.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Question Важен въпрос

    Може да има вече такава тема извинявам се за което предварително. Та... Искам да попитам нормално ли е да се подмокрям докато се целуваме с приятеля ми ? Момиче на 16
    И нз дали му е гадно да го усети и т.н.

  2. #2
    Нормално е, защото все пак това е животинската част от нещата. Във възбудата няма нищо чисто. Целувката е прелюдие към чукането. То е мръсно, лепкаво и свързано с обмяна на много телесни течности. Ще си се подмокряш винаги. Ако не ти е комфортно/гнусно просто не го прави. А дали той ще се отврати от прекаленото ти подмокряне зависи от него. Ако ти бърка в гащите и се кефи не е проблем.

  3. #3

  4. #4
    Смях се на глас! Подмокрянето е напълно нормална фаза по време на по-страстни целувки. Е, няма да е никак нормално, ако само с целувка по бузката се подмокряш. И аз отдавна по-време на по-страстни целувки се възбуждам. Напълно нормално е, а м/у можеш да носиш и превръзки. Не е задължително само по време на цикъл да носиш. Много от приятелките ми винаги са слагали без значение дали са в цикъл или не.

  5. #5
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2015
    Мнения
    345
    Да

  6. #6
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ако на 16 нямаш елементарна сексуална култура, то това не е в реда на нещата. Това е все едно момче да пита - еми на 16 съм, ок ли е, че като се награбим с приятелката се надървям.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  7. #7
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    115
    Цитирай Първоначално написано от Aleks1705 Виж мнението
    Може да има вече такава тема извинявам се за което предварително. Та... Искам да попитам нормално ли е да се подмокрям докато се целуваме с приятеля ми ? Момиче на 16
    И нз дали му е гадно да го усети и т.н.
    На него ако му е гадно да го усети, аз ще се радвам "да го усетя". Пиши ми ако искаш.

  8. #8
    Напълно нормално е. Хормони и такива работи.

  9. #9
    Повече от нормално .Както пише по горе -Възбуда.Като се подмокряш означава ,че тялото ти се подготвя за сексуални преживявания,като отделя естествена смазка.По принцип той би трябвало да му се кефи ,защото това значи че се възбуждаш от натискането с него.Но не знам дали е запознат с тея неща.Смис подмокрянето е като надървянето при момчетата.Може да си поговорите някой път

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си