Първо да се изясним! xD
В този текст не карам никого на сила да прави нещата които съм изброил!

Та добре, на всички са ни известни бандите:
Slayer, Metallica, KISS , Motorhead, SlipKnoT , AC/DC и още много такива..
Но за жалост 60% от българското население слушат чалга и такъв вид музика..
Заради това ние Метълите трябва да се ,,налагаме'' на обществото такива каквито сме!@
Ето малко идеи как поне да наподобявате на Метъл:

№1 Стил
Обличайте се предимно в черно, носете всякакъв вид кожени аксесоари по вас от гривни до кубинки..
Организирайте гардероба си по начин който да имате един рафт само с тениски на групи (не е задължително)
Събирайте се с хората от вашата ,,порода'' вземете си Bluetooth колонка или нещо от сорта седнете някъде и надуйте музиката!@ Разхождайте се из гористи местности , имам предвид паркове и такива подобни..
В някой случаи старайте се да бъдете учтиви към околните защото ще си докарате етикети ,,Наркоман , пияница , бияч''
А според мен на никой няма да му е приятно да го наричат така.

№2 Даскало
Специално аз съм в клас подчертавам ЧАЛГАРСКИ клас.. Всяко междучасие бях длъжен да им слушам Азисите Хабибитата и т.нт И точно поради тази причина си купих една от тези колонки е един от дните в междучасията просто я извадих и надух на макс SlipKnoT - People=Shit... Всички бяха шокирани .. Незнайно как два дни по късно докарах и внимание към мен започнаха да ме разпитват за бандите и концерти. Аз лека по лека ги насочих към ,,правилния стил музика''
Вие можете да направите същото но не прекалявайте ако не желаете да ви взимат аудио устройствата до края на седмицата!

№3 ТИ - МУЗИКАНТ
Някой инструмент който да може да се свири съответния жанр на него не е зле да го притежаваш..
Например : Китара , Барабани, Бас - Всичко това ти дава бонуси като умения за свирене и около 40%
сигурност да създадеш нови приятели или да те вземат в банда и ти да станеш един от хората които всеки ден кънтят в главата ти!

Обобщение:
То това е аджаба как да бъдеш Рокер/Метъл!
Ако имате някъкви въпроси пишете винаги съм на среща да ви отговоря!
ROCK ON!