.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: Лъжи...

  1. #1

    Лъжи...

    Здравейте.
    С приятеля ми сме заедно от 4 години и половина.Той е на 25,а аз на 21.В началото всичко беше перфектно. Бяхме си опора един на друг,помагахме си и не можехме един без друг.През последните месеци обаче,го хващам няколко пъти да ме лъже.
    Не става въпрос за други момичета и изневери (доколкото съм на ясно),а за наркотици. Твърдо против съм да взима такива боклуци и той е напълно наясно с моето мнение,но въпреки това не го уважава и си прави каквото си поиска.
    Всеки път водим еднакъв разговор и всеки път ми обещава,че повече няма...Не взима често,но не съм окей с това. Не искам да взима въобще. Също така пие алкохол почти всеки ден и приятелите му са същите като него.Лъже ме,че си е вкъщи,а всъшност е с тях по някакви места.Много ми е болно и се чувствам ужасно.Не мога да си представя да се разделя с него.Ужасно трудно ми е.Родителите ми не са наясно той какъв е,мислят го за свестен и добър и го уважават и това също ме кара да се чувствам ужасно.
    Чудя се дали да му дам последен шанс или да го оставя. Не искам повече да бъда лъгана и съответно наранявана.Нямам на кой да споделя и за това пиша тук и ви моля за съвети,за които ще ви бъда много благодарна.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    бягай далеч

    той е тръгна по път от който няма връщане
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Провеждали ли сте сериозен разговор ?

    Кажи му как се чувстваш, какви ги върши..

    Ако настина те обича, ще спре, ако, обаче не спре...
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    Провеждали ли сте сериозен разговор ?

    Кажи му как се чувстваш, какви ги върши..

    Ако настина те обича, ще спре, ако, обаче не спре...
    ако спре ще е първия
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    Провеждали ли сте сериозен разговор ?

    Кажи му как се чувстваш, какви ги върши..

    Ако настина те обича, ще спре, ако, обаче не спре...
    Провеждали сме многократно сериозни разговори. Всеки път ми обещава,че няма да посегне повече.Казва ми,че пие малко бира,разхожда се и се прибира,а се оказва,че всичко е лъжа.Напива се много често и посяга и към наркотици.Дори ходи в други градове без да знам за 1/2 вечери и лъже,че си е вкъщи.

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от onelove42 Виж мнението
    Провеждали сме многократно сериозни разговори. Всеки път ми обещава,че няма да посегне повече.Казва ми,че пие малко бира,разхожда се и се прибира,а се оказва,че всичко е лъжа.Напива се много често и посяга и към наркотици.Дори ходи в други градове без да знам за 1/2 вечери и лъже,че си е вкъщи.
    кажи ми наистина какво очакваш да се случи според теб с него?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    кажи ми наистина какво очакваш да се случи според теб с него?
    Надявах се да е останал поне малко мозък в главата му,но явно съм била в грешка.Той е от малък с тези хора и ще продължава да е с тях и да им се води по акъла. Явно предпочита наркотоците и алкохола пред мен.Вече е провикнал към алкохола и трудно ще спре да пие.За наркотиците не знам,но скоро и с тях ще свикне ако продължава в същия дух.Преди около 2 месеца пак се беше случило нещо подобно. Тогава го скъсах и той започна да ме залъгва,че ще се промени. Каза,че повече няма да излиза с тези хора и тогава му казах и показах съвсем ясно,че вече чашата е преляла и това е последния шанс,който му давам. Сега той си е същия,промяна няма. Лъжите продължават...

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от onelove42 Виж мнението
    Надявах се да е останал поне малко мозък в главата му,но явно съм била в грешка.Той е от малък с тези хора и ще продължава да е с тях и да им се води по акъла. Явно предпочита наркотоците и алкохола пред мен.Вече е провикнал към алкохола и трудно ще спре да пие.За наркотиците не знам,но скоро и с тях ще свикне ако продължава в същия дух.Преди около 2 месеца пак се беше случило нещо подобно. Тогава го скъсах и той започна да ме залъгва,че ще се промени. Каза,че повече няма да излиза с тези хора и тогава му казах и показах съвсем ясно,че вече чашата е преляла и това е последния шанс,който му давам. Сега той си е същия,промяна няма. Лъжите продължават...
    а теб какво те очаква ако го зарежеш и какво те очаква ако останеш с него?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #9
    Опитай се пак да проведеш разговор с него, да му кажеш, какво му се случва.. какво ще стане с него, и ако не те послуша - знаеш си работата!
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    а теб какво те очаква ако го зарежеш и какво те очаква ако останеш с него?
    Ако го зарежа ще ми е доста трудно в началото със сигурност и точно това ме плаши.Аз спрях да се виждам с приятелите ми последните 2 години заради него.Ще се чувствам самотна,а ако остана с него най-вероятно ще бъда лъгана отново и отново. Някак си не вярвам,че ще се промени.Хората дават по 1/2/3 шанса,а аз дадох 50...

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от onelove42 Виж мнението
    Ако го зарежа ще ми е доста трудно в началото със сигурност и точно това ме плаши.Аз спрях да се виждам с приятелите ми последните 2 години заради него.Ще се чувствам самотна,а ако остана с него най-вероятно ще бъда лъгана отново и отново. Някак си не вярвам,че ще се промени.Хората дават по 1/2/3 шанса,а аз дадох 50...
    а според теб кое е по-правилното решение?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #12
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    ^Ти вместо да й помогнеш, само въпроси задаваш.

