.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Харесвам най-добрата приятелка на братовчедка си

    Здравейте

    аз съм 10 клас и от известно време имам някакви чувства към приятелката на братовчетка ми която е 8 клас. Не я познавам особено добре но не може да се каже че е непозната. Тези чувства ги изпитвам от година но вчера реших че искам да й го кажа. Въпросът е че не знам дали тя ме харесва. Ако й го кажа и отговорът и е "не" какво да правя ще я изгубя и като приятел.

    Благодаря предварително!

    П.С.

    Преди време изобщо не ме интересуваше дали ще имам гадже а сега наистина много ми се иска и искам това да е тя!

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Щом не се познавате добре, ако отидеш и директно и кажеш 'харесвам те, искам да сме заедно', може да я постреснеш малко. Отделно, пак казвам, не се познавате добре. Кой знае, ако я опознаеш и не я харесаш, к'во правиме?

    Просто я покани навън, на кино ала бала. Излезте, говорете си, поопознайте се и чак тогава прави стъпки.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    Благодаря за отговора! Прав си. Ако може да ми дадеш още някой съвет ще съм ти много благодарен. А мога ли да ползвам факта че въпросното момиче е най-добра приятелка на братовчедка ми.

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Ем, да.
    Можеш да споделиш на братовчедка ти и като излизате тя да я доведе въпросната и да ти е още по-лесно така.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  5. #5
    По-скоро първо попитай братовчедка ти дали тя си има приятел или дали харесва някого. Все пак не можеш да изпитваш чувства към някого, който едвам познаваш. Ако си няма приятел и не харесва никого винаги можете да се поопознаете малко повече и да й предложиш да излезете. Не бързай да й признаваш, че я харесваш и изпитваш симпатии към нея.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си