.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    wubbalubbadubdub
    Guest

    Какво да правя?

    На скоро излизах с ''приятели'' и докато говорехме стана дума за най-добрата ми фр. Ние по принцип прекарваме доста време заедно ,но кои НДП не го правят.Та хората с които бях започнаха да ме разпитват дали не сме с нея повече от приятелки ( Защото аз съм си бисексуална) и други кофти въпроси. Аз им отговорих ,че не е вярно ,но те продължаваха с подигравките. И което най-много ме натъжи беше това ,че подигравките не бяха толкова насочени към мен а, към моята приятелка. Реших ,че ще е по-добре ако не се виждам с нея толкова често или пък изобщо да спра да се виждам с нея.
    Това правилния избор ли е? Какво да правя?

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    спри да се виждаш с тези които ти се подиграват

    не позволявай на хора с лоши помисли да те разделят с приятелите ти

    каквото и да говоря тя ще ти е най-добра приятелка
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Правилния избор е.
    Ако те не уважават най-добрата ти приятелка пред самата теб, то значи и теб не уважават.

    Остави ги да си се оправят, нямаш нужда от такива хора.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си