.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Question Помощ за гадна съседка

    Привет!

    В нашия блок има една бабичка на втория етаж, която има гадния навик през ден да си изхвърля урината/изпражненията през терасата, като по този начин ароматизира входа. Писна ми от нея и искам да ѝ го върна. Идеи? Бъдете креативни!

  2. #2
    И ние имахме такава, дето си хвърляше торбичката с изпражнения през терасата и баща ми после ѝ я остави пред вратата.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ужас !
    Такива хора са за някой диспансер !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от blackangel_236 Виж мнението
    И ние имахме такава, дето си хвърляше торбичката с изпражнения през терасата и баща ми после ѝ я остави пред вратата.
    Браво на него! Само дето при мен няма торбичка

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ужас !
    Такива хора са за някой диспансер !
    Така си е

  5. #5
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Изс*ри в една торбичка и я остави и ти пред вратата й.
    По идейно е с ръкавици да й го размажеш на вратата.

    Има го и класическия номер по филмите - изпражнение в хартиена торбичка, палиш я и я оставяш пред вратата, звъниш на звънеца и бягаш. Тя ще си го изгаси с крак и ще й бъде забавно.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  6. #6
    Изпикай се в една бутилка и полей входа й след това се изреси в една торбичка и оцапай вратата й… да си знае!

  7. #7
    Омажи пионката на вратата й с бяло лайно. Направи килима пред входа й черен. Въри в някое торище, обери всичко и й го подари в кутия.




















































    iznasili q
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  8. #8
    Много неприятно. А аз си мислех, че нервака под нас
    е кофти. Това е по-зле.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от anidji Виж мнението
    Много неприятно. А аз си мислех, че нервака под нас
    е кофти. Това е по-зле.
    Какво пък толкова става с нервака под Вас ?
    И жена ти ми намига, може само да мечтае.

  10. #10
    Тропали сме му. Искал тишина.

  11. #11
    Аз също имам кофти съседка! Тя е съседската щерка, дъщеря на съседите, колкото мен е - 84 набор. Като бяхме малки, си играехме заедно. Веднъж тя се изпръцка в какаото ми, докато не гледах към нея, и като тръгнах да го пия, познайте каква беше реакцията ми. Още я мразя заради това! Години по-късно въобще не си говорим, тъй като тя е абсолютна курва - спи с всички мъже в града ни, направиха си ремонт съседите, а нямаха много пари принципно. Е, как става това? Със сигурност парите не са й честни....... Тая година, пролетта дойде под прозореца на моята стая и почна да хвърля буци суха пръст през него, тъй като беше отворен, за да се проветри стаята ми, с надеждата да улучи или мен, или да счупи нещо и да ме ядоса, защото аз много ценя вещите си. Идваше ми да я пребия тая простачка! За коя се мисли тая, бе? После майками трябваше да чисти килима след работа, сякаш не й стига, че се преуморява там по цял ден, ами да я занимавам и с тая тъпачка и нейните тъпи прояви.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Решенията на всички проблеми са уроци по цигулка. Колкото по-голям музикален инвалид се захване с това, толкова по-добре.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от anidji Виж мнението
    Тропали сме му. Искал тишина.
    ПРИ МЕН БЕШЕ СЪЩОТО! Слава Богу се изнесе лудата... Звъни ми моля ти се в 2 през нощта, че сме вдигали шум, когато аз самата спя! Какви са тия хора?!

  14. #14
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Kitty_12 Виж мнението
    -
    Фейк !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #15
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Сериозно ли има такива луди ...?
    Който раздава има всичко, който е свидлив е с празни ръце.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от KondioVarvarina Виж мнението
    която има гадния навик през ден да си изхвърля урината/изпражненията през терасата
    Замислен, Моканина се върна при овцете си и се залови отново за цървулите, които правеше от нещавена волска кожа. "Бяла лястовичка - мислеше си той. - Има ли я!" Но нещо го подпираше в гърдите, мъчеше го. И като пусна шилото и погледна към небето, той извика:
    - Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!
    И пак се загледа подир каруцата.


    Цитирай Първоначално написано от influ3nc3 Виж мнението
    iznasili q
    “Животът е за всеки, но не е еднакъв за всеки.” - И. Трайков

  17. #17
    Тая съвсем не я слуша главата вече... Еми, изпикай се в нещо и й полей вратата, може и да се научи хахаха
    ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си