    Щом те нямат проблем с това, не е проблем и за нас хахаха

  14. #14
    Не е вариант да ги сменяш ей така, няма да те упреквам за нищо.
    След като си получила този отговор "ОК", повярвай ми това е знак за незаинтересованост. Не си губи времето, а продължи напред. Трудно е, но ще се справиш. Останалите сигнали са знак за симпатия, но нищо повече. Може би не е готов за някаква по-сериозна връзка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си