.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Angry Защо подяволите !?!?!?

    Всички съвети ще са ми от полза. (Не обръщам внимание на заядливи коментари) Историята е следната :
    С приятеля ми сме от 7г заедно. Секс сме правили на много различни места (в леглото, в кухнята, по маси, столове , плотове и т.н. в банята, в колата, по купони, на плажа и т.н.) Не мога да свърша и това си е. Нито веднъж за всички тези години. Опитвали сме най различни пози. Много време, малко време, силно, слабо, с играчки и без.. Правим секс и изведнъж ''подгизвам'', но Става толкова мокро , че нито той усеща , нито аз.
    Възбудена съм до толкова , че започвам да се ''закачам'' още докато сме навън пред хората.
    Той какво ли не опита, но без успех. Имам чувството , че започва да се отчайва. Секса му харесва , но му е много криво като знае , че само той остава ''доволен'' накрая.
    Допитах се до 2ма АГ и чух само ''Ааа ти не се отпускаш достатъчно и за това..'' Отпускам се и още как.
    Ако е от голямо значение имаме детенце на 2 годинки. Нещата са си същите както преди да родя , така и сега.
    Ще се радвам да прочета и вашите съвети и мнения...

  2. #2
    Забравих да добавя , че ако съм сама и мастурбирам - клиторно свършвам за отрицателно време. Нооо ако съм с мъж в леглото нито клиторно, нито вагинално .. По никакъв начин не се получава

  3. #3
    Много малък процент от жените умеят да "свършват", а и само по себе си "свършването" по никакъв начин не влияе на силата на самия оргазъм, така че дали свършваш или не разлика няма.
    Животът има такъв смисъл, какъвто аз пожелая да му придам.

    Паулу Коелю

  4. #4
    Никъде не си споменала за орална любов. Лично съм попадал на момиче, което не може да получи оргазъм по никакъв начин, а единствено с лизане и то клиторен оргазъм. При секс е по-трудно да свършиш, трябват ти определени пози и правилния човек.

  5. #5
    Пробвали ли сте анален секс? Аналната симулация също може да предизвика вагинален оргазъм, колкото и странно да звучи.
    Последно редактирано от howland : 09-07-2017 на 22:51

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си