.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Доброволчество

    Здравейте!
    От вече близо година искам да се включа в някоя доброволческа организация, да стана член на нея, да помагам на обществото или хора в нужда по някакъв начин. Реших се да пиша на една организация, но така и не ми отговориха, разпитах едно момче, което е член в някаква подобна кампания, но той ми отвърна, че никак не е лесно да участваш в нещо подобно.
    Та, исках да попитам дали някой от вас знае за някоя volunteer организация, която набира доброволци или нещо такова?
    P.S. От Варна съм, ако това има някакво значение.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от stelomax Виж мнението
    Здравейте!
    От вече близо година искам да се включа в някоя доброволческа организация, да стана член на нея, да помагам на обществото или хора в нужда по някакъв начин. Реших се да пиша на една организация, но така и не ми отговориха, разпитах едно момче, което е член в някаква подобна кампания, но той ми отвърна, че никак не е лесно да участваш в нещо подобно.
    Та, исках да попитам дали някой от вас знае за някоя volunteer организация, която набира доброволци или нещо такова?
    P.S. От Варна съм, ако това има някакво значение.
    не си заслужава
    живей си живота не мисли за глупости
    преди и аз бях в нещо но все тая просто ме послушай
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    По принцип в бчк търсят. Но трябва да си поне 8 клас, за да те вземат. Поне в Добрич е така

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от blackangel_236 Виж мнението
    По принцип в бчк търсят. Но трябва да си поне 8 клас, за да те вземат. Поне в Добрич е така
    я градски
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от blackangel_236 Виж мнението
    По принцип в бчк търсят. Но трябва да си поне 8 клас, за да те вземат. Поне в Добрич е така
    Сега ще ставам осми клас. Ще ги потърся. Благодаря много!

  6. #6
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    преди и аз бях в нещо
    твоя косплей не се брои

  7. #7
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    https://www.ptpi.org/Chapters/Find-a...tudent-Chapter

    http://www.varnanamladite.com/?idtem=17

    В TimeHeroes също може да потърсиш за инициативи наблизо.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  8. #8
    Благодаря за отговорите!
    Вече се записах като доброволец!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си