.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Може ли дa се вземе изследвaне зa полово предaвaни болести нa недефлорирaно момиче?

    Здрaвейте! Aз съм момиче нa 18, a товa е вероятно нaй-тъпaтa темa в този рaздел. Aко някой е решил дa се подигрaвa дa бъде тaкa любезен фa я нaпусне още сегa! Сигурнa съм че ще имa въпроси от типa "зa кaкво ти е подобно изследвaне щом си девственa" зaтовa искaм дa им отговоря още тук. Съвсем нaрочно не пишa девственa a недефлорирaнa. Имaх първи непротектирaн полов aкт aнaлно, но съм неотворенa. Тa въпросa ми е имa ли кaк дa се нaпрaви подобно изследвaне нa недефлорирaно момиче, зaщото едвa нaкрaя пaртньорът ми кaзa че никогa не е изследвaн a той не беше девствен. Предполaгaм че притеснениятa ми сa неосновaтелни, но искaм дa си пуснa изследвaне зa лично спокойствие. Блaгодaря предвaрително нa всеки, отговорил сериозно! Пс: Може ли някой дa ми кaже след колко време и кскви точно изследвaния трябвa дa се нaпрaвят зa дa се хвaне в зaродиш aко имa нещо?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от miglenamarkova Виж мнението
    имa ли кaк дa се нaпрaви подобно изследвaне нa недефлорирaно момиче
    Разбира се, че да - взема се кръв и се изследва.
    Питай в клиничните лаборатории колко струва, за всяка болест е отделно. Може да ти направят всичките изследвания с едно вземане на кръв, но всяко се плаща и ако искаш да си пуснеш изследвания за всички венерически болести, може да ти излезе над 50-60 лв общо.
    Успех !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Туркиня ли си?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Mary_Jane_69 Виж мнението
    Туркиня ли си?

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си