    Авторке, на твоят човек му трябва един много здрав rehab. Съвсем сериозно.
    Когато е трезвен, говори с него един последен път - но гледай да не му се лигавиш и да не си миличка от типа на 'бебчо виж сега дрън дрън..'ами казваш си му всичко в очите, директно, твърдо и ясно. Казваш му колко те ранява постоянно и че те съсипва прихически и емоционално и всичките там нещица, които чувстваш. Както казаха по-горе, ако наистина те обича - ще спре, ако не спре - другия път, когато отново е 100% трезвен му поставяш ултиматум - или отиваш на rehab, или ме губиш завинаги.
    Тъпо е, против съм ултиматомите, но в неговия случай, само воля (която дори май я няма) няма да помогне.
    Пристрастяването не прощава.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  13. #13
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    ^Ти вместо да й помогнеш, само въпроси задаваш.

    Авторке, на твоят човек му трябва един много здрав rehab. Съвсем сериозно.
    Когато е трезвен, говори с него един последен път - но гледай да не му се лигавиш и да не си миличка от типа на 'бебчо виж сега дрън дрън..'ами казваш си му всичко в очите, директно, твърдо и ясно. Казваш му колко те ранява постоянно и че те съсипва прихически и емоционално и всичките там нещица, които чувстваш. Както казаха по-горе, ако наистина те обича - ще спре, ако не спре - другия път, когато отново е 100% трезвен му поставяш ултиматум - или отиваш на rehab, или ме губиш завинаги.
    Тъпо е, против съм ултиматомите, но в неговия случай, само воля (която дори май я няма) няма да помогне.
    Пристрастяването не прощава.
    опитвам се да бъда кратък

    ако и кажа направи това или онова съвсем няма да и помогна опитвам да я накарам да осмисли дадени неща

    понеже тя има два избора я накарах да сама да си отговори какво я чака ако избере едното или другото
    сега зависи от нея
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #14
    Вие момичетата тъпи ли сте кви сте? Хем не харесваш навиците му хем се вижда че е прост наркоман и на всичкото от горе пие всеки ден.. кво му се кефиш на такъв човек? с какво те впечатли да му еба майката?

    Аман от заухави хора... Наркотици + ежедневно пиене, кво значи,че и ти си същия боклук или си тъпа на гъз...

    Ай ще ви еба майката проста, после тоя застрелял тая, оня се самоубил, третия заклал шестия.. олигофрени..

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от sp0rt666 Виж мнението
    Вие момичетата тъпи ли сте кви сте? Хем не харесваш навиците му хем се вижда че е прост наркоман и на всичкото от горе пие всеки ден.. кво му се кефиш на такъв човек? с какво те впечатли да му еба майката?

    Аман от заухави хора... Наркотици + ежедневно пиене, кво значи,че и ти си същия боклук или си тъпа на гъз...

    Ай ще ви еба майката проста, после тоя застрелял тая, оня се самоубил, третия заклал шестия.. олигофрени..
    Няма нужда да псуваш и да обиждаш.Едва ли съм "същия боклук" след като имам проблем с всичко това.Ако бях такава нямаше да ми прави впечетление.Другото,което е явно съм видяла нещкчко в него,което няма нищо общо с това,което върши в момента и съм го обикнала. 4 години не е малко време и не се загърбват лесно,но виж,много е лесно да нападаш хората без причина и да се правиш на оборотен.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от onelove42 Виж мнението
    Здравейте.
    С приятеля ми сме заедно от 4 години и половина.Той е на 25,а аз на 21.В началото всичко беше перфектно. Бяхме си опора един на друг,помагахме си и не можехме един без друг.През последните месеци обаче,го хващам няколко пъти да ме лъже.
    Не става въпрос за други момичета и изневери (доколкото съм на ясно),а за наркотици.


    Как го избра такъв мила и какво очакваше от него ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #17
    Изглежда, че целият проблем с компанията му, която едва ли ще остави заради едно момиче след като е от малък с тях. По-добре седни и поговори сериозно с него и му кажи напълно искрено, че това трябва да се промени, а ако той наистина те обича и държи на теб поне малко ще се опита да се промени.
    Съжалявам за глупавият въпрос, но какви наркотици употребява? Ако говорим за тревата и че тя е наркотик…

  18. #18
    След като не харесваш навиците му и това което прави за какво ще бъдеш с него аджеба? какво може да видиш в един наркоман? освен,че се прави на интересен пред приятелите му, напива се до козирката, шмърка кока и после 2 дни не знае на кой свят е.. това ли му харесваш..

    Ти си знаеш, уж не си такава пък си падаш по такива.. логика ли е да я опишеш.. едно нормално момиче което търси нещо сериозно би се насочило към сериозно момче а не наркоман..

  19. #19
    Здравей.
    Защо и ти да пропиляваш бъдещето си заради някой друг? Разбирам, че за теб този човек не е просто "някой", но помисли за себе си. Ако не сега, после ще бъде късно. Не се забърквай в тези неща, защото няма връщане назад. Аз не знам човек, който е тръгнал по този път да може да спре. Гледай си бъдещето! Самотна ще бъдеш до едно време, ще намериш нови приятели, всичко ще се подреди, стига да бъдеш смела и да вземеш правилното решение! Поздрави! Винаги може да ми пишеш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си