.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Повече от фен Аватара на svetlidim
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    in his mind
    Мнения
    393

    Търся песен помощ

    Здравейте! Гледах по thevoice/city една песен, но не запомних името. Изпълнява я момиче, може би е нова като име в музиката, песента е някаква бавна, леко нахъсваща, в припева почва с "ООооооо -ооооо -ооо", останах с впечатление, че се разказва за красотата на всеки от нас, да вярваш в себе си, да не се предаваш,... нещо такова...
    Може ли някой да ми помогне, защото не я пускат често и не знам дали изобщо пак ще я засека.
    В чужда скръб мене ли ще утешиш?

  2. #2
    Нещо повече, което си запомнил/а?

  3. #3
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  5. #5
    Повече от фен Аватара на svetlidim
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    in his mind
    Мнения
    393
    Ами клипа е с някакви хора, които имат проблеми или ги тормозят и трябва да намерят сили да се справят. Готина е песента, нахъсваща, но нищо не помня от текста.
    В чужда скръб мене ли ще утешиш?

  6. #6
    GerryG
    Guest
    Alvaro Soler - Animal

  7. #7
    Хора,помощ, чух една песен и не мога да я намеря,пее я мъж,тип Джон Бон Джови ама не е той,чух само края на песента и се пееше или I`m not just the only one или I`m just the only one,бавна, но рокерска някак...Не, не е Sam Smith,помощ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от svetlidim Виж мнението
    Здравейте! Гледах по thevoice/city една песен, но не запомних името. Изпълнява я момиче, може би е нова като име в музиката, песента е някаква бавна, леко нахъсваща, в припева почва с "ООооооо -ооооо -ооо", останах с впечатление, че се разказва за красотата на всеки от нас, да вярваш в себе си, да не се предаваш,... нещо такова...
    Може ли някой да ми помогне, защото не я пускат често и не знам дали изобщо пак ще я засека.
    https://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k

    Да не е тази
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си